Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Mysterieuze pendule 3571
Mysterieuze pendule

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Franse Carrara pendule, 1860 3553
Franse Carrara pendule, 1860

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Franse bronzen pendule, 1880 3585
Franse bronzen pendule, 1880

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Kleine vuurvergulde directoire pendule 3519
Kleine vuurvergulde directoire pendule

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Franse-stijl console klok 3507
Franse-stijl console klok

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Franse Charles Dix porseleinen pendule 3620
Franse Charles Dix porseleinen pendule

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Neuchattel pendule 3500
Neuchattel pendule

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Hermle klok + stolp 3536
Hermle klok + stolp

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Engelse lantaarnklok 3518
Engelse lantaarnklok

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Franse kolompendule, 1820 3609
Franse kolompendule, 1820

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Engelse staande klok 3517
Engelse staande klok

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Antieke Eisen-Uhr, 1800 3582
Antieke Eisen-Uhr, 1800

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Antieke lyra pendule, 1830 3646
Antieke lyra pendule, 1830

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Friese stoelklok 3608
Friese stoelklok

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Engelse Bracketklok 3623
Engelse Bracketklok

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Franse Cartel-pendule 3561
Franse Cartel-pendule

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Franse empire pendule 3547
Franse empire pendule

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Antieke Duitse tafelklok 3510
Antieke Duitse tafelklok

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Franse Louis Seize pendule, 1780 3624
Franse Louis Seize pendule, 1780

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Empire pendule, 1820 3516
Empire pendule, 1820

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Cartier bureauklok 3622
Cartier bureauklok

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Engelse staande klok, 1800 3525
Engelse staande klok, 1800

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Franse Charles Dix pendule, 1830 3616
Franse Charles Dix pendule, 1830

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Antieke Franse pendule, 1890 3541
Antieke Franse pendule, 1890

Resultaat:

275 EUR