Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zilveren broodmand, 1940 145
Zilveren broodmand, 1940

Resultaat:

630 EUR

Zilveren taartschep 146
Zilveren taartschep
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Zilveren taartschep 147
Zilveren taartschep

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
3 Bijbels 148
3 Bijbels

Resultaat:

80 EUR

Plated bouilloir 149
Plated bouilloir
Startprijs 60 EUR
Kralentas met zilveren beugel 150
Kralentas met zilveren beugel
Startprijs 200 EUR
Kristallen schaal met zilver 151
Kristallen schaal met zilver
Startprijs 50 EUR
Zilveren comfoor & kan, 1917 152
Zilveren comfoor & kan, 1917
Startprijs 300 EUR
Lodereinfles met zilver 153
Lodereinfles met zilver
Startprijs 50 EUR
Zilveren suikerbak met lepel 154
Zilveren suikerbak met lepel
Startprijs 200 EUR
2 Zilveren roomlepels, stel 155
2 Zilveren roomlepels, stel
Startprijs 100 EUR
Sla-couvert met zilver 156
Sla-couvert met zilver
Startprijs 80 EUR
2 Zilveren suikerstrooiers, 1816 157
2 Zilveren suikerstrooiers, 1816
Startprijs 140 EUR
Zilveren snuifdoos 158
Zilveren snuifdoos
Startprijs 80 EUR
Set zilveren ijslepels 159
Set zilveren ijslepels
Startprijs 200 EUR
2 Zilveren opdienlepels 160
2 Zilveren opdienlepels
Startprijs 130 EUR
2 Zilveren lepels 161
2 Zilveren lepels
Startprijs 100 EUR
Zilveren vinaigrette (geurdoosje) 162
Zilveren vinaigrette (geurdoosje)
Startprijs 100 EUR
Bowlpot met zilveren knop 163
Bowlpot met zilveren knop
Startprijs 80 EUR
Divers kristal met zilverwerk, 5x 164
Divers kristal met zilverwerk, 5x
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Bijbel met zilveren sloten, 18e eeuw 165
Bijbel met zilveren sloten, 18e eeuw

Resultaat:

550 EUR

Twee 18e eeuwse lepels 166
Twee 18e eeuwse lepels
Startprijs 100 EUR
3 Delen zilver 167
3 Delen zilver
Startprijs 80 EUR
Zilveren suikerpot 168
Zilveren suikerpot
Startprijs 160 EUR