Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren spang met hanger 644
Zilveren spang met hanger
Startprijs 80 EUR
Zilveren strikbroche met emaille 645
Zilveren strikbroche met emaille
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Zilveren koningscollier 646
Zilveren koningscollier

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Zilveren Klemband 647
Zilveren Klemband

Resultaat:

80 EUR

Armband van zilveren dubbeltjes (Wilhelmina) 648
Armband van zilveren dubbeltjes (Wilhelmina)
Startprijs 60 EUR
Gouden granaat broche 649
Gouden granaat broche
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Lot sieraden, divers 650
Lot sieraden, divers

Resultaat:

25 EUR

Witgouden choker met opaal en diamant 651
Witgouden choker met opaal en diamant
Startprijs 290 EUR
Witgouden oorknoppen met diamant 652
Witgouden oorknoppen met diamant
Startprijs 725 EUR
38 Stuks vergulde trouwringen 653
38 Stuks vergulde trouwringen
Startprijs 180 EUR
Gouden fantasie ring 654
Gouden fantasie ring
Startprijs 90 EUR
Gouden ring met diamant 655
Gouden ring met diamant
Startprijs 275 EUR
Verkocht
Gouden collier en hanger met diamant 656
Gouden collier en hanger met diamant

Resultaat:

110 EUR

Bloedkoralen Collier 657
Bloedkoralen Collier
Startprijs 900 EUR
2 Gouden hangers met parel en zirconia 658
2 Gouden hangers met parel en zirconia
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Gouden hangertje met parel en rode steen 659
Gouden hangertje met parel en rode steen

Resultaat:

80 EUR

Gouden ring met parel 660
Gouden ring met parel
Startprijs 100 EUR
Armband met parel en koraal 661
Armband met parel en koraal
Startprijs 170 EUR
Bloedkoraal hanger 662
Bloedkoraal hanger
Startprijs 200 EUR
Witgouden ring met diamant 663
Witgouden ring met diamant
Startprijs 250 EUR
Parel/koraal collier 664
Parel/koraal collier
Startprijs 200 EUR
Gouden ring met smaragd en diamant 665
Gouden ring met smaragd en diamant
Startprijs 250 EUR
Bloedkoraal hanger (Chinees) 666
Bloedkoraal hanger (Chinees)
Startprijs 300 EUR
Zilveren gourmetcollier 667
Zilveren gourmetcollier
Startprijs 100 EUR