Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Lot Chinees porselein (15x) 7522
Lot Chinees porselein (15x)

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Chinese pijpfles, H 21 cm. 7392
Chinese pijpfles, H 21 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Drie delen Kang Xi porselein 7356
Drie delen Kang Xi porselein

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Opaline bokaal 5520
Opaline bokaal

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Bronzen varken 5039
Bronzen varken

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
19e Eeuws Frans schrijfbureau 4169
19e Eeuws Frans schrijfbureau

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Wortelnoten secretaire 4075
Wortelnoten secretaire

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Twee bewerkte schelpen 2175
Twee bewerkte schelpen

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Witgouden armband met diamant, bol, Fope 714
Witgouden armband met diamant, bol, Fope

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Witgouden armband, bol, met harthanger 545
Witgouden armband, bol, met harthanger

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Twee Familie Rose borden Ø 23,2 cm. 7437
Twee Familie Rose borden Ø 23,2 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Vijf 18e eeuwse Chinese kopjes 7305
Vijf 18e eeuwse Chinese kopjes

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese penselenpot op vergulde bronzen voet 7073
Chinese penselenpot op vergulde bronzen voet

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese vazen, H 23 cm. 7034
Twee 18e eeuwse Chinese vazen, H 23 cm.

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Lot van 16 tegels 6073
Lot van 16 tegels

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Lot tegels (36 st.) 6071
Lot tegels (36 st.)

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Lot tegels (25 st,) 6069
Lot tegels (25 st,)

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Lot antieke tegels (7x) 6066
Lot antieke tegels (7x)

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Lot tegels (25 st.), Bloempot 6064
Lot tegels (25 st.), Bloempot

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Zeer groot Perzisch kleed, 300 x 400 cm. 4507
Zeer groot Perzisch kleed, 300 x 400 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Zeer groot Perzisch kleed, 314 x 422 cm. 4502
Zeer groot Perzisch kleed, 314 x 422 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Pronkkast met intarsia 4028
Pronkkast met intarsia

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Antieke vrijslinger 3512
Antieke vrijslinger

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Gouden 300 gulden munt, Ned. Antillen 2157
Gouden 300 gulden munt, Ned. Antillen

Resultaat:

200 EUR