Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antieke Franse pendule , 1850 3506
Antieke Franse pendule , 1850

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Zeldzame Copier Leerdam vaas, H 38 x Ø 32 cm. 5501
Zeldzame Copier Leerdam vaas, H 38 x Ø 32 cm.

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Stel antieke Chinese Familie Verte dekselpotten, H 42 cm. 7023
Stel antieke Chinese Familie Verte dekselpotten, H 42 cm.

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Franse tazza met Chinese schotel 7066
Franse tazza met Chinese schotel

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose vaas, H 35,4 cm. 7079
Chinese Familie Rose vaas, H 35,4 cm.

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Chinese penselenpot, H 16,2 x Ø 19,2 cm. 7143
Chinese penselenpot, H 16,2 x Ø 19,2 cm.

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Chinese Familie Verte lampenvoet, H 65 cm. 7275
Chinese Familie Verte lampenvoet, H 65 cm.

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Chinese stemcup, H 11 x Ø 10,3 cm. 7690
Chinese stemcup, H 11 x Ø 10,3 cm.

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Antiek vuursteen pistool, L 42 cm. 2705
Antiek vuursteen pistool, L 42 cm.

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Kabinet (mahonie) 4012
Kabinet (mahonie)

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Chinese voorraadpot Ø 21 cm. 7109
Chinese voorraadpot Ø 21 cm.

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Grote Kang Xi schotel Ø 35 cm. 7164
Grote Kang Xi schotel Ø 35 cm.

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Zeer grote 18e eeuwse Chinese vaas, H 80 cm. 7334
Zeer grote 18e eeuwse Chinese vaas, H 80 cm.

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Omega zakhorloge met ketting 582
Omega zakhorloge met ketting

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
18e Eeuws wortelnoten kabinet 4016
18e Eeuws wortelnoten kabinet

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Twee 18e - 19e eeuwse Chinese kommen Ø 16 -17 cm. 7015
Twee 18e - 19e eeuwse Chinese kommen Ø 16 -17 cm.

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Drie 18e eeuwse Japanse Kakiemon kop + schotels 7037
Drie 18e eeuwse Japanse Kakiemon kop + schotels

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Drie 18e eeuwse Chinese kop + schotels 7329
Drie 18e eeuwse Chinese kop + schotels

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Kapitale Japanse Imari schotel Ø 56 cm. 7445
Kapitale Japanse Imari schotel Ø 56 cm.

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Antieke Kang Xi schotel H 8 x Ø 43 cm. 7698
Antieke Kang Xi schotel H 8 x Ø 43 cm.

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Lot antiek Japans porselein 7711
Lot antiek Japans porselein

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Zilveren Bauhaus klok 18
Zilveren Bauhaus klok

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Paul Dom, Twee meisjes in interieur 1164
Paul Dom, Twee meisjes in interieur

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Antiek Perzisch kleed, 181 x 160 cm. 4502
Antiek Perzisch kleed, 181 x 160 cm.

Resultaat:

1.300 EUR