Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

18e Eeuwse kussenkast
Startprijs 2.000 EUR
Gelderse kussenkast
Startprijs 500 EUR
Tafeltje met moor
Startprijs 375 EUR
Duitse broodspinde
Startprijs 250 EUR
Spiegel met console
Startprijs 300 EUR