Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
C. Cornelisz, Wilde aardbeien in kom 1235
C. Cornelisz, Wilde aardbeien in kom

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Henk Poeder, Heidegezicht met bloeiende brem 1182
Henk Poeder, Heidegezicht met bloeiende brem

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Paul Dom, Stilleven in spiegelbeeld 1163
Paul Dom, Stilleven in spiegelbeeld

Resultaat:

550 EUR

Onduidelijk, Figuur met bierpul voor taveerne 1095
Onduidelijk, Figuur met bierpul voor taveerne
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Jules Montigny, Paardenspan op landweg 1036
Jules Montigny, Paardenspan op landweg

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Jacob Ritsema, Binnenhof met boerenvrouw 1034
Jacob Ritsema, Binnenhof met boerenvrouw

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Aris Knikker, Punter op meer 1027
Aris Knikker, Punter op meer

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Paul Dom, Parodie einde WO II 1007
Paul Dom, Parodie einde WO II

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Simon Maris, Portret jonge vrouw 1006
Simon Maris, Portret jonge vrouw

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
M. Hendriks, Landschap met herderin en bloesembomen 1396
M. Hendriks, Landschap met herderin en bloesembomen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
A.J. Zwart, Boeren interieur met schouw 1379
A.J. Zwart, Boeren interieur met schouw

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, Stilleven 1371
Onduidelijk gesigneerd, Stilleven

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Boeren interieur 1368
Onduid. gesig., Boeren interieur

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
A. Lignas, Wandelaar in landschap 1367
A. Lignas, Wandelaar in landschap

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Mensink, de Dinkel bij Denekamnp 1366
Mensink, de Dinkel bij Denekamnp

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Johan Mensink, Twentse boerenschuur 1365
Johan Mensink, Twentse boerenschuur

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Johan Mensink, Handwerkende boeren vrouw 1364
Johan Mensink, Handwerkende boeren vrouw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
M. Oehler, Havengezicht Köln 1916 1362
M. Oehler, Havengezicht Köln 1916

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Francois Gomze, Bosgezicht 1358
Francois Gomze, Bosgezicht

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
J. van Velzen, Bosgezicht met boeren en paardenkar 1356
J. van Velzen, Bosgezicht met boeren en paardenkar

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Anton Heyboer, Spetterkip 1353
Anton Heyboer, Spetterkip

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse gravures 1352
Twee 18e eeuwse gravures

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
N. Zeleky, Vrouw aan het aardappelen schillen 1347
N. Zeleky, Vrouw aan het aardappelen schillen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Eef de Weerd, Vrouwelijk naakt 1337
2x Eef de Weerd, Vrouwelijk naakt

Resultaat:

60 EUR