Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antiek Petrus Regout serviesgoed
Resultaat: 80 EUR

Antiek Hollands Petrus Regout Maastricht serviesgoed in Wedgwood kleuren. Circa 1900. Bestaande uit: Theepot, suikerpot+melkkan, kom. Afmeting: 9 - 19 cm. In goede staat.

Duits Meissen figuur, Mops hond
Resultaat: 200 EUR

Duits Meissen figuur. Mops hond. 20e Eeuw. Afmeting: 4 cm. In goede staat.

Heerend schaal
Resultaat: 50 EUR

Antieke Herend keramieken dekselschaal met floraal decor. Circa 1900. Eén chip. Afmeting: 21 x 33 x 21 cm. In goede staat.

Vijf delen Delfts-blauw aardewerk
Resultaat: 60 EUR

Vijf delen Delfts-blauw aardewerk. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 31 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Delftse vaas, H 31 cm.
Resultaat: 120 EUR

18e Eeuwse Delftse vaas met chinoiserie decor. Met bodemmerk. Randschade. Afmeting: 31 cm. In redelijke staat.

Zes zeldzame 18e - 19e eeuwse M.O.L. borden Ø 25 cm.
Resultaat: 200 EUR

Zes zeldzame 18e - 19e eeuwse Hollandse porseleinen M.O.L. borden met floraal decor. Chips. Afmeting: Ø 25 cm. In redelijke staat.

Zes zeldzame M.O.L. borden Ø 25 cm.
Resultaat: 200 EUR

Zes zeldzame 18e - 19e eeuwse Hollandse porseleinen M.O.L. borden met floraal decor. Beschadigingen. Afmeting: Ø 25 cm. In matig/redelijke staat.

Twee zeldzame Hollandse Amstel schalen Ø 24,5 - Ø 35 cm.
Resultaat: 150 EUR

Twee zeldzame 18e - 19e eeuwse Hollandse Amstel porseleinen schalen met floraal en goud decor. Beide schalen chip. Afmeting: Ø 24,5 - Ø 35 cm. In redelijke staat.

Lot antiek Duits porselein (5x)
Resultaat: 90 EUR

Vijf delen antiek Duits Zwiebelmuster Stadt Meissen porselein. Circa 1930. Bestaande uit: vier schalen + sauciere. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 24 - 48 cm. In goede staat.

Antiek porseleinen roofvogel
Resultaat: 200 EUR

Grote antieke porseleinen roofvogel. Circa 1920. Altenburg Saxony. Nr. 2422 M.P. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Delfts-blauwe schotel Ø 35 cm.
Resultaat: 150 EUR

Grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotel met bodemmerk. Floraal decor. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.

Drie antieke Makkumer borden, 1900
Resultaat: 70 EUR

Drie antieke Makkumer borden. Tichelaar. Met landschap decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 25 - Ø 31 cm. In goede staat.

Duits porseleinen kaketoe (rookverdrijver)
Resultaat: 90 EUR

Duits porseleinen kaketoe. Rookverdrijver. Merkteken verwijderd vanwege gaatjes voor verlichting. Circa 1930. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Antiek porseleinen tablet
Resultaat: 30 EUR

Groot antiek porseleinen tablet met Napoleon voorstelling. Circa 1920. Verso Karlsbad Czechoslovakia. Afmeting: 50 x 28 cm. In goede staat.

Delftse knobbelvaas, H 53 cm.
Resultaat: 300 EUR

Grote 19e eeuwse Delftse Fayence polychome knobbelvaas. Met bodemmerk 'de Klaauw'. Tuin decor. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.

Drie delen Herend porselein
Resultaat: 50 EUR

Drie delen Herend porselein. Schalen. Floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 11 cm. In goede staat.

Lot Zwiebelmuster (10x)
Resultaat: 60 EUR

Lot antiek Duits Zwiebelmuster porseleinen serviesgoed. Onder andere: Meissen, KPM et cetera. Tien delen. Drie delen haarlijn of chip. Afmeting: 13 - 35 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek Villeroy & Boch kaststel
Resultaat: 80 EUR

Antiek drie-delig Villeroy & Boch kaststel. Floraal/landschap decor. Circa 1900. Deksel gelijmd. Afmeting: H 23 - 36 cm. In redelijke staat.

Kapitale driedelige pronkvaas, H 70 cm.
Resultaat: 525 EUR

Kapitale driedelige Duits porseleinen pronkvaas. Handbeschilderd met floraal/ramskoppen/goud decor en met opgewerkte bloemen. Gemerkt Kayser. 20e Eeuw. Enkele chips aan de bloemen. Afmeting: H 70 cm. ...

Paar antieke Engelse Staffordshire honden
Resultaat: 70 EUR

Twee antieke Engelse Staffordshire honden met goud decor. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Vier Russische kop/schotels
Resultaat: 70 EUR

Vier antieke Russische Art Deco porseleinen kop en schotels met guirlandes/goud decor. Met bodemmerk. Circa 1915. Afmeting: 9 x Ø 12 cm. In goede staat.

Vier plated kaarskandelaren
Resultaat: 180 EUR

Vier plated kaarskandelaren met porselein. Afmeting: 20 - 25 cm. In goede staat.

Twee Delftse knobbelvazen, H 32 cm.
Resultaat: 70 EUR

Twee antieke Delftse knobbelvazen met figuren in tuin decor. Chinoiserie. Circa 1900. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Chinees kaststel
Resultaat: 50 EUR

Chinees porseleinen kaststel met figuren decor + vier tekens bodemmerk. Eén vaas beschadigd, twee goed. Afmeting: H 27 - 33 cm. In redelijk/goede staat.

