Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

6-Pas tegeltableau
Resultaat: 450 EUR

19e Eeuws 6-pas tegeltableau. Koe met herder bij boom. Afmeting: H 39 x B 26 cm. In goede staat.

Lot antieke tegels (16x)
Resultaat: 425 EUR

Zestien stuks 19e eeuwse Hollandse mangaan tegels. Divers. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Lot 18e eeuwse tegels (26 st.)
Resultaat: 750 EUR

Lot van 26 stuks 18e eeuwse Hollandse wandtegels met decor van spelende figuren. Divers. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Delftse theebus
Resultaat: 500 EUR

18e Eeuwse Delftse Fayence theebus. Gesigneerd v. Duijn. Chinoiserie landschap decor. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.

Lot antieke tegels (26 st.)
Resultaat: 550 EUR

Lot van 26 antieke Hollandse tegels met terpdorpen decor. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x13 cm. In goede staat.

Grote Herend bokaalvaas, H 38 cm.
Resultaat: 275 EUR

Grote Herend porseleinen bokaalvaas met vogel/vlinder/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Lot antieke tegels (30 st.)
Resultaat: 700 EUR

30 Stuks antieke wandtegels met floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Drie delen Delfts, Porceleyne Fles
Resultaat: 225 EUR

Drie delen antiek Hollands Delfts Fayence, Porceleyne Fles. Twee geribbelde vazen + herdenkingsbord 1901 - 1926. J.J. Neurdenburg - J.M. Voorhoeve met platbodem op zee. Afmeting: 8 - 35 cm. In goede s...

Lot van 16 tegels
Resultaat: 225 EUR

Lot van zestien 19e eeuwse mangaan wandtegels. Religieus decor. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Lot tegels (36 st.)
Resultaat: 750 EUR

36 stuks 19e eeuwse Hollandse wandtegels met diverse gebouwen decors. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Lot tegels (25 st,)
Resultaat: 350 EUR

25 Stuks 18e eeuwse wandtegels met bijbelse voorstellingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Lot antieke tegels (7x)
Resultaat: 110 EUR

Zeven antieke Hollandse tegels. 17e - 18e - 19e Eeuw. Divers. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Lot tegels (25 st.), Bloempot
Resultaat: 600 EUR

Lot van 25 tegels met blauw bloempotten decor. Enkele beschadigd. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Majolica zuil
Resultaat: 160 EUR

Originele antieke majolica piedestal. Jugendstil. Circa 1900. Genummerd. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.

Hollands 6-pas tegeltableau
Resultaat: 400 EUR

18e - 19e Eeuws Hollands 6-pas tegeltableau met afbeelding van koe bij boerenkool. Minimale beschadigingen. Afmeting: H 26,5 x B 39,5 cm. In goede staat.

Lot antieke tegels
Resultaat: 130 EUR

Vier antieke Hollandse tegels. Drie tegels van de Porceleijne Fles en één van Westraven. Met afbeeldingen van haan, uil, kat + herdenkingstegel 1943 Margriet prinses van Oranje Nassau. Chips bij tegel...

Rorstrand Sweden theeservies
Resultaat: 160 EUR

Rorstrand Sweden theeservies. Bestaande uit: Theekan, 7 kop + schotels, melk/suiker set, plus extra schotels. Afmeting: 10 - 25 cm. In goede staat.

Lot oude dekseldoosjes
Resultaat: 80 EUR

Lot diverse oude dekseldoosjes. Onder meer; Limoges, cloisonné et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 2 - 10 cm. In goede staat.

Lot Herend porselein (8x)
Resultaat: 100 EUR

Acht delen Herend porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Tablet, vaas, twee asbakken, vier petit four schalen. Afmeting: 9 - 28 cm. In goede staat.

Acht stuks 18e eeuwse bijbelse wandtegels
Resultaat: 250 EUR

Acht 18e eeuwse bijbelse wandtegels. Minimale beschadiging. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Lot van 15 Hollandse wandtegels
Resultaat: 190 EUR

Lot van vijftien stuks 19e eeuwse Hollandse mangaan wandtegels met boerderij aangezichten. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Zes stuks 18e eeuwse Hollandse wandtegels
Resultaat: 110 EUR

Zes stuks 18e eeuwse Hollandse wandtegels. Divers. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijke staat.

Antieke Delftse tabakspot
Resultaat: 150 EUR

Antieke Hollandse Delftse Fayence tabakspot met chinoiserie decor. Gemerkt 'De Klaauw'. 18e Eeuw. Afmeting: 22 x Ø 18 cm. In goede staat.

Engels Wedgwood servies
Resultaat: 160 EUR

Lot Engels Wedgwood keramieken servies. Decor Stratford + decor. Queens Ware. Tweede helft 20e eeuw. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 7 - 30 cm. In goede staat.

Hutschenreuther servies
Resultaat: 70 EUR

Duits Hutschenreuther Bavaria Dresden servies met floraal/goud decor. Bestaande uit: acht grote borden, acht ontbijtborden, acht diepe borden, twee dekselschalen, twee open schalen en sauciere. Afmeti...

Chinese vissenkom Ø 40 cm.
Resultaat: 60 EUR

Grote Chinees porseleinen vissenkom. Floraal/vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 34 x Ø 40 cm. In goede staat.

