Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee Chinese vazen, H 26 cm.
Resultaat: 190 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen met figuren in tuin/zotjes decor. Vier tekens bodemmerk. Bovenranden beschadigd. Afmeting: H 26 cm. In redelijke staat.

Twee Chinese borden Ø 22,5 cm.
Resultaat: 275 EUR

Twee Chinees porseleinen borden met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte schotel Ø 38 cm.
Resultaat: 850 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel. Herten in berglandschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 38 cm. In goede staat.

Chinese bloempot
Resultaat: 180 EUR

Grote antiek Chinees porseleinen pot met waterpartij, vissendecor en tekst, gerestaureerd 22,5x46cm. In matige staat.

Chinese celadon vaas, H 60 cm.
Startprijs 150 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen celadon vaas met groen craquelé glazuur, floraal decor en oren. Afmeting: H 60 x Ø 31 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 21,5 cm.
Startprijs 250 EUR

Chinees porseleinen vaas met Verte draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 21,5 x Ø 12 cm. In goede staat.

Chinees wierookbrander
Startprijs 70 EUR

Chinese brons gepatineerde metalen wierookbrander. Naar oud voorbeeld. Afmeting: 29 x Ø 23 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 11 cm.
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen kom met rode draken decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 11 cm. In goede staat.

Chinese celadon schaal Ø 13,7 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen celadon schaal met vissen reliëf decor. Afmeting: H 4,5 x Ø 13,7 cm. In goede staat.

Chinese drakenvaas, H 29 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen drakenvaas met wit craquelé glazuur. Afmeting: H 29 x Ø 21 cm. In goede staat.

Chinese 4-kantige vaas, H 31,6 cm.
Startprijs 180 EUR

Grote Chinees porseleinen vierkante vaas met zwart glazuur en floraal/olifanten reliëf decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 31,6 cm. In goede staat.

Chinese ceremoniële disc Ø 15,5 cm.
Resultaat: 130 EUR

Chinese natuurstenen disc. Jade? Gebruikt voor ceremoniële doeleinden. Afmeting: Ø 15,5 x 1 cm. In goede staat.

Halsketting met drie Chinese bedelkralen
Startprijs 150 EUR

Halsketting van lederen koord met daaraan drie oude Chinese bedelkralen. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (3x)
Startprijs 50 EUR

Lot Chinees porselein. (1) Kom met tekst + bodemmerk. (2) Trekpot met landschap decor + bodemmerk. (3) Knobbelvaas met tekst, celadon groen. Afmeting: 14 - 21 cm. In goede staat.

Vier delen Yixing
Resultaat: 100 EUR

Vier oude Chinese Yixing trekpotten. Divers. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (13x)
Startprijs 80 EUR

Lot Chinees porselein. Dertien stuks. Gemberpotten en flessen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.

Twee Chinese natuurstenen objecten
Resultaat: 200 EUR

Twee Chinese natuurstenen objecten. Betreft: Grote lakstempel met draak, gesigneerd. En een steen met landschap/figuren decor. Afmeting: 13 - 17 cm. In goede staat.

Twee Chinese cups op voet
Startprijs 120 EUR

Twee Chinees porseleinen draken-cups op hoge voet. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8,3 x Ø 8 cm. In goede staat.

Lot Chinese deksels
Startprijs 300 EUR

Lot diverse antieke Chinees porseleinen deksels van dekselvazen. Enkele beschadigingen. Afmeting: 7 - 16 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese schotels
Resultaat: 225 EUR

Twee Chinees porseleinen republiek-stijl schotels met figuren decor + bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 24 - Ø 30 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 23 cm.
Resultaat: 60 EUR

Antieke Chinese keramieken diepe schotel met floraal decor. Randschade + haarlijn. Afmeting 6 x Ø 23,3 cm. In redelijke staat.

Chinese cup
Resultaat: 700 EUR

Chinees porseleinen cup op hoge voet met druivenrank decor + bodemmerk. Afmeting: 6,5 x Ø 8,2 cm. In goede staat.

Vijf delen Chinees porselein
Startprijs 60 EUR

Vijf delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Drie rijstwijn kopjes, haarlijn, 19e eeuw. Eén schotel, Imari, 18e eeuw, goed. Eén diep Imari bord, 18e eeuw, gelijmd. Afmeting: 5 - 17 cm. In redel...

Antiek Japans Kutani thee-servies
Startprijs 40 EUR

Antiek Japans Kutani porseleinen theeservies. Circa 1900. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 9 - 17 cm. In redelijk/goede staat.