Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot tinnen strooiers
Resultaat: 100 EUR

Interessante verzameling antieke tinnen strooiers. Divers. 18e - 19e en 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 16 cm. In goede staat.

Franse porseleinen tafellamp
Resultaat: 100 EUR

Grote Franse handbeschilderde kobalt-blauwe porseleinen tafellamp met floraal/goud decor en messing armaturen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.

Lot munten Amerika
Resultaat: 100 EUR

Lot diverse munten. 20e Eeuw. USA. Onder andere: Zilver dollars, dollars, halve dollars et cetera. Afmeting: 2 - 4 cm. In goede staat.

Engelse stickbarometer
Resultaat: 100 EUR

Vroeg 19e eeuwse Engelse stickbarometer. Manticha Fecit London. Afmeting: 98 cm. In goede staat.

Antieke doofpot, 1900
Resultaat: 100 EUR

Antieke Hollandse (Amsterdamse), koperen met messing doofpot voorzien van stadswapen en floraal decor. Circa 1900. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Twee antieke koetslampen, 1900
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke plated koetslampen met kaarshouders. Circa 1900. Afmeting: 51 cm. In goede staat.

Lot petroleumlampen (5x)
Resultaat: 100 EUR

Vijf oude/antieke (petroleum)lampen. 4x Glas, antiek (opaline/kristal). 1x Windlicht, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 - 59 cm. In goede staat.

18e Eeuwse notenhouten dekseldoos
Resultaat: 100 EUR

18e Eeuwse notenhouten Barok dekseldoos. Origineel beslag + banden. Binnenwerk mist. Afmeting: 19 x 26 x 16 cm. In goede staat.

Grote 50-er jaren-stijl buste
Resultaat: 100 EUR

Grote 50-er jaren-stijl buste. Kunststof gegoten met bronskleurige patina. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.

Grote kerkkandelaar
Resultaat: 100 EUR

Grote neogotische kerkelijke kandelaar van messing. 19e Eeuw. Afmeting: H 90 cm. In goede staat.

Zes delen antiek
Resultaat: 100 EUR

Zes delen antiek. Bestaande uit: Twee grote schuimspanen, juk, et cetera. Afmeting: 47 - 92 cm. In goede staat.

Chinees bronzen sculptuur
Resultaat: 100 EUR

Chinees bronzen figuur met bodemmerk. Vleermuizen/fabelfiguur/kind met vaas. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.

Twee antieke lampenvoeten, 1900
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke porseleinen lampenvoeten met figuren voorstelling en goud decor. Met messing basement. Circa 1900. Afmeting: H 33 - 37 cm. In goede staat.

Eierrek
Resultaat: 90 EUR

Antiek Hollands huishoud wandkastje voor specerijen. Circa 1910. Met keramieken lades. Minimale beschadiging. Afmeting: 57 x 45 x 15 cm. In goede staat.

Lot met antieke weegschaal-gewichten
Resultaat: 90 EUR

Lot met antieke weegschaal-gewichten. Messing. Circa 1900. Afmeting: 3 - 14 cm. In goede staat.

AEG Mignon typemachine
Resultaat: 90 EUR

Antieke Duitse AEG Mignon typemachine. Circa 1930. Afmeting: 19 x 32 x 31 cm. In redelijk/goede staat.

Lot diversen etc.
Resultaat: 90 EUR

Lot diversen. Antiek et cetera. Onder andere: Fotolijsten, koekplanken, messing, strijkijzers, marmeren coupes. Afmeting: 20 - 57 cm. In goede staat.

Lot Duitse pijpen (10x)
Resultaat: 90 EUR

Collectie van tien oude en antieke Duitse tabakspijpen. Divers. Porseleinen pijpenkoppen, met wild decor et cetera. Afmeting: 23 - 30 cm. In goede staat.

19e Eeuws bordenrek
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuws gepolychromeerd houten bordenrek met naam en annotatie. Noord Holland. Afmeting: 94 x 30 x 20 cm. In goede staat.

