Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Statenbijbel met zilverwerk, 1883
Startprijs 320 EUR

Statenbijbel met zilver, 833/000. Statenbijbel met oude en nieuwe testament, met bewerkte lederen kaft voorzien van zilveren rand, hoekstukken, elementen en 2 sloten. MT.: A.J.Nobel, Schoonhoven, jl.:...

Zilveren dienblad
Startprijs 200 EUR

Zilveren tableau, 800, rond gecontourneerd model voorzien van geribde rand. MT.: Emil Weitz, ø24x1cm. ca 385 gram. In goede staat

Lot zilver
Resultaat: 90 EUR

Lot zilver met een fotolijst met bewerkte rand, voorzien van restauratie, roomlepel, een bonbontang, een taartschep en een petitfour schep met zilveren heft. Diverse gehaltes. In goede staat

Zilveren rammelaar
Resultaat: 80 EUR

Zilveren staaframmelaar, 833/000, met fluit. Met parasolvormig element met onedele belletjes. De hele rammelaar is voorzien van biedermeier graveerwerk. Aan de onderzijde van de rammelaar zit een grav...

Paar zilveren kuitgespen
Startprijs 60 EUR

Paar fijne zilveren kuitgespen, 833/000, ovaal model met afgesleten bewerking. Voorzien van metalen sluiting. ca 12,5 gram. 3,8x2,2cm. In redelijke staat

Paar zilveren kuitgespen
Resultaat: 80 EUR

Paar zilveren kuitgespen, 833/000, ovaal model met bloemenapplique. MT.: Gebr. Roelfsema, Winsum. 4x3cm. totaal ca 20,6 gram. In goede staat

Lot zilver
Startprijs 50 EUR

Lot zilver, 833/000, met een theezeef met ronde rand en een steel met het wapen van Nederland, 11cm, een tuitzeef met een gecontourneerde rand versierd met biedermeier graveerwerk, ø 5cm, op een krist...

Lot zilver
Resultaat: 45 EUR

Lot zilver met een cilindervormige naaldenkoker versierd met gepointilleerd decor, 13 cm, een zilver vergulde pen/potlood. voorzien van monogramgravure: F.R., 8,5cm en een horlogeketting met niëllo li...

Karaf met zilver
Resultaat: 60 EUR

Geslepen kristallen karaf compleet met stop voorzien van een ingeslepen ster op de onderkant voorzien van een zilveren montuur, 925/000. MT.: Koninklijke van Kempen en Begeer, Zoetermeer, kroningsjaar...

Zilveren strooibus
Resultaat: 70 EUR

Zilveren achtkantige strooibus, 835/000, met fraaie ajour-gezaagde dop. Afmeting: 19 cm. ca. 147 gram. Enkele deukjes, verder in goede staat.

Paar zilveren schoengespen
Resultaat: 160 EUR

Paar zilveren schoengespen, 925/000, ovaal model met fraai gezaagd floraal decor. MT.: Cornelius Desormeaux Saunders & James Francis Hollings -Frank- Shepherd, Birmingham, jl.: Z: 1899. 5x4cm. ca 16,7...

Cassette met div. zilveren lepels
Startprijs 120 EUR

Cassette gevuld met zilveren lepels, 833/000, voorzien van 12 koffielepels een suikerschep en een kandijschep, voorzien van een deels getorste steel met bewerkte knop. MT.: R.Kijlstra, Leeuwarden, 189...

Twee zilveren miniaturen, suikertafeltje
Startprijs 200 EUR

Twee zilveren miniatuur suikertafeltjes, één voorzien van een ovaal gedreven blad en 3 gekrulde potjes en een tafeltje voorzien van een ovaal gecontourneerd gegraveerd blad met 3 knoppoten. 8x6x4,5cm ...

Friese zilveren suikerschep
Resultaat: 30 EUR

Zilveren suikerschep, 833/000, Fries, met gegraveerde bak en getorste steel met bijzondere graveringen in het heft. MT.: C.J.Brunings, Joure. Ca. 1860. 12,5cm. Ca. 10 gram. In redelijk goede staat.

Zilveren kandelaar
Startprijs 50 EUR

Fraaie zilveren kandelaar. 835/000. Voet ø 6 cm. Hoogte 11,5 cm. In goede staat.

Djokja zilveren onderzetters
Resultaat: 100 EUR

Zes Djokja zilveren schaaltjes, 800/000, rond model met hamerslag en rand voorzien van djokja versiering. ø10 cm. Totaal ca 215 gram. In goede staat

Zilveren handspiegel
Startprijs 70 EUR

Zilveren handspiegel, 833/000, gemaakt uit een tasbeugel met bewerkte rand en een breidophouder voorzien van een gedreven voorstelling. 19x9cm. totaal met spiegel ca 96 gram. Iets gedeukt, verder in g...

Lot zilver, puntfilet 6x
Resultaat: 120 EUR

Lot zilver, 835/000, met een croquettelepel, 4 ijslepels en een botermesje, model Puntfilet. ca 134 gram. 11-15 cm. In goede staat.

Zilveren roomkom
Startprijs 140 EUR

Zilveren roomkom, 925/00, rond model geplaatst op een ronde voet versierd met floraal decor met cartouchen uit voluten. MT.: Fenton bros Ltd, Sheffield, jl.:l:1903. ca 210 gram. ø 15x9,5cm. In zeer go...

Zilveren gebaksschep
Startprijs 80 EUR

Zilveren schep, 800/000, met benen greep. Gecontourneerde schep voorzien van gravure met reiger. Voorzien van een gravure aan de achterzijde: SR.BR.PR. R.R. M.R. 8 octobr 1887.

Zilveren tabaksdoos
Startprijs 150 EUR

Zilveren tabaksdoos, 833/000, rechthoekig model met graveerwerk op het scharnierende deksel in floraal en kruldecor. Voorzien van ribrand en een onderzijde met lijnendecor. MT.: H.G.Kamminga, Leeuward...

Antieke schaar met zilver, ketting & rokhaak
Startprijs 140 EUR

Antieke schaar met zilver, 833/000. Antieke schaar voorzien van zilveren grepen met papagaaien, bevestigd aan een jasseronketting met een opengewerkte gecontourneerde rokhaak. Totale lengte 58 cm. Eén...

Zilveren tafelbel
Startprijs 220 EUR

Zilveren tafelbel, 833/00, gecontourneerd model versierd met graveerwerk en voorzien van een bronzen binnenbel. MT.: onduidelijk, jl.:S:1852. ø10x16cm. Wat gedeukt en uit model. In redelijke staat

Kristallen tafelbel met zilver
Resultaat: 50 EUR

Geslepen kristallen tafelbel met ruitslijpsel, zilveren klepel en zilveren handgreep. 835/000. Toegeschreven aan Mr. H.W. van Loon. Waarborg district Rotterdam. Circa: 1830. Afmeting: 20 x ø 8 cm. In...