Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Frans bronzen figuur 5088
Frans bronzen figuur

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Bronzen panter (naar R. Bugatti) 5123
Bronzen panter (naar R. Bugatti)

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Paul Dom, Bronzen beeld 5006
Paul Dom, Bronzen beeld

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Bronzen sculptuur 5047
Bronzen sculptuur

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Antieke bloempot in fontein-vorm 5131
Antieke bloempot in fontein-vorm

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Hond aan boomstam 5035
Bronzen figuur, Hond aan boomstam

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Antiek Frans bronzen figuur 5008
Antiek Frans bronzen figuur

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Antieke bronzen aap (presse-papier) 5010
Antieke bronzen aap (presse-papier)

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Bronzen windhond 5032
Bronzen windhond

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
19e Eeuws religieus houtgesneden wandsculptuur 5046
19e Eeuws religieus houtgesneden wandsculptuur

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Bronzen windhond 5031
Bronzen windhond

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Moderne bronzen sculptuur 5045
Moderne bronzen sculptuur

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Naakte dame 5023
Bronzen figuur, Naakte dame

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Antieke vergulde houten Madonna, H 52 cm. 5083
Antieke vergulde houten Madonna, H 52 cm.

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Voluptueuse naakte vrouw 5029
Bronzen beeld, Voluptueuse naakte vrouw

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Panter 5042
Bronzen figuur, Panter

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Bronzen figuur 5043
Bronzen figuur

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Geknevelde man 5086
Bronzen figuur, Geknevelde man

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
G. van der Straeten, Buste van jonge vrouw 5119
G. van der Straeten, Buste van jonge vrouw

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Vroeg 18e eeuwse terracotta Madonna 5108
Vroeg 18e eeuwse terracotta Madonna

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Tijger 5038
Bronzen beeld, Tijger

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Meisje 5037
Bronzen figuur, Meisje

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Bronzen figuren 5041
Bronzen figuren

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Modern bronzen masker, H 33 cm. 5084
Modern bronzen masker, H 33 cm.

Resultaat:

120 EUR