Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Oktoberveiling 2021: After-Sales / Naverkoop

AD-  

Koop het nu in de naverkoop

Naverkoop | Veiling
376 Resultaten
Kavel: 500

Gouden handgemaakte hanger met collier

Resultaat: 1.500 EUR

Gouden collier met bijzondere gouden hanger, 585/000. Collier met wit- en geelgouden bolle schakels, om en om, met daaraan een handgemaakte grote roodgouden hangeroog met daaraan een trinity hanger me...


Kavel: 501

Gouden oorstekers, Cleef & Arpels

Resultaat: 2.000 EUR

Prachtige geelgouden oorstekers, 750/000, met parelmoer en diamant. Gemerkt: Van Cleef & Arpels, model alhambra, in de vorm van een klaver met een bewerkte geelgouden rand. Voorzien van parelmoerinleg...


Kavel: 502

Gouden broche met bloemen, Bonebakker

Resultaat: 950 EUR

Sierlijke geelgouden broche, 750/000, met 3 uitgewerkte bloemen voorzien van een matte bewerking met als hart een robijn, saffier en briljant geslepen diamant, ca 0,15 ct. Daarnaast is de broche versi...


Kavel: 503

Omega seamaster Vintage

Resultaat: 1.200 EUR

Omega Seamaster automatic chronograph horloge model "Jedi" met stalen kast, blauwe wijzerplaat en goudkleurige rand voor de tachymeter. ø 39mm. Met originele stalen band. (aanzetstukken ontbreken.) we...


Kavel: 504

Ebel Wave

Resultaat: 1.300 EUR

Ebel Wave damesmodel, staal met goud, voorzien parelmoer wijzerplaat met 8 diamanten en een lunette bezet met 58 diamanten. kastnummer: 03.115.1035S. Voorzien van vouwsluiting. 20 cm. Gedragen in goed...


Kavel: 505

Witgouden collier en hanger met opaal en diamant

Startprijs 8.500 EUR

Kapitaal witgouden collier met hanger voorzien van diamanten en opaal. Witgouden vossenstaartcollier, 585/000, met daaraan een peervormige hanger, 750/000, bezet met een Egyptische honing opaal voorzi...


Kavel: 506

Geelgouden armband met diamant, Fope

Resultaat: 1.400 EUR

Geelgouden armband, 750/000, flex it bracelet met diamant, ca 0,10 ct. Gemerkt: Fope model Vendôme. Breedte 8 mm. ca 19,6 gram. In zeer goede staat. WVP €4300,-


Kavel: 507

Witgouden armband, Fope

Resultaat: 1.900 EUR

Witgouden armband, 750/000, flex it bracelet. Gemerkt: Fope model Vendôme. Breedte 8 mm. ca 19,6 gram. In zeer goede staat. WVP €4000,-


Kavel: 508

Rosé gouden armband met diamant, Fope

Resultaat: 2.250 EUR

Rosé gouden armband, 750/000, flex it bracelet met diamant, ca 0,10 ct. Gemerkt: Fope model Vendôme. Breedte 8 mm. ca 19,0 gram. In zeer goede staat. WVP €4300,-


Kavel: 509

Omega automatic Dynamic

Startprijs 400 EUR

Vintage Omega automatic horloge, Dynamic, two tone dial, met datumaanduiding. Voorzien van originele stalen band. Werkend, kroon en as ontbreken. ø kast 41mm. lengte band totaal 20 cm. Gebruiksporen, ...


Kavel: 510

Gouden ring met diamant.

Startprijs 800 EUR

Grote geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Dubbele trouwring met daar bovenop een gouden stralend zonvormig element met in het midden een rozet bezet met 17 briljant geslepen diamanten, totaal ca ...


Kavel: 511

Gouden choker

Startprijs 2.000 EUR

Geelgouden choker, 585/000, met diamant. Vierkant gepunnikt collier met in het midden een vierkante buis in het midden versierd met een diagonale band bezet met 5 kleine briljant geslepen diamantjes. ...


