Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Armleunstoel Petit Point 4213
Armleunstoel Petit Point
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Drie delen Chinees porselein 7053
Drie delen Chinees porselein

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Oude Chinese tafel met drie lades 4206
Oude Chinese tafel met drie lades

Resultaat:

120 EUR

4 Zakhorloges 744
4 Zakhorloges
Startprijs 150 EUR
Antieke armleunstoel, 1880 4170
Antieke armleunstoel, 1880
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Halve maantafel 4163
Halve maantafel

Resultaat:

170 EUR

Dameshorloge emaille/parels 737
Dameshorloge emaille/parels
Startprijs 160 EUR
Gouden ring met oud diamant 730
Gouden ring met oud diamant
Startprijs 90 EUR
Grote wandkast 4156
Grote wandkast
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Vier 17e - 18e eeuwse Kang Xi borden Ø 15,5 cm. 7010
Vier 17e - 18e eeuwse Kang Xi borden Ø 15,5 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Twee Franse Napoleon II kandelaren 2135
Twee Franse Napoleon II kandelaren

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Jardiniere met wild voorstelling 2128
Jardiniere met wild voorstelling

Resultaat:

50 EUR

Twee paar zilveren oorstekers met diamant 694
Twee paar zilveren oorstekers met diamant
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Zilveren armband met barnsteen 687
Zilveren armband met barnsteen

Resultaat:

50 EUR

Drie-delige salonset 4120
Drie-delige salonset
Startprijs 280 EUR
Drie 18e eeuwse Chinese kopjes 7003
Drie 18e eeuwse Chinese kopjes
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Antieke naaitafel, 1880 4113
Antieke naaitafel, 1880

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lot Hummel borden etc. 6233
Lot Hummel borden etc.

Resultaat:

70 EUR

Gouden ring met granaat 680
Gouden ring met granaat
Startprijs 250 EUR
Zeldzame 18e eeuwse kraantjeskan 2092
Zeldzame 18e eeuwse kraantjeskan
Startprijs 50 EUR
Antieke WMF wandplaat 2085
Antieke WMF wandplaat
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Wandpetroleumlamp 2078
Wandpetroleumlamp

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Perzische kruithoorn 2716
Perzische kruithoorn

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke karabijn WO I 2709
Antieke karabijn WO I

Resultaat:

425 EUR