Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

18e Eeuwse porseleinkast
Resultaat: 6.500 EUR

18e Eeuwse Hollandse orgelgebogen wortelnoten porseleinkast. Barok. Met vier lades, origineel beslag en onderling verbonden poten. Afmeting: 230 x 170 x 43 cm. In goede staat.

Kapitale Barok porseleinkast
Resultaat: 2.500 EUR

Grote wortelnoten 18e eeuwse Hollands barok porseleinkast, orgelgebogen met 4 lades en kruispootverbinding. Recentelijk professioneel schellack handgepolitoerd. 228x230x48cm. In zeer goede staat.

Gebombeerd kabinet
Resultaat: 1.275 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Hollands wortelhouten fineer gebombeerd barok kabinet met halve zuilen, Korinthische messing capitellen, bronzen versieringen + beslag. Voorkant in goede staat, zijkanten iets werk....

Monumentale empire spiegel, 1820
Resultaat: 800 EUR

Zeer grote origineel vergulde empire spiegel met Korintische zuilen en leeuwenkoppen. Circa 1820. Afmeting: H 192 x B 89 cm. In goede staat.

Hollands empire kabinet
Resultaat: 700 EUR

Vroeg 19e eeuws Hollands mahoniehouten empire kabinet met volle zuilen, klauwpoten, kariatiden en origineel beslag. Afmeting: 235 x 200 x 65 cm. In goede ongerestaureerde staat.

Empire kabinet (mahonie)
Resultaat: 650 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten Empire kabinet met messing vergulde lijsten, kapitellen en ringbeslag. Circa 1820. Oudere restauratie. Afmeting: 235 x 160 x 66 cm. In redelijk/goede staat.

Eiken kabinet omstreeks 1720
Resultaat: 600 EUR

Zeldzaam Hollands eikenhouten kabinet. zeer vroeg omstreeks 1720Twee-delig met zijgrepen. Met antieke sloten en kruispoot. Afmeting: 138 x 94 x 55 cm. In goede staat.

Eiken chiffoniere
Resultaat: 550 EUR

Hollandse eikenhouten Empire chiffoniere met schrijflade en origineel verguld beslag. Circa 1800. Afmeting: 150 x 49 x 103 cm. In goede staat.

Duitse commode, 1830
Resultaat: 500 EUR

Duitse beukenhouten Biedermeier commode met bandintarsia. Circa 1830. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 100 x 85 x 53 cm. In zeer goede staat.

Louis Philippe sofa, 1870
Resultaat: 500 EUR

Louis Philippe sofa. Circa 1870. Met gecontourneerde voorkant en rugleuning bewerkt met fraai snijwerk. Afmeting: B 180 x H 96 x D 78 cm. Zithoogte 46 cm. In goede staat.

Kast met plaquettes
Resultaat: 500 EUR

19e Eeuws notenhouten kastje met handbeschilderde porseleinen plaquettes en vergulde bronzen versieringen. Afmeting: 90 x 50 x 36 cm. In goede staat.

Antiek Frans secretaire, 1900
Resultaat: 495 EUR

Antiek Frans secretaire. Mahonie met marquetterie fineer, vergulde bronzen armaturen en lijsten. Mooi binnenwerk. Circa 1900. Afmeting: 154 x 87 x 39 cm. In goede staat.

Empire muziekstandaard, 1820
Resultaat: 425 EUR

Zeldzame vroeg 19e eeuwse empire muziekstandaard. Dubbelzijdig met vier vergulde messing kaarsenhouders. Circa 1820. Afmeting: 124 x 70 x 52 cm. In goede staat.

Mahonie eethoek
Resultaat: 400 EUR

Mahoniehouten empire-stijl eethoek. Tafel met uittrekblad + vier stoelen. Stijl-meubelen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 88 x 46 x 41 cm. / 75 x 106 x 160 cm. / 75 x 106 x 260 cm. In zeer goede staa...

Mahonie kuifkast
Resultaat: 400 EUR

Grote Hollandse mahonie kuifkast. Deels massief, gebogen kop en oplopende deuren. Afmeting: H 235 x B 148 x D 48 cm. In goede staat.

3-Delige Hollandse kast
Resultaat: 375 EUR

Drie-delige Hollande eikenhouten neo renaissance kast met snijwerk, ranken en leeuwenkoppen. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 195 x 160 x 65 cm. In zeer goede staat.

