Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antieke Copier cactuspot, 1930 5500
Antieke Copier cactuspot, 1930

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
H.. Valkenburg, Wintergezicht Oosterpark 1169
H.. Valkenburg, Wintergezicht Oosterpark

Resultaat:

800 EUR

Drie antieke Chinese vazen 7355
Drie antieke Chinese vazen
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Chinese penselenbeker 7299
Chinese penselenbeker

Resultaat:

3.750 EUR

Verkocht
6-Pas tegeltableau 6168
6-Pas tegeltableau

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 18 cm. 7256
Chinese vaas, H 18 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Lot antieke tegels (16x) 6156
Lot antieke tegels (16x)

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Lot 18e eeuwse tegels (26 st.) 6123
Lot 18e eeuwse tegels (26 st.)

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Delftse theebus 6142
Delftse theebus

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
W. de Zwart, Landschap 1411
W. de Zwart, Landschap

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Zes 18e eeuwse Familie Verte borden Ø 22 cm. 7033
Zes 18e eeuwse Familie Verte borden Ø 22 cm.

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Groot Perzisch kleed 280 x 392 cm. 4504
Groot Perzisch kleed 280 x 392 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Vier-delig 18e euws Chinees Imari kaststel, H 13 - 17 cm. 7145
Vier-delig 18e euws Chinees Imari kaststel, H 13 - 17 cm.

Resultaat:

1.000 EUR

Drie 18e eeuwse Chinese kopjes 7003
Drie 18e eeuwse Chinese kopjes
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Zilveren visschep 20
Zilveren visschep

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Antieke karabijn WO I 2709
Antieke karabijn WO I

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Twee Familie Rose vazen, H 24 cm. 7005
Twee Familie Rose vazen, H 24 cm.

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
4-Delige antiquarische boekenset Singraven 2140
4-Delige antiquarische boekenset Singraven

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Zilveren specerijen set 56
Zilveren specerijen set

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein 7277
Lot Chinees porselein

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Chinese dekseldoos 7243
Chinese dekseldoos

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Rosé gouden armband met bollen 542
Rosé gouden armband met bollen

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Chinese penselenpot 7240
Chinese penselenpot

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Staande Chinese lamp, 18e eeuw 7006
Staande Chinese lamp, 18e eeuw

Resultaat:

450 EUR