Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Paul Dom, Strandterras met figuren en kiosk 1001
Paul Dom, Strandterras met figuren en kiosk

Resultaat:

3.750 EUR

Verkocht
Thijs Buit, Dorpsstraat 1319
Thijs Buit, Dorpsstraat

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Herkomst atelier Eef de Weerd, Kerk (expressief) 1192
Herkomst atelier Eef de Weerd, Kerk (expressief)

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Paul Dom, Stadsgezicht Parijs, Champs Elysees 1066
Paul Dom, Stadsgezicht Parijs, Champs Elysees

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Anton Verhoeven, Stilleven met fruit en Roemer 1374
Anton Verhoeven, Stilleven met fruit en Roemer

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Paul Dom, Twee meisjes in interieur 1164
Paul Dom, Twee meisjes in interieur

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Eef de Weerd, Abstract/figuratief 1042
Eef de Weerd, Abstract/figuratief

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Jan van der Zee, Landschap met landarbeider 1330
Jan van der Zee, Landschap met landarbeider

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
P. Landkroon, Hollands havengezicht 1195
P. Landkroon, Hollands havengezicht

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Atelier Paul Dom, Twee koetsen in Parijs 1162
Atelier Paul Dom, Twee koetsen in Parijs

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Thijs Buit, Landschap Frankrijk 1299
Thijs Buit, Landschap Frankrijk

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Herkomst atelier Jan v.d. Leest, Wandelaar in bos. 1083
Herkomst atelier Jan v.d. Leest, Wandelaar in bos.

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met kastanjes 1236
C. Cornelisz, Stilleven met kastanjes

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Karen Ray, Interieur met tafel en porselein 1210
Karen Ray, Interieur met tafel en porselein

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
W. Lorenz, Reeëen in landschap 1045
W. Lorenz, Reeëen in landschap

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Paul Dom, Meisje met pop 1005
Paul Dom, Meisje met pop

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Nico Baak, Twentse boerderij 1350
Nico Baak, Twentse boerderij

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x Eef de Weerd, Man met alpino muts + Naakt 1115
2x Eef de Weerd, Man met alpino muts + Naakt

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
van Noort, Zomers strandgezicht Zandvoort 1040
van Noort, Zomers strandgezicht Zandvoort

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Theo Wolvecamp, Abstract 1384
Theo Wolvecamp, Abstract

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Gerard Krol, Boer op zandpad 1341
Gerard Krol, Boer op zandpad

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
M. Hekkink, Vaas met roze rozen 1308
M. Hekkink, Vaas met roze rozen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
J. Schijvens, Boerderij met koeien en knotwilg 1269
J. Schijvens, Boerderij met koeien en knotwilg

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Vossenjacht 1250
Ongesigneerd, Vossenjacht

Resultaat:

110 EUR