Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Juliveiling 2021

-  

Koop het nu in de naverkoop

Naverkoop | Veiling
1605 Resultaten
Verkocht
Ongesigneerd, Meisjes portret
1184
Ongesigneerd, Meisjes portret

Resultaat:

8.000 EUR

Verkocht
Gouden Chopard horloge
500
Gouden Chopard horloge

Resultaat:

5.500 EUR

Verkocht
Bronzen tempelwachter
7001
Bronzen tempelwachter

Resultaat:

5.500 EUR

Verkocht
Zilveren bestekcassette Robbe & Berking
19
Zilveren bestekcassette Robbe & Berking

Resultaat:

4.250 EUR

Verkocht
Witgouden Rolex horloge
504
Witgouden Rolex horloge

Resultaat:

3.500 EUR

Verkocht
Zeldzame Chinese kan met tinnen deksel
7062
Zeldzame Chinese kan met tinnen deksel

Resultaat:

3.500 EUR

Verkocht
Dänziger kast
4006
Dänziger kast

Resultaat:

3.250 EUR

Verkocht
Modern bronzen figuur, Henri Laurens
5008
Modern bronzen figuur, Henri Laurens

Resultaat:

3.250 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Meisje met puppy op kussen
1012
Ongesigneerd, Meisje met puppy op kussen

Resultaat:

3.000 EUR

Verkocht
Bronzen wierookbrander Zitan
7007
Bronzen wierookbrander Zitan

Resultaat:

3.000 EUR

Verkocht
Zandstenen Maria beeld op sokkel
2010
Zandstenen Maria beeld op sokkel

Resultaat:

2.750 EUR

Verkocht
Vitrinekast
4000
Vitrinekast

Resultaat:

2.750 EUR

Verkocht
Twee zeldzame Chinese vazen, H 46 cm.
7009
Twee zeldzame Chinese vazen, H 46 cm.

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Vintage Omega horloge
589
Vintage Omega horloge

Resultaat:

2.400 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 33 cm.
7830
Chinese vaas, H 33 cm.

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Chinese Kang Xi vaas, H 42 cm.
7023
Chinese Kang Xi vaas, H 42 cm.

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Antieke Franse pendule, 1820
3513
Antieke Franse pendule, 1820

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
Zeldzame vitrinekast met marqueterie
4007
Zeldzame vitrinekast met marqueterie

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Chinese maanvaas, H 33,5 cm.
7611
Chinese maanvaas, H 33,5 cm.

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Chinese vaas
7850
Chinese vaas

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Zilveren vogel met horloge
9
Zilveren vogel met horloge

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Engelse lantaarnklok uurwerk
3570
Engelse lantaarnklok uurwerk

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Li Manfeng, Hondjes in landschap
7043
Li Manfeng, Hondjes in landschap

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Zeldzame Chinese Familie Rose vaas, H 27,5 cm.
7060
Zeldzame Chinese Familie Rose vaas, H 27,5 cm.

Resultaat:

1.700 EUR