Antieke petroleumlamp
Resultaat: 90 EUR

Antieke koperen petroleumlamp met figuren decor. Historisme. Maritiem. Later geëlektrificeerd met mooie geëtste kap. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.

Biedermeier theestoof, 1850
Resultaat: 90 EUR

Mooie Biedermeier notenhouten theestoof met koperen binnenbak. Drie-kleurig. Circa 1850. Afmeting: H 36 x Ø 30 cm. In goede staat.

Mahonie theestoof
Resultaat: 90 EUR

Vroeg 19e eeuwse ronde mahoniehouten barok theestoof met koperen binnenbak + lade. Afmeting: H 49 x Ø 30 cm. In goede staat.

Twee delen koperwerk
Resultaat: 90 EUR

Twee delen koperwerk. 20e Eeuw. 1x Neogotische kaarskandelaar. 1x Maritiem waterkompas, Bergen Norway. Afmeting: 20 - 35 cm. In goede staat.

Lot originele Romeinse munten
Resultaat: 90 EUR

Lot (8x) originele bronzen Romeinse munten. Afmeting: Ø 1,7 - 2 cm. In goede staat.

Zeven antieke tinnen borden
Resultaat: 90 EUR

Zeven diverse antieke tinnen borden met diverse stempels. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In goede staat.

Molukse kruidnagelboot
Resultaat: 90 EUR

Zeldzame antieke Molukse kruidnagelboot. Perahu boot (Indonesië). Circa 1900. Afmeting: 15 x 37 x 12 cm. In goede staat.

Gietijzeren paraplu houder
Resultaat: 90 EUR

Antieke gietijzeren paraplu houder. Circa 1900. Afmeting: 68 x 42 x 25 cm. In goede staat.

Twee lampen (glas)
Resultaat: 80 EUR

Twee messing met glas tafellampenvoeten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Gobelin wandkleed, 152 x 125 cm.
Resultaat: 80 EUR

Antiek? gobelin wandkleed met achterkleed van zijde. Landschap met vogels decor. In Renaissance-stijl. Afmeting: 152 x 125 cm. In goede staat.

Japanse cloisonné vaas, H 30,5 cm.
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse Japanse bronzen vaas met cloisonné. Floraal. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.

Afrikaanse wapenstok Zulu stam
Resultaat: 80 EUR

Zuid Afrikaanse wapenstok van pokhout. Knobkierie. Zulu stam. Etnografie. Afmeting: L 52 cm. In goede staat.

Theestoof
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten theestoof met bandintarsia. Circa 1850. Afmeting: H 41 x Ø 36 cm. In goede staat.

Schwarzwalder hangkast, 1860
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse houtgestoken Schwarzwalder hangkast met ranken decor. Circa 1860. Afmeting: 51 x 34 x 21 cm. In goede staat.

Hollands bordenrek
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuws Hollands eikenhout gestoken neo gotisch bordenrek met leeuwen decor. Afmeting: 104 x 57 x 10 cm. In goede staat.

4 Boeken over zilverwerk
Resultaat: 80 EUR

Vier boeken over Hollands zilverwerk. Onder andere; meestertekens van Nederlandse goud- en zilversmeden, Fries zilver, zilverlexicon en klein zilver. 20e Eeuw. Afmeting: 23 - 29 cm. In goede staat.

2 Antieke Russische heilig kruizen
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke Russische heilig kruizen van messing. 19e Eeuw of ook ouder. Eén kruis verguld. Eén kruis met verso tekst. Afmeting: 17 - 23 cm. In goede staat.

Lepeldoos + lepels
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten lepeldoos met bandintarsia + plated lepels. Afmeting: 6 x 15,5 x 7 cm. In goede staat.

Engelse theestoof
Resultaat: 80 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten theestoof met intarsia en koperen pootjes. Afmeting: 56 x 32 x 32 cm. In redelijk/goede staat.

Bijzettafel + lamp
Resultaat: 80 EUR

Twee delen verguld messing. Bestaande uit drie-lichts staande lamp + bijzettafel met prismen glas. Italië? Afmeting: 50 x 45 x 36 cm. / H 130 x Ø 65 cm. In goede staat.

