Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren voorsnij couvert 234
Zilveren voorsnij couvert
Startprijs 20 EUR
5-Lichts hanglamp 2270
5-Lichts hanglamp
Startprijs 20 EUR
Italiaanse vergulde wandlamp 2326
Italiaanse vergulde wandlamp
Startprijs 20 EUR
Antiek terracotta figuur, 1920 5102
Antiek terracotta figuur, 1920
Startprijs 20 EUR
Philips Tichelaar Makkum wandbord 6206
Philips Tichelaar Makkum wandbord
Startprijs 20 EUR
Landkaart, Gelderland + Zutphen 1211
Landkaart, Gelderland + Zutphen
Startprijs 25 EUR
Drie delen antiek tin 2286
Drie delen antiek tin
Startprijs 25 EUR
Wedgwood Basaltware trekpot 6132
Wedgwood Basaltware trekpot
Startprijs 25 EUR
Twee zilveren ringen 588
Twee zilveren ringen
Startprijs 30 EUR
Weber, Paardenkar op Rotterdamse kade 1314
Weber, Paardenkar op Rotterdamse kade
Startprijs 30 EUR
H.M. Bijl, Dorpsgezicht met platbodem 1339
H.M. Bijl, Dorpsgezicht met platbodem
Startprijs 30 EUR
B. Jorin, Seringen 1368
B. Jorin, Seringen
Startprijs 30 EUR
Antiek gewichten blok 2257
Antiek gewichten blok
Startprijs 30 EUR
4x Oud/antiek Diecast 2259
4x Oud/antiek Diecast
Startprijs 30 EUR
Midge Barbie Doll 1958 (Mattel) 3008
Midge Barbie Doll 1958 (Mattel)
Startprijs 30 EUR
Twee antieke kinderserviezen 3022
Twee antieke kinderserviezen
Startprijs 30 EUR
Twee glazen vazen (Leerdam?) 5531
Twee glazen vazen (Leerdam?)
Startprijs 30 EUR
Lot glaswerk 5548
Lot glaswerk
Startprijs 30 EUR
Vier antieke porseleinen figuren 6215
Vier antieke porseleinen figuren
Startprijs 30 EUR
Kristallen schaal met zilver 219
Kristallen schaal met zilver
Startprijs 35 EUR
Zilveren oorstekers met maansteen 783
Zilveren oorstekers met maansteen
Startprijs 35 EUR
3 Broches 867
3 Broches
Startprijs 35 EUR
Gobelin, Koningshuis 2321
Gobelin, Koningshuis
Startprijs 35 EUR
2 Lepelvaasjes met zilver 38
2 Lepelvaasjes met zilver
Startprijs 40 EUR