49. Juliveiling 2021

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

Constant Artz, Eendenfamilie aan de waterkant 1000
Constant Artz, Eendenfamilie aan de waterkant

750 EUR

Jan van Vuuren, Riviergezicht met huizen en ophaalbrug 1001
Jan van Vuuren, Riviergezicht met huizen en ophaalbrug

350 EUR

Charles Emile Jacque, Bosgezicht met schaapherder 1002
Charles Emile Jacque, Bosgezicht met schaapherder
Startprijs 1.200 EUR
Willem de Klerk, Panoramisch landschap 1003
Willem de Klerk, Panoramisch landschap

850 EUR

German Grobe, Platbodem in de branding 1004
German Grobe, Platbodem in de branding

1.000 EUR

Arie Zuidersma, Gezicht op Rottum 1005
Arie Zuidersma, Gezicht op Rottum

500 EUR

Henk Dekker, Rotterdams havengezicht 1006
Henk Dekker, Rotterdams havengezicht
Startprijs 700 EUR
Ongesigneerd, Portret koningin Wilhelmina 1007
Ongesigneerd, Portret koningin Wilhelmina
Startprijs 2.000 EUR
G.J. Delfgaauw, Molen bij 's Gravenzande 1008
G.J. Delfgaauw, Molen bij 's Gravenzande
Startprijs 1.000 EUR
Andy Warhol, Vrouw met cowboyhoed 1009
Andy Warhol, Vrouw met cowboyhoed

1.400 EUR

A.J. Zwart, de Peel 1010
A.J. Zwart, de Peel
Startprijs 500 EUR
Constant Artz, Eendenfamilie aan de waterkant 1011

425 EUR

Ongesigneerd, Meisje met puppy op kussen 1012
Ongesigneerd, Meisje met puppy op kussen

3.000 EUR

Anton Karssen, Hollands stadsgezicht 1013
Anton Karssen, Hollands stadsgezicht

700 EUR

Ongesigneerd, Bosgezicht met jager, jachthonden en ree 1014
Ongesigneerd, Bosgezicht met jager, jachthonden en ree
Startprijs 850 EUR
W.G.F. Jansen, Ploegende boer met paardenspan 1015
W.G.F. Jansen, Ploegende boer met paardenspan
Startprijs 600 EUR
Max Fritz, Noord Duitse haven met schepen 1016
Max Fritz, Noord Duitse haven met schepen
Startprijs 1.500 EUR
Albertus Verhoesen, Hollands landschap 1017
Albertus Verhoesen, Hollands landschap
Startprijs 1.500 EUR
Zeldzaam 16e eeuws schilderij, Heilig figuur met aureool en engelen 1018
Startprijs 1.500 EUR
Zeldzaam 16e eeuws schilderij, Jezus deelt brood aan tafel
Startprijs 1.500 EUR
J. Corver/J.J.C. Spohler, Landschap 1020
J. Corver/J.J.C. Spohler, Landschap

400 EUR

Gesigneerd, Figuren met paarden 1021
Gesigneerd, Figuren met paarden
Startprijs 300 EUR
Karl Behm, Visser met kind aan het netten boeten 1022
Karl Behm, Visser met kind aan het netten boeten
Startprijs 800 EUR
Guilliaume Corneille, Naakte vrouw met kat en duif 1023
Guilliaume Corneille, Naakte vrouw met kat en duif

180 EUR