Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Theo Wolvecamp, Abstracte compositie 1096
Theo Wolvecamp, Abstracte compositie

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
J.K. Leurs, Landschap met boer, boerin en geit 1097
J.K. Leurs, Landschap met boer, boerin en geit

Resultaat:

1.000 EUR

J. Blok, Ballerina 1098
J. Blok, Ballerina
Startprijs 600 EUR
J. Rockx, Rotterdams' havengezicht 1099
J. Rockx, Rotterdams' havengezicht
Startprijs 350 EUR
Markus, Gezicht op Beekbergen 1100
Markus, Gezicht op Beekbergen
Startprijs 180 EUR
2x Johannes Bosboom, Studie schetsen van kerken 1101
2x Johannes Bosboom, Studie schetsen van kerken
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Jan Wessels, Poldergezicht met vliegende zwanen 1102
Jan Wessels, Poldergezicht met vliegende zwanen

Resultaat:

250 EUR

J.H. v.d. Heijden, Boeren vrouw bij mand vol appelen 1103
J.H. v.d. Heijden, Boeren vrouw bij mand vol appelen
Startprijs 280 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, Vrouw met papegaai 1104
Ongesigneerd, Vrouw met papegaai

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Brouwer, Interieur met man en vrouw 1105
Brouwer, Interieur met man en vrouw

Resultaat:

225 EUR

F. Langeveld, Besneeuwd Hollands dorpsgezicht 1106
F. Langeveld, Besneeuwd Hollands dorpsgezicht
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Evert Moll, Rotterdamse haven met schepen 1107
Evert Moll, Rotterdamse haven met schepen

Resultaat:

400 EUR

Friedrich Frotzel, Duitse meisjes met speelgoed 1108
Friedrich Frotzel, Duitse meisjes met speelgoed
Startprijs 400 EUR
Victor Zeppenfeld, Vluchtelingen met kind 1109
Victor Zeppenfeld, Vluchtelingen met kind
Startprijs 600 EUR
J.P. Molenaar, Rotterdamse haven met vrachtschepen 1110
J.P. Molenaar, Rotterdamse haven met vrachtschepen
Startprijs 300 EUR
Albert Wessels, Duits landschap met dorp 1111
Albert Wessels, Duits landschap met dorp
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Herman Berends, Twentse boerderij 1112
Herman Berends, Twentse boerderij

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Gerriet Postma, Mondriaan 1113
Gerriet Postma, Mondriaan

Resultaat:

300 EUR

Gerriet Postma, Heilige stoel 1114
Gerriet Postma, Heilige stoel
Startprijs 200 EUR
Verkocht
17e Eeuws paneel portret 1115
17e Eeuws paneel portret

Resultaat:

1.200 EUR

H. Paradies, Waalhaven 1116
H. Paradies, Waalhaven
Startprijs 1.200 EUR
Keith Haring, Zwangere dansende vrouwen 1117
Keith Haring, Zwangere dansende vrouwen
Startprijs 360 EUR
J. Meine Jansen, Vaas met bloemen 1118
J. Meine Jansen, Vaas met bloemen
Startprijs 500 EUR
Nicolaas van der Waay, Schets voor plafond 1119
Nicolaas van der Waay, Schets voor plafond
Startprijs 500 EUR