Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Juliveiling 2021: Naverkoop / After - Sales

AD-  

Veiling vanaf donderdag 8 juli 2021 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Veiling
399 Resultaten
Kavel: 1000

Constant Artz, Eendenfamilie aan de waterkant

Resultaat: 750 EUR

Constant Artz. 1870 - 1951. Eendenfamilie aan de waterkant. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.


Kavel: 1001

Jan van Vuuren, Riviergezicht met huizen en ophaalbrug

Resultaat: 350 EUR

Jan van Vuuren. 1871 - 1941. Riviergezicht met huizen en ophaalbrug. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.


Kavel: 1002

Charles Emile Jacque, Bosgezicht met schaapherder

Startprijs 1.200 EUR

Charles Emile Jacque. 1813 - 1894. Franse School. Bosgezicht met schaapherder en vele schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 52 x B 73 cm. In goede staat.


Kavel: 1003

Willem de Klerk, Panoramisch landschap

Resultaat: 850 EUR

Willem de Klerk. 1800 - 1876. Hollands panoramisch landschap met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 51 cm. In goede staat.


Kavel: 1004

German Grobe, Platbodem in de branding

Resultaat: 1.000 EUR

German Grobe, 1887. 1857 - 1938. Platbodem in de branding. Olieverf op linnen. Afmeting: H 69 x B 48 cm. In goede staat.


Kavel: 1005

Arie Zuidersma, Gezicht op Rottum

Resultaat: 500 EUR

Arie Zuidersma. 1925 - 2014. Gezicht op Rottum. Gouache op papier. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.


Kavel: 1006

Henk Dekker, Rotterdams havengezicht

Startprijs 700 EUR

Henk Dekker. 1897 - 1974. Rotterdams havengezicht met dukdalf en schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.


Kavel: 1007

Ongesigneerd, Portret koningin Wilhelmina

Startprijs 2.000 EUR

Ongesigneerd. Portret van koningin Wilhelmina op jonge leeftijd, rond 1900. Met zeldzame Zeeuwse lijst, met Zeeuwse knopen en gemodelleerde muntstukken. Circa 1900. Schilderij behoeft minimale restaur...


Kavel: 1008

G.J. Delfgaauw, Molen bij 's Gravenzande

Startprijs 1.000 EUR

G.J. Delfgaauw. 1882 - 1947. Molen bij 's Gravenzande. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.


Kavel: 1009

Andy Warhol, Vrouw met cowboyhoed

Resultaat: 1.400 EUR

Annie Oakley (from the cowboys and Indians Series, 1986 Warhol) van Andy Warhol, gemaakt in 1986. Kleurenzeefdruk op Lenox Museum Board. Geprint door Gaultney-Klineman Art Inc. New York. Afmeting: H 9...


Kavel: 1010

A.J. Zwart, de Peel

Startprijs 500 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Landschap bij De Peel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.


Kavel: 1011

Constant Artz, Eendenfamilie aan de waterkant

Resultaat: 425 EUR

Constant Artz. 1870 - 1951. Eendenfamilie aan de waterkant. Aquarel op papier. Afmeting: H 31 x B 46 cm. In goede staat.


Kavel: 1012

Ongesigneerd, Meisje met puppy op kussen

Resultaat: 3.000 EUR

Ongesigneerd. Circa 1800. Meisje met puppy op kussen. Restauratie + scheurtje rechtsonder. Met originele vergulde Louis Seize lijst. Afmeting: H 86 x B 75 cm. In redelijke staat.


Kavel: 1013

Anton Karssen, Hollands stadsgezicht

Resultaat: 700 EUR

Anton Karssen. 1945 - 2019. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.


Kavel: 1014

Ongesigneerd, Bosgezicht met jager, jachthonden en ree

Startprijs 850 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Engelse of Duitse School. Bosgezicht met jager, jachthond en ree. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.


Kavel: 1015

W.G.F. Jansen, Ploegende boer met paardenspan

Startprijs 600 EUR

W.G.F. Jansen. 1871 - 1949. Landschap met ploegende boer en paardenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 100 cm. In goede staat.


Kavel: 1016

Max Fritz, Noord Duitse haven met schepen

Startprijs 1.500 EUR

Max Fritz. 1849 - 1913. Duitse School. Noord Duitse haven met vele schepen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 95 cm. In goede staat.


Kavel: 1017

Albertus Verhoesen, Hollands landschap

Startprijs 1.500 EUR

Albertus Verhoesen. 1806 - 1881. Hollands landschap met knotwilg, koeien en boerderij in de verte. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 30 cm. In goede staat.


Kavel: 1018

Zeldzaam 16e eeuws schilderij, Heilig figuur met aureool en engelen

Startprijs 1.500 EUR

Zeldzaam 16e eeuws Italiaans architectonisch marqueterie schilderij met nature Morte Heilig figuur met aureool en engelen + tekst geschrift staat Romi. Paneel is met houtsoorten belijmd in architecton...


Kavel: 1019

Zeldzaam 16e eeuws schilderij, Jezus deelt brood aan tafel

Startprijs 1.500 EUR

Zeldzaam 16e eeuws Italiaans renaissance architectonisch marqueterie schilderij. Jezus deelt brood aan tafel. Paneel is met diverse houtsoorten belijmd in architectonische stijl en beschilderd. Ongere...


Kavel: 1020

J. Corver/J.J.C. Spohler, Landschap

Resultaat: 400 EUR

J.C. Corver Fecit. 19e Eeuw. Pseudoniem Jacob Jan Coenraad Spohler. 1837 - 1894. Hollands landschap met huizen, molen, figuren en beek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 65 cm. In goede staat.


Kavel: 1021

Gesigneerd, Figuren met paarden

Startprijs 300 EUR

Gesigneerd. Circa 1900. Russische School. Figuren met paarden. Olieverf op paneel. Afmeting: H 9 x B 14 cm. In goede staat.


Kavel: 1022

Karl Behm, Visser met kind aan het netten boeten

Startprijs 800 EUR

Karl Behm. München 1891. 1858 - 1905. Duitse School. Visser met kind aan het netten boeten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 47 cm. In goede staat.


Kavel: 1023

Guilliaume Corneille, Naakte vrouw met kat en duif

Resultaat: 180 EUR

Guilliaume Corneille, 1988. 1922 - 2010. Nr. 14/200. Naakte vrouw met kat en duif. Litho op papier. Afmeting: H 28 x B 23 cm. In goede staat.