Vier oude Parker pennen met doublé. Parker Sonnet. Afmeting: 13 - 14 cm. In goede staat.
Spaanse gitaar. Yamaha C40. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 98 cm. In goede staat.
Oude Spaanse gitaar. Ritmo Cadete Spain. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
Set van zeven Engelse messing krukgewichten. In goede staat.
Drie delen antiek tin. 18e Eeuw. Bestaande uit; kruik + twee grote schotels. Afmeting: 19 - 35 cm. In goede staat.
Antieke gietijzeren weegschaal met marmer + gewichten. Circa 1900. Afmeting: 17 x 50 x 20 cm. In goede staat.
Vijf-lichts plated hanglamp met glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 43 x Ø 35 cm. In goede staat.
Lot antiek Hollands beschilderd tin. Circa 1900. Tiel. Bestaande uit: tablet, kraantjeskan, melk/suiker set + houder. Afmeting: 8 - 46 cm. In goede staat.
Antieke zes-lichts bronzen barok kaarsenkroonluchter. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 47 x Ø 42 cm. In goede staat.
Vier wandlampen. Divers. Brons + messing. 20e Eeuw. Afmeting: 24 - 48 cm. In goede staat.
Twee vroeg 19e eeuwse tabaksdozen. 1x Messing met landschap. 1x Blik, met beschildering. Afmeting: 12 - 16,5 cm. In goede staat.
Antieke Hoorn des Overvloeds met plated monturen. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse petroleum-lampvoet met automaat. Waarschijnlijk draaide de lampenkap. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Frans porseleinen tafellamp op vergulde houtgestoken console. Handbeschilderd/floraal. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws lepelrek met lepels. Ossenbloed. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse meerschuim tabakspijp met rokende engel. Afmeting: 12,5 cm. In goede staat.
Album met oude ansichtkaarten van Enschede en omgeving. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 19 x 4 cm. In goede staat.
Vier oude messing kaarskandelaren. Naar antiek voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: H 13 - 18 cm. In goede staat.
Zware bronzen Tibetaanse klankschaal met vergulding. Draak decor. Geplaats op houten console. Afmeting: H 4 x Ø 12,3 cm. In goede staat.
Grote Chinese jade of nefriet sculptuur. In de vorm van een platvis. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Chinees natuurstenen vogelfiguur van jade of nefriet. Gestoken. 20e Eeuw? Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Antieke kassa van eikenhout + sleutel. Circa 1920. Afmeting: 20 x 41 x 26 cm. In goede staat.
Drie delen antiek tin. Bestaande uit: Nachtspiegel en twee kruiken. Afmeting: 20 - 46 cm. In goede staat.
Antieke bronzen Art Deco hanglamp. Drie-lichts. Circa 1930. Afmeting: 57 x 63 x 60 cm. In goede staat.