Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Vier delen Chinees porselein 7209
Vier delen Chinees porselein
Startprijs 80 EUR
Vier delen 18e eeuws Chinees porselein 7225
Vier delen 18e eeuws Chinees porselein
Startprijs 80 EUR
Chinese gestoken walnoot 7340
Chinese gestoken walnoot
Startprijs 80 EUR
Drie antieke Chinese vazen 7355
Drie antieke Chinese vazen
Startprijs 80 EUR
Zes delen Chinees porselein 7372
Zes delen Chinees porselein
Startprijs 80 EUR
Chinese celadon vaas, H 26 cm. 7441
Chinese celadon vaas, H 26 cm.
Startprijs 80 EUR
Drie Chinese Kantonese borden Ø 20 cm. 7469
Drie Chinese Kantonese borden Ø 20 cm.
Startprijs 80 EUR
Twee Japanse schotels 7488
Twee Japanse schotels
Startprijs 80 EUR
Vijf delen antiek Japans Kutani porselein 7500
Vijf delen antiek Japans Kutani porselein
Startprijs 80 EUR
Lot Chinees porselein (5x) 7535
Lot Chinees porselein (5x)
Startprijs 80 EUR
Chinese messing vaas 7554
Chinese messing vaas
Startprijs 80 EUR
Twee Chinese vazen, Ø 14 cm. 7570
Twee Chinese vazen, Ø 14 cm.
Startprijs 80 EUR
Lot antiek Japans Kutani (5x) 7636
Lot antiek Japans Kutani (5x)
Startprijs 80 EUR
Japanse Kutani pot, H 30 cm. 7637
Japanse Kutani pot, H 30 cm.
Startprijs 80 EUR
Twee delen antiek Japans Kutani porselein 7653
Twee delen antiek Japans Kutani porselein
Startprijs 80 EUR
Twee Japanse Kutani borden Ø 30,7 cm. 7655
Twee Japanse Kutani borden Ø 30,7 cm.
Startprijs 80 EUR
Twee Kutani knobbelvazen, H 19 cm. 7657
Twee Kutani knobbelvazen, H 19 cm.
Startprijs 80 EUR
Twee Chinese borden Ø 23 cm. 7661
Twee Chinese borden Ø 23 cm.
Startprijs 80 EUR
Lot Chinees porselein (13x) 7686
Lot Chinees porselein (13x)
Startprijs 80 EUR
Antiek theeservies, 1900 7736
Antiek theeservies, 1900
Startprijs 80 EUR
Chinese Familie Rose kom Ø 11,2 cm. 7738
Chinese Familie Rose kom Ø 11,2 cm.
Startprijs 80 EUR
Drie Familie Rose schotels Ø 12,2 cm. 7779
Drie Familie Rose schotels Ø 12,2 cm.
Startprijs 80 EUR
Vijf Japanse Imari kommen Ø 18 cm. 7787
Vijf Japanse Imari kommen Ø 18 cm.
Startprijs 80 EUR
Drie Chinese kommen 7229
Drie Chinese kommen
Startprijs 90 EUR