Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Delftse schotel Ø 23 cm. 6144
Delftse schotel Ø 23 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antiek Engels theeservies, 1890 6081
Antiek Engels theeservies, 1890

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Zeldzaam theeservies 6041
Zeldzaam theeservies

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
18e Eeuws Delfts bord Ø 16,5 cm. 6039
18e Eeuws Delfts bord Ø 16,5 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2 Delftsblauwe borden 6125
2 Delftsblauwe borden

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Platelen vaas, 1910 6105
Platelen vaas, 1910

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Herend mokka set 6027
Herend mokka set

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Twee Delftsblauwe borden 6058
Twee Delftsblauwe borden

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Twee Jugendstil Majolica cachepotten 6031
Twee Jugendstil Majolica cachepotten

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Makkum Tichelaar schotel Ø 39 cm. 6148
Makkum Tichelaar schotel Ø 39 cm.

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
2 Antieke stijl vazen 6068
2 Antieke stijl vazen

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Hollands tegeltableau 6038
Hollands tegeltableau

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Hollandse plateelklok, 1910 6109
Hollandse plateelklok, 1910

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
5x Bierpullen (divers) 6192
5x Bierpullen (divers)

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
5 Hollandse borden 6034
5 Hollandse borden

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Rosenthal figuur 6089
Rosenthal figuur

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Engelse plaquette 6073
Engelse plaquette

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Perzische plaquette 6048
Perzische plaquette

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Fruittest Tichelaar Makkum, 1930 6204
Fruittest Tichelaar Makkum, 1930

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Lot wandtegels (religieus) 6121
Lot wandtegels (religieus)

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
5x Delftse borden 6190
5x Delftse borden

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antiek servies, 1910 6127
Antiek servies, 1910

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Tegeltableau, Boer met koe 6111
Tegeltableau, Boer met koe

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Drie Meissen borden 6074
Drie Meissen borden

Resultaat:

100 EUR