Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zandstenen Maria beeld op sokkel
Resultaat: 2.750 EUR

Zeer groot 19e eeuws zandstenen Maria beeld met Heilig kruis. Op sokkel. Afmeting: 200 x 64 x 43 cm. In goede staat.

Zandstenen kapel
Resultaat: 1.400 EUR

Grote 19e eeuwse neo gotische zandstenen kapel met Maria beeld en annotatie 1807. Afmeting: 148 x 63x 35 cm. In goede staat.

Zandstenen Maria beeld op sokkel
Resultaat: 1.200 EUR

Zeer groot 18e - 19e eeuws zandstenen Maria beeld op sokkel. Afmeting: 200 x 62 x 62 cm. In goede staat.

Antieke Nishapur vogel
Resultaat: 700 EUR

Prachtige grote antieke Nishapur terracotta geglazuurde en beschilderde vogel. Iran. 9e - 14e Eeuw na Christus. Bodemvondst. Afmeting: 17 x 11 x 12 cm. In goede staat.

18e Eeuwse tinnen snavelkan, H 43 cm.
Resultaat: 650 EUR

Bijzonder grote Hollandse tinnen snavelkan. 18e Eeuw. Met opschrift Rijsoort. Mooie patina. Afmeting: H 43 x Ø 23 cm. In goede staat.

Antieke globe in houder, 1900
Resultaat: 600 EUR

Grote antieke globe in eikenhouten houder. Frankrijk. Circa 1900. Globe physique, historique, politique. Gerard et Barrere Paris. Afmeting: 105 x 75 x 75 cm. In goede staat.

Twee bronzen Charles Dix kandelaren
Resultaat: 600 EUR

Twee grote 19e eeuwse bronzen Charles Dix kaarskandelaren. 4-Lichts. Vuurverguld + gepatineerd. Circa 1850. Neo gotisch. Ongereinigd. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.

Zeldzame hanglamp (verguld)
Resultaat: 550 EUR

Zeldzame grote vergulde bronzen hanglamp. 19e Eeuw. Kaarsenkroonluchter, 24-lichts. Later deels geëlektrificeerd. Met drie figuren, ranken en kristalglazen pegels. Afmeting: 85 x Ø 98 cm. In goede sta...

Stel Franse cassolettes, 1900
Resultaat: 550 EUR

Stel Franse marmeren cassolettes met brons. Circa 1900. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Onyx zuil met draaiplateau, 1870
Resultaat: 450 EUR

Antieke onyx piedestal met draaiplateau en vergulde capitellen. Chips basement. Circa 1870. Afmeting: 108 x 30 x 30 cm. In redelijke staat.

Twee Franse bronzen kandelaren, 1860
Resultaat: 425 EUR

Twee 19e eeuwse Franse bronzen kandelaren, deels verguld. Figuur op amfora vaas draagt kandelaar. Circa 1860. Hermes en ? Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Duitse zonnewijzer
Resultaat: 400 EUR

17e - 18e Eeuwse Duitse bronzen vergulde zonnewijzer met kompas en ranken decor gegraveerd. Neurenberg of Augsburg. Met Latijnse tekst op bodem. In origineel foedraal. Afmeting: 6 x 6 x 2 cm. In goed...

Twee bronzen empire-stijl kandelaren
Resultaat: 375 EUR

Twee bronzen empire-stijl kandelaren met marmeren basement en engelen. 19e Eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Christian Dior tas
Resultaat: 375 EUR

Oude Christian Dior tas. Parijs. Slangenleer in Cassis-kleur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 x 28 x 6 cm. In goede staat.

Japanse/Chinese jardiniere
Resultaat: 350 EUR

19e Eeuwse Japanse/Chinese jardiniere van messing, met kraanvogel/libelle decor. Afmeting: 34 x 40 x 30 cm. In goede staat.

Gebrandschilderde lamp
Resultaat: 350 EUR

Grote Amsterdamse School-stijl plafoniere. Herkomst Hilton Hotel. Messing met achter-glas-schildering. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 44 x 96 x 92 cm.

Antieke Brevete speeldoos
Resultaat: 350 EUR

Antieke Brevete speeldoos in de vorm van een piano/vleugel met geëmailleerde blikken plaquettes, figuren, putti voorstelling. Compositie metalen vergulde poten. Gaat spelen bij openen vleugel. Speelwe...

18e Eeuws wortelnoten theekist
Resultaat: 350 EUR

Mooie grote 18e eeuwse wortelnoten barok theekist met drie compartimenten, bandintarsia, origineel beslag en slot. Afmeting: 17 x 24 x 15 cm. In zeer goede staat.

Romeinse ring + fibula
Resultaat: 325 EUR

Romeinse ring en fibula, bodemvondst. Zware ring voorzien van een ovaal geslepen agaat met gravure van een watervogel, en een fibula. 3x3cm en 5x2cm.

Antiek reclame bord
Resultaat: 300 EUR

Antiek Hollands reclame bord. Eysink Rijwielen Amersfoort. Gelithografeerd. Circa 1930. Afmeting: H 36 x B 25 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Art Deco-stijl wandlampen
Resultaat: 300 EUR

Twee Amsterdamse School wandlampen met achter-glas-schilderijen. Art Deco-stijl. Afmeting: 29 x 43 x 22 cm. In goede staat.

Drie antieke Nishapur kommen
Resultaat: 300 EUR

Drie antieke terracotta geglazuurde Nishapur kommen. 9e - 14e Eeuw na Christus. Restauraties. Afmeting: 13 - 16 cm. In goede staat.

Drie antieke Nishapur kommen (Iran)
Resultaat: 300 EUR

Drie antiek geglazuurde terracotta Nishapur kommen. Iran. 9e - 14e Eeuw na Christus. Restauraties. Afmeting: 8 - 18 cm. In goede staat.

Antieke George Nilsson lamp
Resultaat: 275 EUR

Antieke Art Deco tinnen lamp. George Nilsson. Circa 1930. Olifant. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.