Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Louis Philippe secretaire 4063
Louis Philippe secretaire

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Franse spiegel opzetkast, 1880 4056
Franse spiegel opzetkast, 1880

Resultaat:

400 EUR

18e Eeuws secretaire, 1760 4020
18e Eeuws secretaire, 1760
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Antiek reissecretaire 4013
Antiek reissecretaire

Resultaat:

550 EUR

19e Eeuwse porseleinkast 4006
19e Eeuwse porseleinkast
Startprijs 1.800 EUR
Verkocht
Witgouden rozet ring met diamant 644
Witgouden rozet ring met diamant

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Copier glazen schaal 5549
Copier glazen schaal

Resultaat:

70 EUR

Moderne sculptuur, Oneindig 5542
Moderne sculptuur, Oneindig
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Stel parfumflacons in kist 5535
Stel parfumflacons in kist

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zilveren dameshorloge 637
Zilveren dameshorloge

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Grote vuurvergulde pendule 3603
Grote vuurvergulde pendule

Resultaat:

1.750 EUR

Verkocht
Maurice Lacroix horloge 630
Maurice Lacroix horloge

Resultaat:

80 EUR

Kapitale Boheems glazen vaas 5506
Kapitale Boheems glazen vaas
Startprijs 150 EUR
Antiek terracotta figuur, 1920 5102
Antiek terracotta figuur, 1920
Startprijs 20 EUR
Eikenhout gestoken Madonna 5095
Eikenhout gestoken Madonna
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Erotisch figuur 5088
Erotisch figuur

Resultaat:

80 EUR

Bronzen figuur, Springend konijn 5059
Bronzen figuur, Springend konijn
Startprijs 110 EUR
Verkocht
Gouden schakelring 594
Gouden schakelring

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Antiek beeld, Vissersjongen 5052
Antiek beeld, Vissersjongen

Resultaat:

225 EUR

Twee marmeren wandplaquettes 5045
Twee marmeren wandplaquettes
Startprijs 1.450 EUR
Zilveren stuivertjes armband 587
Zilveren stuivertjes armband
Startprijs 60 EUR
Gouden broche onyx en parel 580
Gouden broche onyx en parel
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Perzische kruithoorn 2716
Perzische kruithoorn

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke karabijn WO I 2709
Antieke karabijn WO I

Resultaat:

425 EUR