Hollandse boekenkast, 1880
Resultaat: 350 EUR

Hollandse boekenkast. Willem III, 1880. Deels eiken, binnen met vier schappen en twee laden. Geheel uitneembaar. Afmeting: H 215 x B 168 x D 68 cm. In goede staat.

Eiken renaissance kast
Resultaat: 350 EUR

Twee-delige antieke Hollandse 19e eeuwse eikenhouten neo renaissance kast. Met snijwerk, lijstwerk, cherubijnkoppen, fratzen, ranken et cetera. Circa 1880. Afmeting: 186 x 163 x 165 cm. In goede staat...

Mahonie vitrine opzetkast, 1840
Resultaat: 350 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten neo gotische vitrine-opzetkast. Twee-delig. Circa 1840. Met gedraaide zuilen en gotisch lijstwerk. Afmeting: 230 x 140 x 62 cm. In goede ongerestaureerde staat.

Hollandse kussenkast
Resultaat: 350 EUR

18e Eeuwse Hollandse eiken met palissanderhouten uitneembare kussenkast. Renaissance. Met bovenlade en onder twee lades. Slot mist. Drie delen lijstwerk missen. Afmeting: 185 x 170 x 70 cm. In redelij...

Mahonie klapbuffet, 1800
Resultaat: 350 EUR

Hollands mahoniehouten Louis Seize klapbuffet. Circa 1800. Afmeting: 99 x 102 cm. / 150 x 56 cm. In goede staat.

Meidenkast, 1880
Resultaat: 350 EUR

Meidenkast. Willem III, 1880. Notenhout, deels opgelegd. Met twee gedraaide zuilen. Afmeting: H 142 x B 103 x D 50 cm. In goede staat.

Duitse 1-deurs spinde, 1790
Resultaat: 350 EUR

18e Eeuwse Duitse uitneembare eikenhouten één-deurs spinde. Barok. Met snijwerk. Circa 1790. Afmeting: 195 x 115 x 59 cm. In zeer goede staat.

Hollandse kast met snijwerk
Resultaat: 325 EUR

19e Eeuwse Hollandse notenhouten neo-renaissance rankenkast met leeuwenkoppen en lade. Uitneembaar. Afmeting: 190 x 170 x 60 cm. In goede staat.

Willem III damesbureau, 1860
Resultaat: 325 EUR

Hollands wortelnoten Willem III damesbureau. Louis Philippe. Circa 1860. Met drie lades en mooi binnenleven. Afmeting: 130 x 87 x 48 cm. In zeer goede staat.

Franse jachtvitrine, 1870
Resultaat: 300 EUR

Eikenhouten 19e eeuwse Franse jachtvitrine-opzet kast. Met fruitranken/wildvoorstellingen. Circa 1870. Afmeting: 235 x 130 x 55 cm. In goede staat.

Engels kabinet
Resultaat: 300 EUR

Engels mahonie kabinet. Victoriaans. Circa 1860. Met gedraaide poten, vier lades en twee deuren. Met origineel beslag. Afmeting: H 220 x B 129 x D 57 cm. In goede staat.

Halspiegel met kroon
Resultaat: 300 EUR

Goudkleurige halspiegel met kroon. Naar antiek voorbeeld. Met facetgeslepen spiegelglas. 21e Eeuw. Afmeting: 168 x 89 cm. In goede staat.

Empire secretaire, 1820
Resultaat: 300 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten empire secretaire met volle zuilen, bandintarsia en origineel beslag. Mooi binnenleven. Circa 1820. Krimpnaad zijkant. Afmeting: 151 x 100 x 50 cm. In goede staat.

Hollandse Empire commode
Resultaat: 300 EUR

Hollandse eikenhouten vier-laden Empire commode met volle zuilen, vergulde capitellen en messing beslag. Circa 1810. Afmeting: 88 x 80 x 43 cm. In goede staat.

Wortelnoten porseleinkast
Resultaat: 300 EUR

Hollandse wortelnoten porseleinkast in barok-stijl. 20e Eeuw. Met messing beslag en klauwpoten. Mooie patina. Afmeting: 217 x 160 x 37 cm. In goede staat.

Eén-deurs vitrinekast
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuwse notenhouten één-deurs vitrine-opzetkast met schappen en tafel kruispoot. Afmeting: 197 x 120 x 38 cm. In goede staat.

Mahonie trumeau
Resultaat: 300 EUR

Antiek mahoniehouten trumeau met twee spiegeldeuren en twee lades. Circa 1830. Afmeting: 94 x 104 x 51 cm. In goede staat.

