Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke armleunstoel, 1880 4170
Antieke armleunstoel, 1880
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Halve maantafel 4163
Halve maantafel

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Stadsgezicht Delft 1404
Onduid. gesig., Stadsgezicht Delft

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Drie 18e eeuwse Chinese Queng Lung borden Ø 23,5 cm. 7453
Drie 18e eeuwse Chinese Queng Lung borden Ø 23,5 cm.

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Zilveren armband met barnsteen 687
Zilveren armband met barnsteen

Resultaat:

50 EUR

Twee Chinese Cheng Lung wijnkoelers 7110
Twee Chinese Cheng Lung wijnkoelers
Startprijs 2.000 EUR
5-Delig Chinees Imari kaststel 7103
5-Delig Chinees Imari kaststel
Startprijs 1.400 EUR
Gouden ring met granaat 680
Gouden ring met granaat
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Twee Chinese borden 7096
Twee Chinese borden

Resultaat:

350 EUR

Grote wandkast 4156
Grote wandkast
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Lucebert, Voorstelling met zes figuren 1397
Lucebert, Voorstelling met zes figuren

Resultaat:

140 EUR

W.G.F. Jansen, Ploegende boer met paardenspan 1390
W.G.F. Jansen, Ploegende boer met paardenspan
Startprijs 450 EUR
Drie delen Chinees porselein 7446
Drie delen Chinees porselein
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Witgouden rozet ring met diamant 644
Witgouden rozet ring met diamant

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Zilveren dameshorloge 637
Zilveren dameshorloge

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Maurice Lacroix horloge 630
Maurice Lacroix horloge

Resultaat:

80 EUR

Zes Chinese Imari borden Ø 18 cm. 7060
Zes Chinese Imari borden Ø 18 cm.
Startprijs 400 EUR
Twee Japanse wandpanelen 7439
Twee Japanse wandpanelen
Startprijs 400 EUR
Drie-delige salonset 4120
Drie-delige salonset
Startprijs 280 EUR
Verkocht
Antieke naaitafel, 1880 4113
Antieke naaitafel, 1880

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Drie delen Chinees porselein 7053
Drie delen Chinees porselein

Resultaat:

100 EUR

Wim Bos, Rotterdams havengezicht 1361
Wim Bos, Rotterdams havengezicht
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Perzische kruithoorn 2716
Perzische kruithoorn

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke karabijn WO I 2709
Antieke karabijn WO I

Resultaat:

425 EUR