Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Onduidelijk monogram, Bosven 1144
Onduidelijk monogram, Bosven

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Aris Knikker, Riviergezicht bij avond 1145
Aris Knikker, Riviergezicht bij avond

Resultaat:

325 EUR

J. van Rossum, Lezense vrouw 1146
J. van Rossum, Lezense vrouw
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Hollandse School, Bosgezicht met sprokkelvrouwen 1147
Hollandse School, Bosgezicht met sprokkelvrouwen

Resultaat:

200 EUR

C. Maxim, Meisje met kersen 1148
C. Maxim, Meisje met kersen
Startprijs 80 EUR
Fr. Peter, Zonning landschap in Duits dorp 1149
Fr. Peter, Zonning landschap in Duits dorp
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Clement Boyer, Mediterraanse haven 1150
Clement Boyer, Mediterraanse haven

Resultaat:

70 EUR

H.C. Mac Lean, Zonnebloemen 1151
H.C. Mac Lean, Zonnebloemen
Startprijs 100 EUR
Verkocht
J.H. Weissenbruch, Riviergezicht met ophaalbrug 1152
J.H. Weissenbruch, Riviergezicht met ophaalbrug

Resultaat:

120 EUR

G. Plateau, Riviergezicht met zeilboot 1153
G. Plateau, Riviergezicht met zeilboot
Startprijs 80 EUR
Anton Heyboer, Danseres 1154
Anton Heyboer, Danseres
Startprijs 175 EUR
Verkocht
H.W. Veenendaal, Boerderij met kippen 1155
H.W. Veenendaal, Boerderij met kippen

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met roemer en citroen 1156
C. Cornelisz, Stilleven met roemer en citroen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met roemer 1157
C. Cornelisz, Stilleven met roemer

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met citroen op tinnen schotel 1158
C. Cornelisz, Stilleven met citroen op tinnen schotel

Resultaat:

130 EUR

Onduid. gesig., Hollands winters grachtengezicht 1159
Onduid. gesig., Hollands winters grachtengezicht
Startprijs 180 EUR
Feike Sijbrandt, Surrealistische voorstelling 1160
Feike Sijbrandt, Surrealistische voorstelling
Startprijs 100 EUR
Japanse School, Geisha in interieur 1161
Japanse School, Geisha in interieur
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd, Bergpad 1162
Ongesigneerd, Bergpad
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, Hollandse haven 1163
Ongesigneerd, Hollandse haven

Resultaat:

60 EUR

K. Schilderspel, Boerderij met boerin en kippen 1164
K. Schilderspel, Boerderij met boerin en kippen
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Miniatuur schilderij 1165
Miniatuur schilderij

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
C. Kloos, Vrouwelijk naakt 1166
C. Kloos, Vrouwelijk naakt

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
G.M. Munthe, Bomschuit op strand 1167
G.M. Munthe, Bomschuit op strand

Resultaat:

300 EUR