Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Bierpul 6142
Bierpul
Startprijs 70 EUR
Zeldzaam Hollands tegeltableau 6136
Zeldzaam Hollands tegeltableau
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Monogram C. Dov.?, Voorstelling naar Gerard Dou 1171
Monogram C. Dov.?, Voorstelling naar Gerard Dou

Resultaat:

180 EUR

2x Pre Columbiaans aardewerk 6128
2x Pre Columbiaans aardewerk
Startprijs 300 EUR
Verkocht
2 Zilveren sigarettenkokers 172
2 Zilveren sigarettenkokers

Resultaat:

50 EUR

Franse Carrara marmer pendule met EXTRA maandaanduiding !! 3528
Franse Carrara marmer pendule met EXTRA maandaanduiding !!
Startprijs 2.500 EUR
Vuurvergulde pendule 1820 3527
Vuurvergulde pendule 1820
Startprijs 1.350 EUR
Verkocht
Engelse staande klok, 1800 3525
Engelse staande klok, 1800

Resultaat:

300 EUR

Franse pendule, 1900 3521
Franse pendule, 1900
Startprijs 850 EUR
Verkocht
Kleine vuurvergulde directoire pendule 3519
Kleine vuurvergulde directoire pendule

Resultaat:

650 EUR

Louis Seize boog-pendule, 1800 3515
Louis Seize boog-pendule, 1800
Startprijs 550 EUR
Verkocht
Antieke Duitse tafelklok 3510
Antieke Duitse tafelklok

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Zilveren Djokja schaal 169
Zilveren Djokja schaal

Resultaat:

55 EUR

3 Delen zilver 167
3 Delen zilver
Startprijs 80 EUR
18e Eeuwse Amsterdamse wandklok 3506
18e Eeuwse Amsterdamse wandklok
Startprijs 3.500 EUR
12-Pas tegeltableau,  52 x 39 cm. 6116
12-Pas tegeltableau, 52 x 39 cm.
Startprijs 300 EUR
Verkocht
6 Religieuze tegels 6115
6 Religieuze tegels

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Chinees zilveren waterkan 19
Chinees zilveren waterkan

Resultaat:

900 EUR

W. Jansen, Rotterdams havendok met schepen 1144
W. Jansen, Rotterdams havendok met schepen
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Bing toverlantaarn 3018
Bing toverlantaarn

Resultaat:

80 EUR

Zilveren koektrommel, met onderschotel, 1871 9
Zilveren koektrommel, met onderschotel, 1871
Startprijs 700 EUR
Verkocht
Osmaanse strijdbijl 2715
Osmaanse strijdbijl

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Dubbelloops pistool 2712
Dubbelloops pistool

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Antiek goedemorgen wapen, 1900 2704
Antiek goedemorgen wapen, 1900

Resultaat:

170 EUR