Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen varken
Resultaat: 250 EUR

Koud beschilderd bronzen varken. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 19 x 7 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Justitia
Resultaat: 90 EUR

Bronzen erotische vrouwe justitia. 21e Eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Dame in catsuit
Resultaat: 130 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Gesigneerd A.J. Dalou. Dame in catsuit. 21e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Beeld van Ingrid Breuers
Resultaat: 80 EUR

Keramieken beeld van Ingrid Breuers, 1981. Vogel in boom met kat. Afmeting: 26 x 28 x 6 cm. In goede staat.

Twee giraffenkoppen
Resultaat: 200 EUR

Twee geglazuurde giraffenkoppen. Keramiek. Duitsland. 60-er Jaren. Afmeting: H 35 - 36 cm. In goede staat.

Grote houtgestoken zeemeermin
Resultaat: 375 EUR

Grote antieke houtgestoken zeemeermin met rest polychromie. Afmeting: 90 x 15 x Ø 70 cm. In goede staat.

Twee Jugendstil beelden
Resultaat: 140 EUR

Twee antieke Franse Jugendstil figuren. Musique naar Kossowski. Circa 1890. Compositie metaal op zwart marmeren basement. Afmeting: 49 - 50 cm. In goede staat.

Bronzen boekensteun, Tortelduif
Resultaat: 160 EUR

Bronzen boekensteun met zwart marmeren basement. Tortelduif. Gesigneerd Francois Pompon. 21e Eeuw. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Eiken Mariabeeld
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuws eikenhouten Maria beeld. Gesigneerd. H. Jonkers Bos 1936. Circa 1880. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Twee antieke bronzen figuren, 1900
Resultaat: 275 EUR

Twee antieke bronzen figuren door Franz Jffland. 1862 - 1935. Op zwart marmeren sokkels. Musicerende kinderen. Afmeting: H 20 - 21 cm. In goede staat.

Bronzen figuur van Hank Beelenkamp
Resultaat: 100 EUR

Hank Beelenkamp. 1952 - .Bronzen figuur. Meisje. Afmeting: 13,5 x 11 x 8 cm. In goede staat.

Russische Madonna
Resultaat: 120 EUR

Russische orthodoxe houtgestoken Madonna in barok-stijl. Met polychromie. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Bronzen sculptuur, naar S. Dali
Resultaat: 325 EUR

Bronzen sculptuur naar Salvador Dali. 21e Eeuw. Self portrait. Op zwart marmeren basement. Afmeting: 42 x 21 x 20 cm. In goede staat.

Twee hardhouten olifanten met been
Resultaat: 80 EUR

Twee geëboniseerde hardhouten olifanten met been. 20e Eeuw. Afmeting: 21 - 29 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Meisje
Resultaat: 80 EUR

Bronzen meisjes figuur op zwart marmeren basement. Gesigneerd Chiparus (naar). 21e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Chinese spekstenen boeddha
Resultaat: 80 EUR

Chinese spekstenen boeddha met gravering + stempel. Circa 1900. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Bronzen sculptuur
Resultaat: 70 EUR

Bronzen sculptuur op zwart marmeren sokkel. Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 15 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Uil in Art Deco-stijl
Resultaat: 180 EUR

Art Deco-stijl bronzen uil op zwart marmeren basement. Gesigneerd M. Da Costa. Afmeting: H 26 cm. 21e Eeuw. In goede staat.

Bronzen sculptuur
Resultaat: 60 EUR

Bronzen sculptuur van stadhouder Willem van Oranje. 19e Eeuw. Drie deeltjes bij basement missen. Afmeting: 10,5 cm. In goede staat.

Antiek beeld, Vissersjongen
Resultaat: 225 EUR

Antiek compositie metalen figuur. Vissersjongen met vissen etc. Circa 1900. Haarscheur in arm. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Bronzen sculptuur
Resultaat: 130 EUR

Bronzen sculptuur naar Alberto Giacometti. 21e Eeuw. Afmeting: 58 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Uil op boomstam
Resultaat: 115 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Uil op boomstam. 21e Eeuw. Afmeting: 29 x 27 x 14 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Paard (naar Dali)
Resultaat: 130 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Naar Dali. Gesigneerd. 21e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Gestoken Oosters beeld
Resultaat: 240 EUR

Groot houtgestoken verguld boeddhistisch figuur. Oosters. Met glas ingelegd. Afmeting: H 104 cm. 20e Eeuw. In goede staat.

