Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Perzisch tapijt, 196 x 132 cm. 4512
Perzisch tapijt, 196 x 132 cm.
Startprijs 60 EUR
Handgeknoopt Perzisch kleed, 170 x 140 cm. 4505
Handgeknoopt Perzisch kleed, 170 x 140 cm.
Startprijs 200 EUR
Carrousel steenbok 2003
Carrousel steenbok
Startprijs 350 EUR
Verkocht
B. Ligtenberg, Landschap met boerderij, boer en koeien 1378
B. Ligtenberg, Landschap met boerderij, boer en koeien

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
W.A. Knip, Herderin met schapen 1371
W.A. Knip, Herderin met schapen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Jan Ouwersloot, Zomers heidegezicht met wandelpad 1364
Jan Ouwersloot, Zomers heidegezicht met wandelpad

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
2 Delen Chinees porselein 7565
2 Delen Chinees porselein

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese drakenschotel 7558
Chinese drakenschotel

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese vleesschotel 7551
Chinese vleesschotel

Resultaat:

200 EUR

C. de Bruyn Jr. Parkgezicht met figuren 1335
C. de Bruyn Jr. Parkgezicht met figuren
Startprijs 240 EUR
Verkocht
Anton Heyboer, Spetterkip 1328
Anton Heyboer, Spetterkip

Resultaat:

90 EUR

Toegeschr. aan Jan Toorop, Hollands stadsgezicht met nonnen en kindje Jezus 1321
Toegeschr. aan Jan Toorop, Hollands stadsgezicht met nonnen en kindje Jezus
Startprijs 300 EUR
Chinese pattipan 7515
Chinese pattipan
Startprijs 300 EUR
5 Chinese Familie Rose kommen 7508
5 Chinese Familie Rose kommen
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Chinese vaas 7501
Chinese vaas

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
J.C. Haas Fecit. , Figuren bij herberg 'in den aap' 1285
J.C. Haas Fecit. , Figuren bij herberg 'in den aap'

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Besneeuwd veengebied met wilg 1278
Ongesigneerd, Besneeuwd veengebied met wilg

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Patrick, Twee havengezichten 1271
2x Patrick, Twee havengezichten

Resultaat:

70 EUR

Chinese bloempot 7465
Chinese bloempot
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Drie Chinese kop en schotels 7458
Drie Chinese kop en schotels

Resultaat:

160 EUR

Chinese drakenschotel Ø 19,4 cm. 7451
Chinese drakenschotel Ø 19,4 cm.
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Chinese celadon schaal in bladvorm 7415
Chinese celadon schaal in bladvorm

Resultaat:

350 EUR

Chinese kom Ø 18,7 cm. 7408
Chinese kom Ø 18,7 cm.
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Chinese Kanton bloempot met onderschotel 7401
Chinese Kanton bloempot met onderschotel

Resultaat:

275 EUR