Vier antieke Franse prenten. Paarden + militaria. Eén met waterschade. Prenten op papier. Afmeting: 27 - 29 cm. In redelijk/goede staat.
Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Riviergezicht IJssel met koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 38 cm. In goede staat.
Andy Warhol. Portret Mao. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 90 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 28 x B 20 cm. In goede staat.
A.D. Pieters. 1916 - 1979. Modern kunstwerk van meubelhout en acryl in lijst. Afmeting: H 52 x B 43 cm. In goede staat.
George Seveau. 19e - 20e Eeuw. St. Etienne du Mont. Kerk te Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
Ana Bocak, 1976. Kroatië 1931 - . Wintergezicht met Heilig kruis. Olieverf achter-glas. Afmeting: H 50 x B 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1800. Landschap, boerderij met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 22 x B 30 cm. In redelijke staat.
Jaap van Kregten. 1878 - 1967. Twents interieur met boer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Frans Mars. 1903 - 1973. Vaas met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
Frans Mars. 1903 - 1973. Stilleven met makrelen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
Frans Mars. 1903 - 1973. Poldergezicht met molen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Griekse ikoon. Pinksteren. Maria met de apostelen met vurige tongen in gebed. 19e Eeuw. Afmeting: H 51x B 37 cm. In goede staat.
Zeer groot Russisch ikoon. Maria met kind. 20e Eeuw. Prachtige beschildering. Afmeting: H 90,5 x B 62 cm. In goede staat.
Russisch ikoon. Aartsvader Jacob. Iconostase-paneel. Meerdere oudere restauraties. Circa 1800. Afmeting: H 140 x B 67 cm. In redelijk/goede staat.
Russisch ikoon. Christus. Pantokrator met randheiligen links beschermengel, rechts St. Michaeli? 19e Eeuw. Afmeting: H 54,5 x B 41,5 cm. In originele en goede conditie.
Russische feestdagen ikoon. Centraal de Anastasis (opstanding), daarom heen zestien grote geesten. Circa 1850. Fijne chrysografie (plooibehandeling). Afmeting: H 53 x B 44 cm. In goede originele staat...
Russisch ikoon. Anastasis, opstanding en nederdaling ter helle. Eerste helft 19e eeuw. In originele staat. Afmeting: H 44 x B 40 cm. In goede staat.
Russische feestdagen ikoon. Centraal de Anastasis. Zestien grote feesten. Circa 1850. Vier evangelisten in de hoeken, drie eenheid bovenin. Afmeting: H 53,5 x 45 cm. Behoeft restauratie. In matige sta...
Landkaart van Gelderland en Zutphen met wortelnoten houten lijst. Naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Afmeting: H 42 x B 56 cm. In goede staat.
A.J. van Eck. 1907 - 1974. Spoorwegbrug Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 120 cm. In goede staat.
Piet de Haan, 1985 Deventer. Stadsgezicht Deventer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x 24 cm. In goede staat.
Gustave Flasschoen. 1868 - 1940. Belgische School. Amsterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 32 x B 40 cm. In goede staat.
Drie maal divers. Bestaande uit twee steendrukken, 19e - 20e eeuw. Eén gravure 1776, IJ-gezicht Amsterdam. Op papier. Afmeting: 18 - 29 cm. In goede staat.