Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
17e - 18e Eeuws gebeeldhouwd werk 2046
17e - 18e Eeuws gebeeldhouwd werk

Resultaat:

60 EUR

Wijnkoeler 2039
Wijnkoeler
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Originele Louis Vuitton Triangle tas 2032
Originele Louis Vuitton Triangle tas

Resultaat:

425 EUR

Carrousel steenbok 2003
Carrousel steenbok
Startprijs 350 EUR
Verkocht
B. Ligtenberg, Landschap met boerderij, boer en koeien 1378
B. Ligtenberg, Landschap met boerderij, boer en koeien

Resultaat:

60 EUR

Zes delen divers porselein/keramiek 6080
Zes delen divers porselein/keramiek
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Engelse plaquette 6073
Engelse plaquette

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
W.A. Knip, Herderin met schapen 1371
W.A. Knip, Herderin met schapen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
5-Delig Delfts kaststel 6066
5-Delig Delfts kaststel

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Jan Ouwersloot, Zomers heidegezicht met wandelpad 1364
Jan Ouwersloot, Zomers heidegezicht met wandelpad

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
2 Delen Chinees porselein 7565
2 Delen Chinees porselein

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese drakenschotel 7558
Chinese drakenschotel

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese vleesschotel 7551
Chinese vleesschotel

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Porseleinen theeservies 6030
Porseleinen theeservies

Resultaat:

90 EUR

Inktstel met figurengroep 6023
Inktstel met figurengroep
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Majolica vaas, 1900 6016
Majolica vaas, 1900

Resultaat:

200 EUR

Chinese pattipan 7515
Chinese pattipan
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Twee moderne glazen herten 5535
Twee moderne glazen herten

Resultaat:

50 EUR

5 Chinese Familie Rose kommen 7508
5 Chinese Familie Rose kommen
Startprijs 100 EUR
Glazen fruitschaal 5528
Glazen fruitschaal
Startprijs 85 EUR
Verkocht
Chinese vaas 7501
Chinese vaas

Resultaat:

150 EUR

Set glazen vazen 5521
Set glazen vazen
Startprijs 60 EUR
3x Kristal met zilverwerk 5514
3x Kristal met zilverwerk
Startprijs 120 EUR
Chinese bloempot 7465
Chinese bloempot
Startprijs 300 EUR