Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke bijbel met verguld slot 2146
Antieke bijbel met verguld slot
Startprijs 250 EUR
Armband met barnsteen 720
Armband met barnsteen
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Zes Chinese kop+schotels 7315
Zes Chinese kop+schotels

Resultaat:

500 EUR

Atlassen, boeken etc. 2139
Atlassen, boeken etc.
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Twee antieke koetslampen, 1900 2132
Twee antieke koetslampen, 1900

Resultaat:

100 EUR

Sang de Boeuf pot 7308
Sang de Boeuf pot
Startprijs 250 EUR
Witgouden rijring met diamant 684
Witgouden rijring met diamant
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Chinees Familie Rose bord Ø 23,2 cm. 7301
Chinees Familie Rose bord Ø 23,2 cm.

Resultaat:

650 EUR

Gouden ring met roosdiamant 677
Gouden ring met roosdiamant
Startprijs 120 EUR
Gouden hanger amethist 670
Gouden hanger amethist
Startprijs 225 EUR
Verkocht
Twee Chinese borden 7272
Twee Chinese borden

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
5 Grote antieke tinnen schotels 2096
5 Grote antieke tinnen schotels

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Chinees bronzen sculptuur 2089
Chinees bronzen sculptuur

Resultaat:

100 EUR

Set gouden hanger & ring 634
Set gouden hanger & ring
Startprijs 300 EUR
Chinese schotel Ø 31,5 cm. 7265
Chinese schotel Ø 31,5 cm.
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Chinese Familie Rose schotel Ø 23,5 cm. 7258
Chinese Familie Rose schotel Ø 23,5 cm.

Resultaat:

250 EUR

Majolica hangpetroleumlamp 2082
Majolica hangpetroleumlamp
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Gouden granaat hanger en slot 627
Gouden granaat hanger en slot

Resultaat:

160 EUR

Chinese pot 7251
Chinese pot
Startprijs 1.000 EUR
Double armband 620
Double armband
Startprijs 40 EUR
Zes delen divers porselein/keramiek 6080
Zes delen divers porselein/keramiek
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Engelse plaquette 6073
Engelse plaquette

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
5-Delig Delfts kaststel 6066
5-Delig Delfts kaststel

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Set met gouden ring & oorknoppen 584
Set met gouden ring & oorknoppen

Resultaat:

150 EUR