Lot tegels (25 st.), Bloempot (mangaan)
Resultaat: 325 EUR

Lot van 25 antieke Hollandse mangaan tegels met bloempot decor. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm.Minimale beschadiging. In goede staat.

Groot lot Wedgwood servies (3 dozen vol!)
Resultaat: 300 EUR

Zeer groot lot Engels Wedgwood keramieken servies. Decor Conway met bloemen. Drie dozen vol. Tweede helft 20e eeuw. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 7 - 30 cm. In goede staat.

Twee Staffordshire honden
Resultaat: 35 EUR

Twee oude Engelse keramieken Staffordshire honden. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 16 x 8 cm. In goede staat.

Vier antieke fayence vazen, 1900
Resultaat: 30 EUR

Vier antieke fayence vazen met floraal/landschap decor. Circa 1900. Decor Delft. Jugendstil. Afmeting: H 26 - 32 cm. In goede staat.

2x Majolica borden Ø 29 cm.
Resultaat: 40 EUR

Twee majolica wandborden met reliëf. Damesportretten en floraal decor. Jugendstil-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 29 cm. In goede staat.

Twee Japanse Imari vazen, H 32 cm.
Resultaat: 170 EUR

Twee Japanse porseleinen Imari vazen met tuin/paradijsvogel decor. 19e Eeuw. Eén chip. Afmeting: H 32 cm. In redelijk/goede staat.

Twee antieke Limoges plaquettes
Resultaat: 90 EUR

Twee antieke Limoges porseleinen plaquettes met putti en vergulde bronzen lijsten. Circa 1900. Afmeting: H 16,5 x B 11 cm. In goede staat.

Drie antieke tulp tegels (mangaan)
Resultaat: 45 EUR

Drie antieke mangaan tulp tegels. Holland. Afmeting: 13 x 13 cm. Beschadigingen. In redelijke staat.

Villeroy en Boch kaststel
Resultaat: 60 EUR

Drie-delig antiek Villeroy & Boch Bonn keramieken kaststel. Duitsland. Met landschap decor. Circa 1900. Eén chip. Afmeting: H 30 - 33 cm. In redelijk/goede staat.

Vijf delen antiek Hollands plateel
Resultaat: 100 EUR

Vijf delen antiek Hollands plateel. Onder meer; Regina Darlo W.B. bord. ESKAF B/S bord. Princess Ivor Gouda vaas (chip). Zuid-Holland, vaas pronkappel. Princess Ivora vaas. Afmeting: 21 - 27 cm. In go...

Antieke Sevres dekseldoos, 1900
Resultaat: 40 EUR

Antiek porseleinen Sevres dekseldoos. Handbeschilderd met floraal/goud decor. Circa 1900. Afmeting: 5 x 8,5 x 6,5 cm. In goede staat.

Antieke visschaal, 1900
Resultaat: 90 EUR

Zeer grote antieke Weense visschaal met bodemmerk. Keramiek. Circa 1900. Afmeting: 64 cm. In goede staat.

13x Meissen porselein (borden)
Resultaat: 100 EUR

Dertien delen Duits Meissen porselein serviesgoed + één deel Limoges. Onder andere: Marcolini. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 13,5 - Ø 26 cm.

Makkumer fruittest
Resultaat: 80 EUR

Antieke Hollandse Mukkumer Fayence fruittest. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 4,5 x 15 x 15 cm. In goede staat.

Twee vazen, Fischer Budapest
Resultaat: 225 EUR

Twee grote antieke chinoiserie keramieken Fischer Budapest vazen. Circa 1890. Eén vaas chip deksel + leeuw. Eén vaas dekselschade + bovenrand schade. Afmeting: H 44,5 cm. In redelijke staat.

Meissen schaal
Resultaat: 160 EUR

18e - 19e Eeuwse Duitse Meissen porseleinen schaal met floraal decor. Afmeting: 3,5 x 16 x 12 cm. In goede staat.

Vijf oude porseleinen figuren
Resultaat: 40 EUR

Vijf oude porseleinen figuren. 20e Eeuw. Drie maal Duitsland Dresden, engelen. Twee maal Nao Spain, jongen en meisje. Afmeting: 14 - 17 cm. In goede staat.

Lot Hummel borden etc.
Resultaat: 70 EUR

Lot van 12 Hummel jaarborden. Door M.J. Himmel. Afmeting: Ø 19 cm. In goede staat.

Lot Hummel (15x)
Resultaat: 90 EUR

Twaalf delen Hummel. Bestaande uit: Twaalf M.J. Hummel wandborden van porselein. Kinders Freuden der Jahreszeiten. En drie keer M.J. Hummel porseleinen medaillons. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 7...

Twee antieke tegeltableau's
Resultaat: 250 EUR

Twee antieke 6-pas polychrome tegeltableau's met spreuken. 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 42 x B 57 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Delftse borden (3x)
Resultaat: 80 EUR

Drie antieke polychrome Delftse fayence borden met vogel in fruitboom decor. A.P.R. gemerkt. Circa 1900. Eén chip. Afmeting: Ø 24 - 32 cm. In goede staat.

Vier delen empire serviesgoed
Resultaat: 40 EUR

Vier delen 19e eeuws empire porseleinen serviesgoed. Handbeschilderd. Bestaande uit; grote kom (goed). Kopje (goed). Kopje + schotel (chip + oor gelijmd). Theepot met plated tuit. Afmeting: 8 - 23 cm....