Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Bertha Valkenburg, Jonge mandenmaker 1168
Bertha Valkenburg, Jonge mandenmaker

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
H.. Valkenburg, Wintergezicht Oosterpark 1169
H.. Valkenburg, Wintergezicht Oosterpark

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Landkaart van Overijssel 1170
Landkaart van Overijssel

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Antieke landkaart 1171
Antieke landkaart

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Antieke landkaart 1172
Antieke landkaart

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke landkaart 1173
Antieke landkaart

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke landkaart 1174
Antieke landkaart

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
H. Hiersch, Havengezicht Maassluis 1175
H. Hiersch, Havengezicht Maassluis

Resultaat:

100 EUR

Piet de Haan, De kunst is lang - het leven is kort 1176
Piet de Haan, De kunst is lang - het leven is kort
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Piet de Haan, Figuren op perron 1177
Piet de Haan, Figuren op perron

Resultaat:

50 EUR

F.G. Purxis, Chinese jonk op zee 1178
F.G. Purxis, Chinese jonk op zee
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, Vaas met bloemenpracht in 17e eeuwse stijl 1179
Ongesigneerd, Vaas met bloemenpracht in 17e eeuwse stijl

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Adriaan van Everdingen, Bosgezicht met boerderij 1180
Adriaan van Everdingen, Bosgezicht met boerderij

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
A.R. Mauve, Bosgezicht 1181
A.R. Mauve, Bosgezicht

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Onduidelijk, Naakte dame 1182
Onduidelijk, Naakte dame

Resultaat:

400 EUR

Ongesigneerd, Stilleven 1183
Ongesigneerd, Stilleven
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Elisabeth, Stilleven 1184
Elisabeth, Stilleven

Resultaat:

250 EUR

Onduid. gesig., Louis Armstrong 1185
Onduid. gesig., Louis Armstrong
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, Bosgezicht met koeien langs een sloot 1186
Ongesigneerd, Bosgezicht met koeien langs een sloot

Resultaat:

60 EUR

A. Torringa, Boerderij met waterput 1187
A. Torringa, Boerderij met waterput
Startprijs 100 EUR
Wallaert, Bosgezicht 1188
Wallaert, Bosgezicht
Startprijs 60 EUR
Verkocht
9x Lithografie, Serie Che Guevara 1189
9x Lithografie, Serie Che Guevara

Resultaat:

750 EUR

Anton v.d. Vet, Stilleven met boeddha 1190
Anton v.d. Vet, Stilleven met boeddha
Startprijs 70 EUR
Anton v.d. Vet, Stilleven met jacobakan 1191
Anton v.d. Vet, Stilleven met jacobakan
Startprijs 100 EUR