Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Hollandse renaissance kast 4024
Hollandse renaissance kast
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Empire muziekstandaard, 1820 4023
Empire muziekstandaard, 1820

Resultaat:

425 EUR

Empire rolbureau met opstand 4022
Empire rolbureau met opstand
Startprijs 900 EUR
Verkocht
Eiken chiffoniere 4021
Eiken chiffoniere

Resultaat:

550 EUR

Hoekkast (mahonie) 4020
Hoekkast (mahonie)
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Gebombeerd kabinet 4019
Gebombeerd kabinet

Resultaat:

1.275 EUR

Verkocht
Engelse secretaire 4018
Engelse secretaire

Resultaat:

200 EUR

Eiken tinbuffet 4017
Eiken tinbuffet
Startprijs 400 EUR
Hollands secretaire (wortelnoten) 4016
Hollands secretaire (wortelnoten)
Startprijs 300 EUR
Eiken Barok-stijl kabinet, 1920 4015
Eiken Barok-stijl kabinet, 1920
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Mahonie eethoek 4014
Mahonie eethoek

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Mahonie vitrine opzetkast, 1840 4013
Mahonie vitrine opzetkast, 1840

Resultaat:

350 EUR

Antieke Engelse linnenkast 4012
Antieke Engelse linnenkast
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Mahonie trumeau 4011
Mahonie trumeau

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Kapitale Barok porseleinkast 4010
Kapitale Barok porseleinkast

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Hollands empire kabinet 4009
Hollands empire kabinet

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Eén-deurs vitrinekast 4008
Eén-deurs vitrinekast

Resultaat:

300 EUR

Bank + 2 armleunstoelen, 1820 4007
Bank + 2 armleunstoelen, 1820
Startprijs 950 EUR
Verkocht
Hollandse kussenkast 4006
Hollandse kussenkast

Resultaat:

350 EUR

Dubbel gebogen secretaire 4005
Dubbel gebogen secretaire
Startprijs 1.250 EUR
Hollandse porseleinkast 4004
Hollandse porseleinkast
Startprijs 2.500 EUR
Antiek damessecretaire, 1880 4003
Antiek damessecretaire, 1880
Startprijs 1.000 EUR
Mahonie hoekkast 4002
Mahonie hoekkast
Startprijs 200 EUR
Verkocht
18e Eeuwse porseleinkast 4001
18e Eeuwse porseleinkast

Resultaat:

6.500 EUR