Gestoken Oosters beeld
Resultaat: 240 EUR

Groot houtgestoken verguld boeddhistisch figuur. Oosters. Met glas ingelegd. Afmeting: H 106 cm. 20e Eeuw. In goede staat.

Marmeren panter
Resultaat: 1.250 EUR

Grote zwart marmeren panter in Art Deco-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 23 x 16 x 30 cm. In goede staat.

Antiek terracotta figuur, 1920
Startprijs 20 EUR

Antiek terracotta geglazuurd beeld. Vrouw in zetel. Gemerkt Beesel Terrato. Circa 1920. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Antieke Japanse bronzen plaquette
Startprijs 60 EUR

Antieke Japanse bronzen plaquette met fluitiste. Verso Japans geschrift en signatures zijkanten plaquette. Afmeting: H 24 x B 9,5 x 0,8 cm. In goede staat.

Figurengroep van gips
Resultaat: 50 EUR

Grote gepolychromeerde gipsen figurengroep met bachussen. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 45 x 20 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Dame
Startprijs 130 EUR

19e Eeuws bronzen beeld, dame op verguld basement. Twee-kleurig gepatineerd. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.

Beeld van bergkristal
Startprijs 150 EUR

Groot uit bergkristal geslepen beeldhouwwerk. Twee figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 34 x 26 x 13 cm. In goede staat.

Antieke terracotta roofvogel, 1900
Startprijs 150 EUR

Antieke gepolychromeerde terracotta roofvogel op rotsblok. Door Calendi. Nr. 1410. Circa 1900. Minimale chip. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Eikenhout gestoken Madonna
Startprijs 40 EUR

Eikenhout gestoken Madonna. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Antieke bronzen Christus op basement, 1920
Startprijs 100 EUR

Antieke bronzen Christus met Heilig hart. Geplaatst op een coromandelhouten basement. Gesigneerd Schounare. Circa 1920. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Antieke bronzen buste,
Startprijs 150 EUR

Antieke bronzen buste. Gesigneerd Derre la fonderie de Paris. Circa 1900. Emile Derre. 1867 - 1938. Afmeting: 19 x 19 x 12 cm. In goede staat.

Antiek Frans bronzen figuur, Jeanne d'Arc
Startprijs 275 EUR

Antiek Frans bronzen figuur. Marie d'Orleans (Jeanne d'Arc). Met gietstempel Parijs. Tweede helft 19e eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Antiek albasten figuur, Naakte dame
Startprijs 300 EUR

Antiek albasten figuur. Naakte dame. Door Emile Rizek. 1901 - 1988. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Maria beeld door Josef Glück, 1920
Startprijs 130 EUR

Maria beeld door Josef Glück, Biberach. Circa 1920. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Haan
Startprijs 100 EUR

Bronzen haan op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 27 cm. In goede staat.

Erotisch figuur
Resultaat: 80 EUR

Bronzen erotisch figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Vrouw houdt fallus vast. Afmeting: 18 cm. In goede staat.

Art Nouveau plaquette, 1920
Resultaat: 80 EUR

Kopergeslagen Art Nouveau plaquette in eikenhouten lijst. Circa 1920. 'This day shall change al griefs and quarrels into love' (Shakespeare). Gesigneerd J. Halliday. Afmeting: Ø 17,5 cm. In goede sta...

Gestoken figuur
Resultaat: 100 EUR

J. Dollilar? Notenhout gestoken figuur met benen? gezicht. Afmeting: 29 cm. In goede staat.

Religieus figuur, Johannes de doper
Startprijs 120 EUR

Groot houtgestoken religieus figuur. Johannes de doper. Eind 19e eeuw. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.

Keramieken figuur, Jezus
Startprijs 40 EUR

Keramiek geglazuurd Jezus figuur met Heilig hart. Gesigneerd Terraco Draak Belgium. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 42 cm. In goede staat.

Houtengestoken figuur, Putti
Resultaat: 60 EUR

Grote notenhout gestoken putti met bijenkorf. 20e Eeuw. Afmeting: 65 cm. In goede staat.

Houtgestoken wandreliëf, Schoorsteenveger
Startprijs 60 EUR

Zuid-Duits houtgestoken wandreliëf. Schoorsteenveger. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 60 cm. In goede staat.

Houten figuur, Man met blaasinstrument
Startprijs 50 EUR

19e Eeuws Frans houtgestoken figuur. Notenhout. Man met blaasinstrument. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Stier
Resultaat: 150 EUR

Bronzen stier. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 40 x 11 cm. In goede staat.