Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Franse Empire pendule, 1820 3522
Franse Empire pendule, 1820
Startprijs 1.500 EUR
Louis Seize boog-pendule, 1800 3515
Louis Seize boog-pendule, 1800
Startprijs 550 EUR
Engelse staande klok 3513
Engelse staande klok
Startprijs 2.750 EUR
18e Eeuwse Amsterdamse wandklok 3506
18e Eeuwse Amsterdamse wandklok
Startprijs 3.500 EUR
Hollandse staande klok, Christiaan Huygens 3504
Hollandse staande klok, Christiaan Huygens
Startprijs 1.000 EUR
Anton van der Vet, Bloemstilleven 1160
Anton van der Vet, Bloemstilleven
Startprijs 100 EUR
2x Robbert Fortgens, Bergdorp + Breaking point 1155
2x Robbert Fortgens, Bergdorp + Breaking point
Startprijs 500 EUR
Alphons Freijmuth, Animal 1153
Alphons Freijmuth, Animal
Startprijs 400 EUR
Twee 18e eeuwse lepels 166
Twee 18e eeuwse lepels
Startprijs 100 EUR
Divers kristal met zilverwerk, 5x 164
Divers kristal met zilverwerk, 5x
Startprijs 80 EUR
Verkocht
2 Zilveren zoutvaten 21
2 Zilveren zoutvaten

Resultaat:

100 EUR

12x Rin Tin Tin modelauto's (Kuifje) 3022
12x Rin Tin Tin modelauto's (Kuifje)
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Lot met schaalmodel auto's 3020
Lot met schaalmodel auto's

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zilveren kandelaar 14
Zilveren kandelaar

Resultaat:

190 EUR

Zilveren broodmand 12
Zilveren broodmand
Startprijs 360 EUR
2 Zilveren suikerstrooiers, 1816 157
2 Zilveren suikerstrooiers, 1816
Startprijs 140 EUR
A. Horst, Schepen op volle zee 1151
A. Horst, Schepen op volle zee
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Onduid. gesig., Riviergezicht met vrachtaken 1146
Onduid. gesig., Riviergezicht met vrachtaken

Resultaat:

150 EUR

W. Jansen, Rotterdams havendok met schepen 1144
W. Jansen, Rotterdams havendok met schepen
Startprijs 180 EUR
Stel zilveren kandelaren 7
Stel zilveren kandelaren
Startprijs 900 EUR
3-Delig zilveren tafelstuk 5
3-Delig zilveren tafelstuk
Startprijs 3.750 EUR
Verkocht
Osmaanse strijdbijl 2715
Osmaanse strijdbijl

Resultaat:

250 EUR

Tien medailles 2713
Tien medailles
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Twee Mandau kapmessen 2706
Twee Mandau kapmessen

Resultaat:

110 EUR