Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Witgouden ring met diamant en saffier 596
Witgouden ring met diamant en saffier
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Zilveren ring met zirconia's 597
Zilveren ring met zirconia's

Resultaat:

45 EUR

Zilveren armband met edelstenen 598
Zilveren armband met edelstenen
Startprijs 70 EUR
Zilveren collier met harthanger 599
Zilveren collier met harthanger
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Gouden ring met parel en diamant 600
Gouden ring met parel en diamant

Resultaat:

130 EUR

Barthelay horloge staal met goud 601
Barthelay horloge staal met goud
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Gouden zakhorloge 602
Gouden zakhorloge

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Gouden zakhorloge & ketting 603
Gouden zakhorloge & ketting

Resultaat:

350 EUR

Michel Herbelin horloge 604
Michel Herbelin horloge
Startprijs 170 EUR
Verkocht
Omega horloge 605
Omega horloge

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Omega dameshorloge 606
Omega dameshorloge

Resultaat:

170 EUR

Certina Argonout 280 herenhorloge 607
Certina Argonout 280 herenhorloge
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Zilveren dameshorloge + ketting 608
Zilveren dameshorloge + ketting

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Gouden rijring met diamant 609
Gouden rijring met diamant

Resultaat:

100 EUR

Zilveren chatelaine + horloge 610
Zilveren chatelaine + horloge
Startprijs 240 EUR
Gouden ring met citrien 611
Gouden ring met citrien
Startprijs 400 EUR
Gouden ring met rookkwarts 612
Gouden ring met rookkwarts
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Philippe Charriot horloge 613
Philippe Charriot horloge

Resultaat:

250 EUR

Witgouden ring met parel en saffier 614
Witgouden ring met parel en saffier
Startprijs 240 EUR
Verkocht
Zilveren heren horloge met chatelaine 615
Zilveren heren horloge met chatelaine

Resultaat:

180 EUR

Gouden ring met amethist 616
Gouden ring met amethist
Startprijs 200 EUR
Bloedkoralen collier met goud 617
Bloedkoralen collier met goud
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Zilver vergulde ring Daum 618
Zilver vergulde ring Daum

Resultaat:

35 EUR

Zilver vergulde ring met oranje steen 619
Zilver vergulde ring met oranje steen
Startprijs 30 EUR