Kavel: 512

Rosé gouden armband, diskvormig

Resultaat: 750 EUR

Rosé gouden armband, 750/000, met diskvormig schakels voorzien van een hamerslag bewerking. Gemerkt Bron, Smartflex. ø11,5 mm. ca 18,9 gram In zeer goede staat. WVP € 2250,-


Kavel: 513

Geelgouden collier met panter en diamant

Startprijs 4.700 EUR

Geelgouden collier, 750/000, met diamanten. Gouden allegro collier, 3 rijen, voorzien van bakslot en veiligheid. In het midden zit een rechthoekig element, 11x23mm, met panter bezet met diamanten, ca ...


Kavel: 514

Gouden rijring, Le Chic

Resultaat: 300 EUR

Gouden rijring, 585/000, met diamanten. Witgouden ring met 7 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,49 ct. geplaatst tussen geelgouden balkjes. Breedte 3,5 mm. ø 61. ca 3,8. In goede staat


Kavel: 515

Witgouden ring met diamant

Startprijs 1.800 EUR

Sierlijke witgouden rozetring, 750/000, met diamant. Grote fantasie rozetring, in het midden voorzien van een rozet met 7 briljant geslepen diamanten, totaal ca 1,4 ct. Om de rozet zitten 18 bladvormi...


Kavel: 516

Witgouden ring met saffier, confetti

Startprijs 750 EUR

Witgouden ring, 585/000, met saffier. Gemerkt Bron model confetti. Rijring met 15 saffieren in verschillende tinten bezet in gladomzettingen. breedte 3,4mm. ø 61. ca 4,1 gram. In goede staat


Kavel: 517

Witgouden rijring met diamant

Resultaat: 1.500 EUR

Witgouden rijring, 750/000, met 7 diamanten. Grove rijring met 7 briljant geslepen diamanten, totaal ca 1,50 ct. geplaatst in een 4 poots chaton. Breedte 4,5mm ø 6. Totaal ca 5,2 gram. In goede staat


Kavel: 518

Witgouden ring met saffier, confetti

Startprijs 750 EUR

Witgouden ring, 585/000, met saffier. Gemerkt Bron model confetti. Rijring met 15 saffieren in verschillende tinten bezet in gladomzettingen. breedte 3,4mm. ø 61. ca 4,3 gram. In goede staat


Kavel: 519

Witgouden creolen met diamant

Resultaat: 500 EUR

Prachtige witgouden klapcreolen, 750/000, met diamant. Creolen aan de voorzijde pavé bezet met 26 briljant geslepen diamanten, totaal ca 1,00 ct. Breedte creool 10 mm. ø 12x12 mm. ca 9,4 gram. In zeer...


Kavel: 520

Witgouden kruis met diamant

Startprijs 1.000 EUR

Groot witgouden kruis, 585/000, met diamant. Groot bewerkt kruis met getorste randen en volledig bezet met 12 briljant geslepen diamanten, totaal ca 1,10 ct. De achterzijde van het kruis is fraai vers...


Kavel: 521

Parelarmband met witgouden sluiting en saffier

Resultaat: 850 EUR

Parelarmband met witgouden sluiting bezet met saffier, 585/000. Armband met 3 rijen cultivé parels, ø 7mm, bevestigd aan een langwerpig slot met lijnen bewerking en bezet met 10 rond gefacetteerde bla...


Kavel: 522

Witgouden hanger met diamant, Art Deco

Resultaat: 475 EUR

Witgouden hanger, Art Deco, met onyx en diamant. Langwerpige hanger met een achtkantige zetkast versierd met onyx en bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,45 ct P/H. Grootte hanger 27 mm. De h...


Kavel: 523

Collier van parels en labradoriet en witgouden hanger

Startprijs 150 EUR

Collier van zoetwaterparels, ø 9mm, en labradorietstenen, ø 12 mm, versierd met een witgouden cliphanger, 585/000, voorzien van grote zoetwaterparel. lengte 70 cm. Grootte hanger 26x12 mm, inclusief ...