Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zeldzaam Hollands schrijfkabinet, 1760 4000
Zeldzaam Hollands schrijfkabinet, 1760

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Antieke Steinway vleugel uit 1906 4001
Antieke Steinway vleugel uit 1906

Resultaat:

11.000 EUR

Louis Seize commode, 1800 4002
Louis Seize commode, 1800
Startprijs 600 EUR
Hollandse porseleinkast 4003
Hollandse porseleinkast
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Frans schrijfbureau 4004
Frans schrijfbureau

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Biedermeier commode, 1820 4005
Biedermeier commode, 1820

Resultaat:

750 EUR

19e Eeuwse porseleinkast 4006
19e Eeuwse porseleinkast
Startprijs 1.800 EUR
Marqueterie ingelegde commode 4007
Marqueterie ingelegde commode
Startprijs 1.200 EUR
18e Eeuws Hollands kabinet, 1780 4008
18e Eeuws Hollands kabinet, 1780
Startprijs 800 EUR
Dubbelgebogen mahonie bureau 4009
Dubbelgebogen mahonie bureau
Startprijs 900 EUR
Verkocht
Wilhelmina wedstrijd biljart 4010
Wilhelmina wedstrijd biljart

Resultaat:

650 EUR

18e Eeuwse kussenkast 4011
18e Eeuwse kussenkast
Startprijs 2.000 EUR
Gelderse kussenkast 4012
Gelderse kussenkast
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Antiek reissecretaire 4013
Antiek reissecretaire

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Duitse miniatuur commode 4014
Duitse miniatuur commode

Resultaat:

425 EUR

Wortelnoten vitrinekast, 1880 4015
Wortelnoten vitrinekast, 1880
Startprijs 380 EUR
Verkocht
Mahonie chiffoniere 4016
Mahonie chiffoniere

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Spiegel met kroon 4017
Spiegel met kroon

Resultaat:

300 EUR

Hollandse porseleinkast 4018
Hollandse porseleinkast
Startprijs 1.700 EUR
Franse linnenkast van kersenhout 4019
Franse linnenkast van kersenhout
Startprijs 400 EUR
18e Eeuws secretaire, 1760 4020
18e Eeuws secretaire, 1760
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Mahonie secretaire, 1820 4021
Mahonie secretaire, 1820

Resultaat:

275 EUR

Hollandse kussenkast 4022
Hollandse kussenkast
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Tafel, Medea Italië 4023
Tafel, Medea Italië

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Empire chiffoniere, 1800 4024
Empire chiffoniere, 1800

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Twee stoelen, Medea Italië 4025
Twee stoelen, Medea Italië

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Engels kabinet 4026
Engels kabinet

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Vitrine kast (Louis Philippe) 4027
Vitrine kast (Louis Philippe)

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Pronkkast met intarsia 4028
Pronkkast met intarsia

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Antiek apothekers ladenblok 4029
Antiek apothekers ladenblok

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Biedermeier bijzettafel 4030
Biedermeier bijzettafel

Resultaat:

170 EUR

Wortelnoten porseleinkast 4031
Wortelnoten porseleinkast
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Antieke beschilderde kast 4032
Antieke beschilderde kast

Resultaat:

800 EUR

Tafeltje met moor 4033
Tafeltje met moor
Startprijs 375 EUR
Verkocht
Franse vitrinekast, 1870 4034
Franse vitrinekast, 1870

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Hollandse beeldenkast 4035
Hollandse beeldenkast

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Franse wijntafel 4036
Franse wijntafel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Duitse vertico, 1880 4037
Duitse vertico, 1880

Resultaat:

300 EUR

Biedermeier commode met spiegel 4038
Biedermeier commode met spiegel
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Twee antieke Engelse nachtkastjes 4039
Twee antieke Engelse nachtkastjes

Resultaat:

200 EUR

Duitse broodspinde 4040
Duitse broodspinde
Startprijs 250 EUR
Twee zeldzame stoelen met intarsia 4041
Twee zeldzame stoelen met intarsia
Startprijs 500 EUR
Antieke majolica piedestal 4042
Antieke majolica piedestal
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Duitse Grafschaft Bentheim kast 4043
Duitse Grafschaft Bentheim kast

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Antieke Henri Deux buffetkast 4044
Antieke Henri Deux buffetkast

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Lederen oorstoel 4045
Lederen oorstoel

Resultaat:

225 EUR

Spiegel met console 4046
Spiegel met console
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Antieke vertico, 1880 4047
Antieke vertico, 1880

Resultaat:

200 EUR