Art Deco ontbijt-servies
Resultaat: 70 EUR

30-er / 40-er Jaren Art Deco ontbijt-servies. In de kleurstelling wit/bruin/oker. Bestaande uit: Theepot, melk/suiker set, botervloot, 8 ontbijtborden, 20 kopjes, 23 schotels en 4 schalen. Minimale be...

Chris v.d. Hoeff, Keramieken vaas
Resultaat: 300 EUR

Chris van der Hoeff. Grote antieke Amstelhoek Amsterdam Holland keramieken vaas met oren, bruin glazuur + libelle. Art Deco. Chips bodemrand, verder goed. Afmeting: H 40 cm. In redelijke staat.

Antieke platelen rookset
Resultaat: 60 EUR

Drie-delige antieke plateel Arnhem rookset. Circa 1915. Tablet + twee tabakspotten. Afmeting: 7 - 31 cm. In goede staat.

Lot Engelse kop/schotels (24x)
Resultaat: 150 EUR

24 Stuks diverse kop en schotels. Hoofdzakelijk Engeland Royal Albert + theeservies Hutschenreuther. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.

18e Eeuws tegeltableau, Friso prins van Oranje
Resultaat: 500 EUR

18e Eeuws Hollands zes-pas mangaan tegeltableau. Friso prins van Oranje. Eén tegel beschadigd. Afmeting: H 38 x B 25 cm. In goede staat.

Drie Hummel wijwater wandbakjes, 1960
Resultaat: 70 EUR

Drie Hummel keramieken wijwater wandbakjes. W. Germany. Circa 1960. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede staat.

Twee antieke porseleinen figuren
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke porseleinen figuren. Duitsland? Circa 1900 - 1930. (1) Reiger, nr. 386. (2) Deksel met putti + rozen. Afmeting: 14 - 21 cm. In goede staat.

Bing en Gröhndahl figuren (3x)
Resultaat: 70 EUR

Drie porseleinen Bing en Gröhndahl vogels. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 13 cm. In goede staat.

Twee Duitse vazen
Resultaat: 40 EUR

Twee Duitse porseleinen vazen. 1x Witte Meissen vaas. 1x Heubach dekselvaas. Floraal/goud decor. Afmeting: H 22 - 40 cm. In goede staat.

Duits K.P.M. porselein
Resultaat: 50 EUR

Tien delen Duits K.P.M. porselein. Eerste + tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Twee handbeschilderde schalen met goudrand. Eén diepe witte schaal + zeven witte ontbijtborden. Afmeting: Ø 18,5 - 24 ...

Twee delen Meissen porselein
Resultaat: 70 EUR

Twee delen Meissen porselein. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit; Kratervaas, goud/floraal, chip voet. En een asbak met groene draak, goed. Afmeting: 12,2 - 13,4 cm. In goede staat.

Vijf-delig Delfts kaststel
Resultaat: 80 EUR

Antiek vijf-delig Delfts Fayence kaststel met landschap decor. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 25 - 34 cm. In goede staat.

Lot Delfts, divers (8x)
Resultaat: 130 EUR

Acht delen divers Delfts Fayence . Holland. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: zes borden, vaas, dekselvaas. Enkele restauraties + beschadigingen. Afmeting: 16 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Nymphenburg theepot, 1900
Resultaat: 100 EUR

Antieke Duitse Nymphenburg porseleinen theepot. Met handbeschilderd floraal/goud decor. Circa 1900. Afmeting: 14 x 25 x 15 cm. In goede staat.

Antieke Meissen theekan, 1900
Resultaat: 100 EUR

Antieke Duitse Meissen porseleinen theekan. Knauff. Circa 1900. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Twee vazen
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke keramieken pijpvazen met floraal/goud decor. Circa 1910. Jugendstil. Ongemerkt. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Antieke Hutschenreuther lamp
Resultaat: 300 EUR

Grote antieke porseleinen Hutschenreuther Selb Kunst-Abteilung tafellamp. Circa 1920 - 1930. Afmeting: H 73 cm. In goede staat.

Duitse Meissen vaas, H 16 cm.
Resultaat: 80 EUR

Duitse porseleinen Meissen vaas met floraal decor en goudrand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Twee Delftse koetjes
Resultaat: 120 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Delftse polychrome liggende koeien. Gemerkt APK. Chips. Afmeting: 11 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Delftse vaas, H 19,5 cm.
Resultaat: 130 EUR

18e Eeuwse Delftse vaas met chinoiserie decor + bodemmerk. Chips. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.

Zes-delig Frans thee-servies
Resultaat: 60 EUR

Vroeg 19e eeuws zes-delig Frans porseleinen empire thee-servies. Landschap/goud decor. Enkele haarlijnen kop + schotel. Afmeting: 6,5 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

Drie bloempotten (plateel)
Resultaat: 50 EUR

Drie antieke Hollandse platelen aardewerken bloempotten met floraal decor. Circa 1900 - 1920. Afmeting: 14 - Ø 26 cm. In goede staat.

Majolica bloempot Ø 29 cm.
Startprijs 70 EUR

Antieke majolica bloempot met eenden en kippen in landschap decor. Circa 1900. Afmeting: H 23 x Ø 29 cm. In goede staat.

Antieke drie-delige majolica vazen set
Startprijs 60 EUR

Drie-delige antieke polychrome majolica vazen set. Floraal/landschap decor. Genummerd. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: H 10 - 20 cm. In goede staat.