Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
--- 7022
---

Resultaat:

400 EUR

Antieke Franse torenklok, 1900 3554
Antieke Franse torenklok, 1900
Startprijs 350 EUR
Verkocht
17e Eeuwse Chinese kom 7015
17e Eeuwse Chinese kom

Resultaat:

850 EUR

Stel Chinese schenkkannen 7008
Stel Chinese schenkkannen
Startprijs 2.000 EUR
Verkocht
Franse empire pendule 3547
Franse empire pendule

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese pattipan 7615
Chinese pattipan

Resultaat:

80 EUR

Chinese knobbelvaas 7608
Chinese knobbelvaas
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Porseleinen klok 3540
Porseleinen klok

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Zes sierbeelden, Dames 6180
Zes sierbeelden, Dames

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Friese stoelklok 3533
Friese stoelklok

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
2 Chinese schalen 7601
2 Chinese schalen

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Antieke cachepot, 1900 6173
Antieke cachepot, 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Italiaanse Capodimonte piedestal met bloempot 6166
Italiaanse Capodimonte piedestal met bloempot

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Onduid. gesign., Stadsgezicht met bloemenmarkt 1185
Onduid. gesign., Stadsgezicht met bloemenmarkt

Resultaat:

200 EUR

Zilveren brandewijnkom 23
Zilveren brandewijnkom
Startprijs 180 EUR
Hollandse staande klok, Christiaan Huygens 3504
Hollandse staande klok, Christiaan Huygens
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Ongesigneerd? Romantisch wintergezicht 1178
Ongesigneerd? Romantisch wintergezicht

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Monogram C. Dov.?, Voorstelling naar Gerard Dou 1171
Monogram C. Dov.?, Voorstelling naar Gerard Dou

Resultaat:

180 EUR

2 Zilveren pronklepels 180
2 Zilveren pronklepels
Startprijs 400 EUR
4 Antieke Petrus Regout bloempotten 6130
4 Antieke Petrus Regout bloempotten
Startprijs 80 EUR
Tien Hollandse wandtegels 6123
Tien Hollandse wandtegels
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Diverse portemonnee beugels 173
Diverse portemonnee beugels

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot met schaalmodel auto's 3020
Lot met schaalmodel auto's

Resultaat:

50 EUR

12-Pas tegeltableau,  52 x 39 cm. 6116
12-Pas tegeltableau, 52 x 39 cm.
Startprijs 300 EUR