Twee Chinees porseleinen vazen met figuren in tuin/zotjes decor. Vier tekens bodemmerk. Bovenranden beschadigd. Afmeting: H 26 cm. In redelijke staat.
Grote antiek Chinees porseleinen pot met waterpartij, vissendecor en tekst, gerestaureerd 22,5x46cm. In matige staat.
Chinese brons gepatineerde metalen wierookbrander. Naar oud voorbeeld. Afmeting: 29 x Ø 23 cm. In goede staat.
Twee Chinese natuurstenen objecten. Betreft: Grote lakstempel met draak, gesigneerd. En een steen met landschap/figuren decor. Afmeting: 13 - 17 cm. In goede staat.
Antieke Chinese keramieken diepe schotel met floraal decor. Randschade + haarlijn. Afmeting 6 x Ø 23,3 cm. In redelijke staat.