Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Cor Schaap (1968-.), Schelpenvisser bij Katwijk
Resultaat: 280 EUR

Cor Schaap (1968-) 21e Eeuw. Schelpenvisser bij Katwijk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 53 cm. In goede staat.

Zeldzame gravure
Resultaat: 150 EUR

Zeldzame 17e - 18e eeuwse Hollandse gravure. Handingekleurd. Trap des ouderdoms. Monogram D.V.L. 'Van de wieg tot aan 't graf legt den mensch dees loopbaan af'. Enkele vochtvlekken. Afmeting: H 31 x B...

Twee 17e-18e eeuwse stadsgezichten
Startprijs 60 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Hollandse stadsgezichten. (1) Haerlem, 17e eeuw of ouder, L. Guicciardini. (2) Amstelredam, 17e eeuw of ouder, L. Guicciardini (1612). Niet storende vochtvlekken. Gravures op pap...

Drie antieke gravures/steendruk
Startprijs 80 EUR

Drie antieke gravures/steendruk. (1) Overijssel, steendruk, H.J. Backer Dordrecht, 19e eeuw. (2) Hollandia, gravure, 17e eeuw. (3) Gezicht op stad Haarlem, gravure, J.G. Phillips Fecit 1750. Op papier...

Twee Hollandse gravures
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke Hollandse gravures. 17e - 18e Eeuw. (1) Huys en bank van leeninge afte Lombaren. (2) Kooren Buers. Gravures op papier. Afmeting: H 12 x B 15 cm. In goede staat.

Henk Dekker, Rotterdams havengezicht
Resultaat: 700 EUR

Henk Dekker. 1897 - 1974. Rotterdams havengezicht met dukdalf en schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Lichtenstein, vrouw voor spiegel
Resultaat: 450 EUR

Roy Lichtenstein. Nr. 21/199. Met watermerk. Vrouw voor spiegel. Lithografie op papier. Afmeting: H 71 x B 57 cm.In goede staat.

Ongesigneerd, Stadsgezicht Parijs
Resultaat: 350 EUR

Ongesigneerd. Circa 1930. Stadsgezicht Parijs met figuren, terras en koets. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 75 cm. In goede staat.

Tom Wesselman, Naakte vrouw
Resultaat: 425 EUR

Tom Wesselman. 1931 - 2004. Nr. 18/199. Naakte vrouw. Lithografie op papier. Afmeting: H 76 x B 57 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Spetterkip
Startprijs 170 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakaatverf op papier. Afmeting: H 27 x B 20 cm. In goede staat.

2x Evert Rabbers, Boer met lantaarn + Twentse boerin
Resultaat: 200 EUR

Twee werken van Evert Rabbers. 1875 - 1967, Enschede. Boer met lantaarn + portret Twentse boerin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35,5 x B 25 cm. / H 35,5 x B 27,5 cm. In goede staat.

B. Baaijens, Wintergezicht met boerenhuis
Startprijs 50 EUR

Bertus Baaijens, Enschede. Wintergezicht met boerenhuis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

17e Eeuwse landkaart, Zutphania
Resultaat: 45 EUR

17e Eeuwse handingekleurde landkaart 'Zutphania' door Nicolaas Visscher. Rand vochtvlekken + scheurtje in vouw. Afmeting: H 48 x B 57 cm. In redelijke staat.

17e Eeuwse landkaart, Germania
Resultaat: 90 EUR

17e Eeuwse landkaart 'Germania' door F. de Wit - Amsterdam. Afmeting: H 65 x B 51 cm. In goede staat.

Evert Rabbers, Boer met ezel
Resultaat: 200 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967, Enschede. Boer met ezel. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 32 x B 25,5 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Biddende kinderen
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. Duitse School. Biddende kinderen op zandpad. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 18 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Boerin schilt appel
Startprijs 60 EUR

Onduidelijk. Circa 1900. Boerin schilt appel. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 29 x B 39 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Vier vrouwen
Startprijs 320 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Vier vrouwen. Plakaatverf op papier. Afmeting: H 78 x B 110 cm. In goede staat.

S. Wijnhoven, Winters riviergezicht
Resultaat: 550 EUR

S. Wijnhoven. 1898 - 1969. Winters riviergezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

Evert Rabbers, Ploegen op de Usseler Es
Startprijs 150 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Ploegen op de Usseler Es. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Dorpsgezicht
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Duitse School. Dorpsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 13 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Dorpsstraat met figuren
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Dorpstraat met figuren. Afmeting: H 11,5 x B 18,5 cm. In goede staat.

Roy Lichtenstein, Naakte lezende vrouw op bed
Resultaat: 425 EUR

Roy Lichtenstein. Mogelijke nadruk, met watermerk. Nr. 118/199. Naakte lezende vrouw op bed. Lithografie op papier. Afmeting: H 71 x B 57 cm. In goede staat.

A. Otto. D. Dorf, Schrijvende man
Resultaat: 100 EUR

A. Otto. D. Dorf. Kopie naar H. Holbein. Schrijvende man waarschijnlijk Erasmus van Rotterdam. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In redelijke staat.