Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antieke landkaart van Zuid Holland 1332
Antieke landkaart van Zuid Holland

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Kars Persoon, Figuratieve voorstelling 1321
Kars Persoon, Figuratieve voorstelling

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
I. Schmidt, Zwitsers berglandschap 1320
I. Schmidt, Zwitsers berglandschap

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Venmans, Kermis met draaimolen en figuren 1318
Venmans, Kermis met draaimolen en figuren

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Originele houtsnede Anton Pieck, Uil op tak 1315
Originele houtsnede Anton Pieck, Uil op tak

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
C. Bakels, Verso Pokkenhuis Tongelre 1313
C. Bakels, Verso Pokkenhuis Tongelre

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Kars Persoon, Figuratieve voorstelling 1312
Kars Persoon, Figuratieve voorstelling

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Thijs Buit, Landschap 1307
Thijs Buit, Landschap

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Rest-signatuur, Landschap met windmolens 1305
Rest-signatuur, Landschap met windmolens

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Fiem, Vaas met anemonen 1304
Fiem, Vaas met anemonen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Tilly Moes, Keulse pot met anemonen 1298
Tilly Moes, Keulse pot met anemonen

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Jan Knikker Jr.,  Zomers dorpsgezicht 1296
Jan Knikker Jr., Zomers dorpsgezicht

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Onduid.gesign., Landschap met koeien 1292
Onduid.gesign., Landschap met koeien

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Arend van de Pol, Hollands landschap met schapen 1287
Arend van de Pol, Hollands landschap met schapen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Schleichhardt, Berglandschap in de winter 1286
Schleichhardt, Berglandschap in de winter

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
J. Eybergen, Stilleven 1285
J. Eybergen, Stilleven

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
L. Basset, Stadsgezicht Parijs 1284
L. Basset, Stadsgezicht Parijs

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
W.J. Groningen, Havengezicht met figuren 1282
W.J. Groningen, Havengezicht met figuren

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Aris Knikker, Riviergezicht met visser en boot 1280
Aris Knikker, Riviergezicht met visser en boot

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Rustend paard en ruiter 1277
Ongesigneerd, Rustend paard en ruiter

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Horsman, Hollands havengezicht met boten 1275
Horsman, Hollands havengezicht met boten

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
L. van Santen, Zandpad met boerenhuis en kippen 1272
L. van Santen, Zandpad met boerenhuis en kippen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
R. Visser + P.A Nijgh, Platbodem op meer + Vaas met violen 1268
R. Visser + P.A Nijgh, Platbodem op meer + Vaas met violen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Thomas Heesakkers, Stilleven 1264
Thomas Heesakkers, Stilleven

Resultaat:

500 EUR