Oude/antieke Tibetaanse gebedsmolen
Resultaat: 80 EUR

Oud/antieke Tibetaanse kopergedreven gebedsmolen met karaktertekens. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

Vier delen antiek devotia
Resultaat: 80 EUR

Vier delen antiek devotia. Bestaande uit: Drie Heilige kruizen, 19e eeuw, ijzer + messing. En één medaillon met standaard, Jezus Christus, brons, gesigneerd Cariati. Afmeting: 9 - 45 cm. In goede staa...

Antieke wandbarometer, 1880
Resultaat: 80 EUR

Antieke Duitse historisme compositie-metalen wandbarometer met engelen en fratz. Circa 1880. Afmeting: 36 x 25 x 7 cm. In goede staat.

Twee tinnen schenkkannen
Resultaat: 80 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse tinnen schenkkannen (snavelkannen). Gestempeld. Afmeting: H 21 - 25 cm. In goede staat.

Antieke theestoof, 1850
Resultaat: 80 EUR

Antieke notenhouten theestoof met bandintarsia en messing binnenbak + ketel. Circa 1850. Afmeting: H 46 x Ø 37 cm. In goede staat.

Tinnen moffenkruik
Resultaat: 80 EUR

18e - 19e Eeuwse tinnen moffenkruik. Afmeting: H 6,5 x Ø 7 cm. In goede staat.

Twee antieke Oosterse olielampen
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke Oosterse bronzen olielampen. 19e Eeuw. Afmeting: 24 - 46 cm. In goede staat.

Doofpot, theestoof + ketel
Resultaat: 80 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten theestoof met koperen ketel + één koper met messing doofpot met porselein. Afmeting: 45 - 48 cm. In goede staat.

Antieke Duitse lamp met Schwarzwalder beer
Resultaat: 80 EUR

Antieke Duitse Jugendstil lamp met Schwarzwalder beer. Houtgesneden. Huwelijk? Circa 1910. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Zes speculaasplanken
Resultaat: 80 EUR

Zes houtgestoken speculaasplanken. Divers. 19e Eeuw. Afmeting: 21 - 45 cm. In goede staat.

Lot munten (15x)
Resultaat: 80 EUR

Lot van 15 munten. 11x Engeland + Koloniën. 2x Frankrijk. 2x Rusland. In map, mogelijk naslag Afmeting: 31 x 24 cm. In goede staat.

Stel Art Deco tafellampen
Resultaat: 80 EUR

Twee marmeren Art Deco tafellampen met glas. Eén gelijmd . Circa 1925. Afmeting: 35 x 32 x 10 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke loden dekseldoos
Resultaat: 80 EUR

Antieke loden dekseldoos met eiken-ranken decor + monogram. 19e Eeuw. Afmeting: 20 x 16 x 12 cm. In goede staat.

Stijlvolle tafellamp, H 72 cm.
Resultaat: 80 EUR

Stijlvolle messing/brons gepatineerde tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 72 cm. In goede staat.

Houten scheepsmodel op statief
Resultaat: 75 EUR

Houten scheepsmodel op statief. 20e Eeuw. Afmeting: 100 x 80 x 10 cm. In goede staat.

Model van zeiljacht 'Endeavour'
Resultaat: 70 EUR

Houten model van een zeiljacht op statief. 'Endeavour'. 20e Eeuw. Afmeting: 106 x 75 x 18 cm. In goede staat.

Antieke petroleumlamp
Resultaat: 70 EUR

Antieke messing petroleumlamp met putti. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 56 x Ø 28 cm. In goede staat.

Albasten piedestal + bloempot
Resultaat: 70 EUR

Albasten gesneden piedestal met bloempot. 20e Eeuw. Afmeting: H 77 x Ø 25 cm. In goede staat.

Lot tin (10x)
Resultaat: 70 EUR

Tien delen oud/antiek tin. Onder andere; snavelkan, maatbekers, klepkan et cetera. Afmeting: 9 - 31 cm. In goede staat.

