Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Oktoberveiling 2021: After-Sales / Naverkoop

AD-  

Koop het nu in de naverkoop

Naverkoop | Veiling
20 Resultaten
Kavel: 4500

Zeer groot Perzisch kleed, 274 x 387 cm.

Resultaat: 550 EUR

Zeer groot Perzisch kleed. Blauw-rood, floraal. Sarouk. Afmeting: 274 x 387 cm. In goede staat.


Kavel: 4501

Zeer groot Perzisch kleed, 292 x 384 cm.

Resultaat: 425 EUR

Zeer groot Perzisch kleed. Oker, floraal. Afmeting: 292 x 384 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 4502

Zeer groot Perzisch kleed, 314 x 422 cm.

Resultaat: 400 EUR

Zeer groot Perzisch kleed. Paars-blauw, floraal. Iets sleets. Afmeting: 314 x 422 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 4503

Perzisch bidkleed, 210 x 84 cm.

Resultaat: 80 EUR

Oud Perzisch bidkleed. Aardetinten. Afmeting: 210 x 84 cm. In redelijke staat.


Kavel: 4504

Groot Perzisch kleed 280 x 392 cm.

Resultaat: 550 EUR

Groot Perzisch kleed, Kirman Rood, floraal van kleur. Afmeting: 280 x 392cm. In goede staat.


Kavel: 4505

Groot Perzisch kleed, 251 x 363 cm.

Resultaat: 200 EUR

Groot Perzisch kleed. Rood, floraal. Buchara. Afmeting: 251 x 363 cm. In goede staat.


Kavel: 4506

Oud Perzisch kleed, 302 x 170 cm.

Resultaat: 70 EUR

Oud Perzisch kleed. Aardetinten, floraal. Iets vervuild. Afmeting: 302 x 170 cm. In goede staat.


Kavel: 4507

Zeer groot Perzisch kleed, 300 x 400 cm.

Resultaat: 500 EUR

Zeer groot Perzisch kleed. Fijn geknoopt. Bidjar. Floraal. Afmeting: 300 x 400 cm. In goede staat.


Kavel: 4508

Antiek religieus wandkleed, 150 x 133 cm.

Resultaat: 150 EUR

Antiek religieus wandkleed met voorstelling van Heilige Fransiscus. Circa 1900. Afmeting: 150 x 133 cm. In goede staat.


Kavel: 4509

Groot Perzisch kleed, 300 x 200 cm.

Resultaat: 350 EUR

Groot Perzisch Tabriz kleed. Meerkleurig, floraal. Afmeting: 300 x 200 cm. In goede staat.


Kavel: 4510

Groot Perzisch kleed, 320 x 202 cm.

Resultaat: 325 EUR

Groot Perzisch kleed. Rood-blauw, floraal. Afmeting: 320 x 202 cm. In goede staat.


Kavel: 4511

Groot Perzisch kleed, 295 x 220 cm.

Resultaat: 150 EUR

Groot oud Perzisch tapijt met in het midden diverse vakken. Kleur: rood, blauw. Tapijt is sleets. Afmeting: 295 x 220 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 4512

Handgeknoopt Perzisch tapijt, 161 x 110 cm.

Resultaat: 90 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt, met in het midden drie vakken. Kleur: rood, blauw. Afmeting: 161 x 110 cm. In goede staat.


Kavel: 4513

Kazak tapijt, 150 x 150 cm.

Resultaat: 40 EUR

Handgeknoopt Kazak tapijt met in het midden een ruitvorm. Kleur: blauw, rood, geel. Afmeting: 150 x 150 cm. In goede staat.


Kavel: 4514

Perzisch tapijt, 184 x 120 cm.

Resultaat: 110 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt. Met in het midden een medaillon. Mooi van kleur. Afmeting: 184 x 120 cm. In goede staat.


Kavel: 4515

Perzisch tapijt, 295 x 203 cm.

Resultaat: 100 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt met in het midden een groot medaillon. Omranding met bloem decor. Afmeting: 295 x 203 cm. In goede staat.


Kavel: 4516

Perzisch tapijt, 288 x 190 cm.

Resultaat: 325 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt. Geheel met bloem decor. Kleur: blauw/beige. Afmeting: 288 x 190 cm. In goede staat.


Kavel: 4517

Perzisch kleed, 58 x 84 cm.

Resultaat: 200 EUR

Klein Perzisch zijden kleed. Ruiter/tijger decor. Afmeting: 58 x 84 cm. In goede staat.


Kavel: 4518

Twee Kelim kleden

Resultaat: 50 EUR

Twee Oosterse Kelim kleden. Rood + aardetinten. 20e Eeuw. Afmeting: 156 x 111 cm./167 x 114 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 4519

Twee oude Perzische kleden

Resultaat: 50 EUR

Twee oude Perzische kleden. 20e Eeuw. Divers. Afmeting: 149 x 154 cm. In goede staat.