Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Juliveiling 2021

-  

Koop het nu in de naverkoop

Naverkoop | Veiling
399 Resultaten
Verkocht
Constant Artz, Eendenfamilie aan de waterkant
1000
Constant Artz, Eendenfamilie aan de waterkant

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Jan van Vuuren, Riviergezicht met huizen en ophaalbrug
1001
Jan van Vuuren, Riviergezicht met huizen en ophaalbrug

Resultaat:

350 EUR

Charles Emile Jacque, Bosgezicht met schaapherder
1002
Charles Emile Jacque, Bosgezicht met schaapherder
Startprijs 1.200 EUR
Verkocht
Willem de Klerk, Panoramisch landschap
1003
Willem de Klerk, Panoramisch landschap

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
German Grobe, Platbodem in de branding
1004
German Grobe, Platbodem in de branding

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Arie Zuidersma, Gezicht op Rottum
1005
Arie Zuidersma, Gezicht op Rottum

Resultaat:

500 EUR

Henk Dekker, Rotterdams havengezicht
1006
Henk Dekker, Rotterdams havengezicht
Startprijs 700 EUR
Ongesigneerd, Portret koningin Wilhelmina
1007
Ongesigneerd, Portret koningin Wilhelmina
Startprijs 2.000 EUR
G.J. Delfgaauw, Molen bij 's Gravenzande
1008
G.J. Delfgaauw, Molen bij 's Gravenzande
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Andy Warhol, Vrouw met cowboyhoed
1009
Andy Warhol, Vrouw met cowboyhoed

Resultaat:

1.400 EUR

A.J. Zwart, de Peel
1010
A.J. Zwart, de Peel
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Constant Artz, Eendenfamilie aan de waterkant
1011
Constant Artz, Eendenfamilie aan de waterkant

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Meisje met puppy op kussen
1012
Ongesigneerd, Meisje met puppy op kussen

Resultaat:

3.000 EUR

Verkocht
Anton Karssen, Hollands stadsgezicht
1013
Anton Karssen, Hollands stadsgezicht

Resultaat:

700 EUR

Ongesigneerd, Bosgezicht met jager, jachthonden en ree
1014
Ongesigneerd, Bosgezicht met jager, jachthonden en ree
Startprijs 850 EUR
W.G.F. Jansen, Ploegende boer met paardenspan
1015
W.G.F. Jansen, Ploegende boer met paardenspan
Startprijs 600 EUR
Max Fritz, Noord Duitse haven met schepen
1016
Max Fritz, Noord Duitse haven met schepen
Startprijs 1.500 EUR
Albertus Verhoesen, Hollands landschap
1017
Albertus Verhoesen, Hollands landschap
Startprijs 1.500 EUR
Zeldzaam 16e eeuws schilderij, Heilig figuur met aureool en engelen
1018
Zeldzaam 16e eeuws schilderij, Heilig figuur met aureool en engelen
Startprijs 1.500 EUR
Zeldzaam 16e eeuws schilderij, Jezus deelt brood aan tafel
1019
Zeldzaam 16e eeuws schilderij, Jezus deelt brood aan tafel
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
J. Corver/J.J.C. Spohler, Landschap
1020
J. Corver/J.J.C. Spohler, Landschap

Resultaat:

400 EUR

Gesigneerd, Figuren met paarden
1021
Gesigneerd, Figuren met paarden
Startprijs 300 EUR
Karl Behm, Visser met kind aan het netten boeten
1022
Karl Behm, Visser met kind aan het netten boeten
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Guilliaume Corneille, Naakte vrouw met kat en duif
1023
Guilliaume Corneille, Naakte vrouw met kat en duif

Resultaat:

180 EUR