Drie delen antiek, divers
Resultaat: 70 EUR

Drie delen antiek. Bestaande uit: Twee Societé Ceramique Maastricht kastkommen, 1900. En één beschilderde opaline glazen petroleumlamp, 1900. Afmeting: 16 - 55 cm. In goede staat.

Tinnen lampenvoet
Resultaat: 70 EUR

Grote Jugendstil tinnen lampenvoet. Circa 1910. Ontwerper? Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Messing ketel + comfoor
Resultaat: 70 EUR

Art Deco messing waterketel met comfoor. Circa 1920. Afmeting: 28 x Ø 17 cm. In goede originele staat.

2 Boekensteunen in Chinese stijl
Resultaat: 70 EUR

Twee marmeren boekensteunen in Chinese stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 11,5 x 11,5 x 6 cm. In goede staat.

Echt struisvogel-ei op standaard
Resultaat: 70 EUR

Een echt struisvogelei met messing houder. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Notenhouten wandconsole
Resultaat: 70 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit wandconsole voor klok. Circa 1880. Afmeting: 18 x 29,5 x 19 cm. In goede staat.

Kapstok met tegels
Resultaat: 70 EUR

Antieke Hollandse neo renaissance kapstok met vier tegels ingelegd. 19e Eeuw. Afmeting: 24 x 79 x 13 cm. In goede staat.

WMF comfoor + theekan, 1905
Resultaat: 60 EUR

Antieke messing theekan op comfoor. Duitsland, W.M.F. Circa 1905. Afmeting: 30 x Ø 14 cm. In goede staat.

Drie antieke trompetten
Resultaat: 60 EUR

Drie antieke trompetten. 1x Cavalerie, één mondstuk mist, één monogram S.W.B. 7. 1x De Prins Freres Brevete Annens 1094, deukjes. 1x Swaine + Adeney 185 Piccadilly London et cetera. Afmeting: 24 - 50 ...

Twee Jugendstil schalen, 1900
Resultaat: 60 EUR

Twee Jugendstil schalen. 1x Kayserzinn, floraal decor. 1x Plated messing met herderin en schapen decor. Afmeting: 29 - 38 cm. In redelijk/goede staat.

Twee bronzen vijzels
Resultaat: 60 EUR

Twee oude/antieke bronzen vijzels. 1x 18e - 19e Eeuw met stamper. 1x Neo renaissance met stamper. Afmeting: 8,5 - 10 cm. In goede staat.

2x Achter-glas-schilderij
Resultaat: 60 EUR

Twee 19e eeuwse achter-glas-schilderijen in ovale lijst. Maria figuren. Verf laat deels los. Afmeting: 18 x Ø 15 cm. In redelijke staat.

Vier delen antieke koperwerk
Resultaat: 60 EUR

Vier delen antiek koperwerk. Bestaande uit: Duitse carbid fietslamp, koperen aker, theepot, doofpot. Afmeting: 23 - 40 cm. In goede staat.

Scheerbekken-houder
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse Hollandse eikenhouten gestoken scheerbekken-houder met zeemonster decor. Afmeting: 13 x 45 x 45 cm. In goede staat.

9 Koraal doodshoofden
Resultaat: 60 EUR

Negen bamboekoralen doodshoofden aan een koord met kraal. Grootte ca 30 mm. In goede staat

12 Villeroy en Boch onderzetters
Resultaat: 60 EUR

Twaalf antieke Jugendstil Majolica onderzetters met vernikkelde omranding. Villeroy en Boch Dresden. Circa 1905. Drie onderzetters met haarlijnen. Afmeting: 9 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

Gietijzeren inktpot naar antiek voorbeeld
Resultaat: 60 EUR

Amerikaanse gietijzeren inktpot met polychromie. Naar antiek voorbeeld. Reservoir mist. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 17 x 17 cm. In goede staat.

4 Oude emblemen
Resultaat: 60 EUR

Vier oude geëmailleerde emblemen. Mercedes, Zwitserland, Suisse, Holland. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.