Louis Philippe 2-deurs kast, 1870
Resultaat: 250 EUR

Mahonie Louis Philippe twee-deurs kast. Mahonie opgelegd. Met gedraaide poten en gebogen kop. Afmeting: H 192 x B 112 x D 50 cm. In goede staat.

Mechelse buffetkast, 1880
Resultaat: 250 EUR

19e Eeuwse Mechelse eikenhouten gestoken buffetkast met poppen, fratzen en leeuwenkoppen et cetera. Twee-delig. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: 225 x 114 x 53 cm. In goeded staat.

Antieke Franse eethoek, 1920
Resultaat: 250 EUR

Antieke Franse eikenhouten eethoek met acht stoelen en uittrektafel met marquetterie fineer belijmd. Stoelen met leer bekleed. Zes stoelen + twee armleunstoelen. Afmeting: 80 x 98 x 147 cm. / 80 x 98 ...

Gebogen secretaire, 18e eeuw
Resultaat: 250 EUR

18e Eeuws Hollands iepenhouten schrijfsecretaire met bronzen beslag. Enkel gebogen. Afmeting: 106 x 100 x 50 cm. In goede ongerestaureerde staat.

Mahonie chiffoniere, 1860
Resultaat: 225 EUR

19e Eeuws mahoniehouten Louis Philippe chiffoniere. Circa 1860. Afmeting: 158 x 100 x 44 cm. In goede ongerestaureerde staat.

Hollands schrijfbureau
Resultaat: 225 EUR

Hollands eikenhouten neo renaissance partnerdesk-schrijfbureau met leeuwenkoppen. Beide zijden te gebruiken met deuren. Circa 1880. Afmeting: 72 x 130 x 78 cm. In goede staat.

Gründerzeit buffetkast, 1880
Resultaat: 210 EUR

Duitse eikenhouten Gründerzeit buffetkast met volle zuilen, snijwerk, panelen en leeuwenkop. Circa 1880. Historisme. Eén buffetblad mist. Afmeting: 170 x 70 x 230 cm. In redelijk/goede staat.

2x Voltaires
Resultaat: 200 EUR

Twee 19e eeuwse houtgestoken mahoniehouten voltaires met goede velours stoffering. Afmeting: 115 x 54 x 80 cm. In goede staat.

Hollandse Barok commode
Resultaat: 200 EUR

Hollandse eikenhouten dubbel gebogen Barok commode met origineel beslag en guirlandes. Circa 1780. Afmeting: 80 x 110 x 50 cm. In goede staat.

Louis Philippe commode, 1860
Resultaat: 200 EUR

Duitse mahoniehouten Louis Philippe commode met schrijfblad en vier laden. Uittrekbaar. Circa 1860. Afmeting: 80 x 94 x 50 cm. In goede staat.

Antieke Engelse Victoriaanse kast
Resultaat: 200 EUR

Antieke Engelse Victoriaanse mahoniehouten kast voor bakelieten speelplaten et cetera. Met spiegelopstand en drie lades, waarbij de fronten kunnen worden opengeklapt. Eén glazen deur, daarachter vakve...

Secretaire met uitschuifblad, 1870
Resultaat: 200 EUR

Mahonie secretaire met uitschuifblad. Willem III, 1880. Met onder twee deuren en boven met zes lades. Afmeting: H 139 x B 106 x D 50 cm. In goede staat.

Mahonie naaitafel + inhoud, 1850
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten naaitafel met inhoud + wollade. Met getorste poten. Circa 1850. Afmeting: 69 x 49 x 36 cm. In goede staat.

Hollandse Barok commode
Resultaat: 200 EUR

Hollandse eikenhouten Barok commode met vier laden, geschulpt blad en origineel bronzen beslag. Circa 1800. Afmeting: 78 x 50 x 90 cm. In goede staat.

Engelse secretaire
Resultaat: 200 EUR

18e Eeuwse Engelse eikenhouten secretaire met mahonie bandintarsia en origineel beslag. Mooie patina. Afmeting: 105 x 95 x 53 cm. In goede staat.

Schaaktafel + spel
Resultaat: 190 EUR

Oosterse houtgestoken schaaktafel met houtgestoken gepolychromeerde schaakstukken + afneembaar omkeerbaar blad. Poten zijn met olifantenkoppen gedecoreerd. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 68 x 68 cm. Blad he...

Halve maantafel
Resultaat: 180 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten halve maantafel met koperband-inleg en koperen pootjes + twee lades. Afmeting: 77 x 78 x 39 cm. In goede staat.

