Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

56. Aprilveiling 2023

AD-

Veiling op donderdag 13 april 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot Chinese kop/schotels
Resultaat: 225 EUR

Lot 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang xi kop en schotels. 4x Kang xi kop en schotels met tuin decor + bodemmerk. Twee schotels goed. Twee schotels haarlijn/chip. Eén kopje chip. Drie kopjes haarlijn...

Chinese vaas, H 46,5 cm.
Resultaat: 800 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met keizerlijk paleis/figuren decor. Zes tekens bodemmerk + dubbele bodemring. Afmeting: H 46,5 cm. In goede staat.

Drie antieke Chinese borden Ø 21,5 - Ø 28,5 cm.
Resultaat: 110 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen borden. 1x Queng lung met tuin decor, enkele chip. 1x Queng lung met tuin decor, gelijmd. 1x 18e eeuw met floraal decor, enkele chip. Afmeting: Ø 21,5 - Ø 28,5 cm. In ...

Antieke Chinese cloisonné oorvaas, H 19,5 x Ø 15 cm.
Resultaat: 2.250 EUR

Antieke Chinese cloisonné oorvaas met florale inleg en restvergulding. Met bodemmerk. Afmeting: H 19,5 x Ø 15 cm. In goede staat.

Zeven Chinese borden Ø 19,5 cm.
Resultaat: 650 EUR

Zeven 19e eeuwse Chinees porseleinen familie rose borden met paradijsvogel in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 19,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese maanvazen, H 25,7 cm.
Resultaat: 1.300 EUR

Twee zeldzame antieke Chinees porseleinen maanvazen met figuren in tuin decor. 18e - 19e Eeuw. Lichte glazuurschade. Afmeting: H 25,7 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 18,5 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met groen craquelé glazuur. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.

Grote 19e eeuwse Chinese lamp, H 86 cm.
Resultaat: 400 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte lamp met figuren in tuin decor + messing monturen. Afmeting: H 86 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 22,5 cm.
Resultaat: 300 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen familie rose bord met figuren in tuin/feniks decor. Haarlijnen en chips. Afmeting: Ø 22,5 cm. In matige staat.

Chinese schotel Ø 27,5 cm.
Resultaat: 400 EUR

17e Eeuwse Chinees porseleinen familie verte schotel met floraal decor. Gerestaureerd. Afmeting: Ø 27,5 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas, H 32 cm.
Resultaat: 120 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kang xi vaas met geisha's/zotjes in tuin decor. Gelijmd. Afmeting: H 32 cm. In redelijke staat.

Chinese klapmuts kom Ø 14,5 cm.
Startprijs 80 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen klapmutskom met tuin/huis decor. Afmeting: H 7 x Ø 14,5 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese kommen Ø 20,5 cm.
Startprijs 450 EUR

Twee grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met baars/steur/floraal decor. Met dubbele blauwe bodemring + vier tekens bodemmerk. Eén kom randschades. Eén kom haarlijnen + chips. Afmeting: ...

2x Japanse Imari knobbelvazen
Startprijs 600 EUR

Twee grote 19e eeuwse Japans Imari porseleinen knobbelvazen. Gemoderniseerd naar tafellampen. Eén vaas gelijmd. Afmeting vaas: H 46 cm. Afmeting lamp: H 105 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees porseleinen scheerbekken Ø 27 cm.
Resultaat: 500 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen familie rose scheerbekken met floraal decor. Afmeting: H 8 x Ø 27 cm. In goede staat.

Twee Chinese Kantonese vazen, H 35,5 cm.
Startprijs 200 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met familie rose/krijger/draken decor. Met bodemmerk. Eén beschadiging bij draak. Afmeting: H 35,5 cm. In redelijk/goede staat.