Voor-oorlogse klarinet
Resultaat: 60 EUR

Voor-oorlogse klarinet. Ongemerkt. Afmeting: L 63 cm. In goede staat.

Biedermeier stoof, 1850
Resultaat: 60 EUR

Mooie antieke Hollandse notenhouten biedermeier stoof met messing. Met binnenbak. Circa 1850. Afmeting: H 42 x Ø 35 cm. In goede staat.

Amerikaanse spaarpot
Resultaat: 60 EUR

Amerikaanse gietijzeren spaarpot. Hand beweegt muntstuk in mond. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 17 x 16 x 15 cm. In goede staat.

4 Borduurwerken
Resultaat: 60 EUR

Vier oude Chinese borduurwerken op zijde. 20e Eeuw. Vogel/insecten/bloesemtakken decor. Afmeting: H 30,2 x B 32,3 cm. In goede staat.

Lamp van albast met messing
Resultaat: 60 EUR

Albast lamp met messing. Obelisk vorm. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.

Theedoos met intarsia
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten theedoos met bandintarsia. Compleet met sleutel. Afmeting: 10 x 13 x 9 cm. In goede staat.

Antiek miniatuur portret
Resultaat: 60 EUR

Ovaal miniatuur portret van een dame met parelketting. Gesigneerd René. Afmeting: H 8,5 x B 6,5 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuws gebeeldhouwd werk
Resultaat: 60 EUR

Tegels met religieuze voorstellingen. Afmeting: 28 x 15 x 12 cm.In goede staat.

Oude barograaf
Resultaat: 60 EUR

Oude/antieke barograaf/luchtdruk meter. Eerste helft 20e eeuw met zwart metalen kast. Afmeting: 30 x 34 x 18 cm. In goede staat.

2x Houten kandelaren
Resultaat: 60 EUR

Twee grote wit-gelakte kaarskandelaren. Barok-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 157 cm. In goede staat.

Twee antieke tinnen inktstellen
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke tinnen inktstellen. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 19 - 26 cm. In goede staat.

Twee kraantjeskannen
Resultaat: 60 EUR

Twee gepolychromeerde kraantjeskannen. 18e - 19e Eeuw. IJzer, tin en messing comfoors. Afmeting: H 41 - 48 cm. In goede staat.

Vier tinnen thee/koffie potten
Resultaat: 60 EUR

Vier 19e eeuwse tinnen thee/koffiepotten. Divers. Afmeting: 17 - 24 cm. In goede staat.

Lot Oriëntaals
Resultaat: 60 EUR

Lot Oriëntaals. Onder andere: metalen opiumpijpen + Tibetaanse gebedsrol. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 35 cm. In goede staat.

Antieke metronoom (naar Maelzel)
Resultaat: 60 EUR

Antieke mahoniehouten metronoom met sleutel. Naar Maelzel. 19e Eeuw. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Twee metalen lampen
Resultaat: 60 EUR

Twee metalen lampen. 50-er Jaren. 1x Twee-lichts wandlamp. 1x Bureaulamp. Afmeting: 33 - 43 cm. In goede staat.

4 Antieke koffiemolens
Resultaat: 60 EUR

Vier antieke koffiemolens, waarvan één met koperbeslag. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 24 - 36 cm. In goede staat.

Antieke speeldoos, 1900
Resultaat: 60 EUR

Antieke notenhouten speeldoos met drie melodieën. Circa 1900. Duitsland. Mooie klank. Afmeting: 6 x 12 x 9 cm. In goede staat een tandje mist.

Antieke koffer-grammofoon Maxitone, 1920
Resultaat: 60 EUR

Antieke koffer-grammofoon Maxitone. Circa 1920. Afmeting: 14 x 41 x 31 cm. In goede staat.

Lot diversen
Resultaat: 60 EUR

Doos diversen. Oud/antiek. Onder ander: Carbid lampen, Oosterse vaas, antiek strijkijzer, antieke gewichten set, antieke koeien-bel. Afmeting: 14 - 48 cm. In goede staat.