Antieke houtgestoken kist
Resultaat: 180 EUR

Antieke houtgestoken kist met ranken decor en houten hengsels. Circa 1880. Afmeting: 46 x 65 x 35 cm. In goede staat.

Antieke Franse salontafel, 1870
Resultaat: 170 EUR

Antieke eikenhouten Franse salontafel met vruchtenranken en vier-spant poot. Circa 1870. Afmeting: 50 x 115 x 101 cm. In goede staat.

Biedermeier naaitafel
Resultaat: 170 EUR

Geeboniseerde biedermeier naaitafel met wolhouder. Octagonaal. Circa 1860. Afmeting: 71 x 55 x 44 cm. In goede staat.

Mahonie naaitafel, 1830
Resultaat: 170 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten naaitafel met lade en klep. Empire. Afmeting: 75 x 39 x 48 cm. In zeer goede staat.

Duitse spinde
Resultaat: 170 EUR

Kleine 18e eeuwse Duitse eikenhouten Barok spinde op sledepoten en ster-intarsia. Afmeting: 55 x 30 x 48 cm. In goede staat.

Wortelnoten barok secretaire
Resultaat: 170 EUR

Hollands wortelnoten dubbelgebogen barok secretaire met bronzen beslag en klauwpoten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 102 x 100 x 50 cm. In goede staat.

Hollandse eiken commode
Resultaat: 160 EUR

Hollandse eikenhouten dubbel gebogen commode met bronzen beslag en klauwpoten. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 74 x 100 x 52 cm. In goede staat.

Antieke Louis Seize kist, 1800
Resultaat: 160 EUR

Antieke Duitse eikenhouten Louis Seize kist met slot. Circa 1800. Afmeting: 60 x 125 x 65 cm. In goede staat.

2 Voor-oorlogse hutkoffers
Resultaat: 160 EUR

Twee voor-oorlogse hutkoffers van metaal en hout. Afmeting: 50 - 86 cm. In goede staat.

Hangvitrine van grenen
Resultaat: 150 EUR

Grote Hollandse Barok-stijl grenenhouten hangvitrine met oude bierverf. 19e Eeuw. Afmeting: 100 x 89 x 35 cm. In goede staat.

Witte laden commode
Resultaat: 150 EUR

Hollandse witte barok commode met messing beslag (daaronder gefineerd). 18e Eeuw. Lichte fineerschade. Afmeting: 77 x 87 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

Hollandse handwerktafel
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuwse Noord Hollandse origineel gepolychromeerde handwerktafel met wollade. Afmeting: 76 x 55 x 35 cm. In goede staat.

Hollandse commode, 1820
Resultaat: 150 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse commode van iepenhout. Met origineel beslag. Circa 1820. Afmeting: 78 x 94 x 39 cm. In goede staat.

Franse stijl tafel met intarsia
Resultaat: 150 EUR

Franse stijl tafel met intarisa, floraal decor, messing versieringen, etage en lade. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 89 x 50 x 39 cm. In goede staat.

Hoekkast met snijwerk
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuwse eikenhouten gestoken hoekkast met figuren, ranken en rozetten. Afmeting: 95 x 60 x 45 cm. In goede staat.

Halve maan speeltafel
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten halve maan speeltafel met intarsia. Afmeting: 79 x 90 x 42 cm. In goede staat.

Octagonale handwerktafel
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuwse octagonale empire handwerktafel van palissander, met vier klauwpoten. Afmeting: 74 x 35 x 35 cm. In goede staat.

Twee piedestallen
Resultaat: 150 EUR

Twee piedestallen. 20e Eeuw. 1x Notenhout. 1x Majolica. Afmeting: H 57 cm./ H 94 cm. In goede staat.

Antieke scharenstoel, 1880
Resultaat: 140 EUR

Antieke Duitse notenhouten historisme scharenstoel, Dagobert stoel. Met leeuwenkoppen en met leder bekleed. Circa 1880. Afmeting: 112 x 66 x 68 cm. In goede staat.

Mahonie kast
Resultaat: 140 EUR

Klein 19e eeuws mahoniehouten Louis Seize kastje met jalouzie deuren en bronzen beslag. Afmeting: 72 x 73 x 34 cm. In goede staat.

Gründer naaitafel, 1880
Resultaat: 140 EUR

Duitse eikenhouten Gründerzeit naaitafel met opklapbaarblad tevens te gebruiken als speeltafel. Circa 1880. Stukje lijst weg. Afmeting: 79 x 51 x 40 cm. In zeer goede staat.

Eiken dekenkist
Resultaat: 140 EUR

18e Eeuwse Hollandse eikenhouten dekenkist. Omgebouwd naar twee deuren. Afmeting: 74 x 127 x 64 cm. In goede staat.

Wortelnoten ladenkast
Resultaat: 140 EUR

Hollandse wortelnoten ladenkast met bandintarsia, messing beslag en klauwpoten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 73 x 77 x 44 cm. In goede staat.

Eiken etagere, 1880
Resultaat: 140 EUR

Duitse eikenhouten Gründerzeit etagere met hekwerk en volle zuilen. Circa 1880. Afmeting: 127 x 58 x 35 cm. In goede staat.

Antieke Empire-stijl stoel
Resultaat: 130 EUR

Antieke mahoniehouten Empire-stijl armleunstoel met ebonisering en vergulding. Circa 1900. Afmeting: 94 x 60 x 63 cm. In goede staat.

Antieke theekast, 1910
Resultaat: 130 EUR

Antieke eikenhouten theekast met parelrand en facet geslepen glas. Met afneembaar tablet. Circa 1910. Afmeting: 78 x 42 x 56 cm. In goede staat.

Nachtkast met roldeur, 1800
Resultaat: 130 EUR

Vroeg 19e eeuwse eikenhouten nachtkast met roldeur + lade. Circa 1800. Afmeting: 71 x 27 x 36 cm. In goede staat.

Antieke Thonet kapstok, 1920
Resultaat: 130 EUR

Antieke Thonet kapstok. Bugholz. Circa 1920. Afmeting: H 144 cm. In goede staat.

Vier Hollandse stoelen
Resultaat: 130 EUR

Vier Hollandse mahoniehouten stoelen. Barok-stijl. Circa 1900. Afmeting: 97 x 48 x 54 cm. In goede staat.

Kruk metaal, 1966, Tjerk Reijenga
Resultaat: 130 EUR

Hollandse metalen kruk. Ontwerp Tjerk Reijenga 1950. Pilastro kruk. Met originele lak. Afmeting: H 51 x Ø 32 cm. In goede staat.

Toiletmeubel
Resultaat: 120 EUR

Grenen toiletmeubel met verstelbaar spiegel. Circa 1910 - 1920. Met twee deuren en twee lades. Afmeting: B 125 x H 185 x D 53 cm. In goede staat.

Mahonie houten zuil/piedestal
Resultaat: 120 EUR

Mahonie houten zuil/piedestal in Louis Seize-stijl. Mooi snijwerk met guirlandes. Eind 20e eeuw. Afmeting: 145 x 55 x 55 cm. In goede staat.

Antieke archiefkast, 1920
Resultaat: 120 EUR

Antieke eikenhouten archiefkast met rolluik. Compleet met sleutel. Circa 1920. Afmeting: 104 x 46 x 49 cm. In goede staat.

Mahonie commode
Resultaat: 110 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten commode met bandintarsia en messing beslag. Circa 1900. Afmeting: 77 x 106 x 44 cm. In goede staat.

Engelse secretaire met glas-in-lood
Resultaat: 110 EUR

Antieke Engelse Art & Crafts-stijl eikenhouten secretaire met glas-in-lood en messing beslag. Afmeting: 191 x 85 x 41 cm. In goede staat.

Antieke tafel met schaakbord
Resultaat: 110 EUR

Antieke notenhouten tafel met schaakbord, koperbeslagen met Egyptische voorstellingen. Afmeting: H 73 x B 55 cm. In goede staat.

Antieke Engelse vitrinekast, 1920
Resultaat: 100 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten vitrinekast met spiegel. Circa 1920. Afmeting: 165 x 138 x 42 cm. In zeer goede staat.

Penantkast, 1880
Resultaat: 100 EUR

Willem III, 1880 penantkast. Deels wortelnoten, origineel beslag en sloten. Blad haarlijnen. Afmeting: B 78 x H 80 x D 41 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek Gründerzeit bed, 1880
Resultaat: 100 EUR

Antiek Duits eikenhouten Gründerzeit bed met kroon en tollen. Circa 1880. Afmeting: 158 x 110 x 200 cm. In goede staat.

Louis Seize speeltafel
Resultaat: 100 EUR

Uitklapbare mahoniehouten Louis Seize speeltafel in driehoekvorm. Met taps toelopende poten. Afmeting: 75 x 74 x 74 cm. In goede staat.

Antieke zadelkist
Resultaat: 100 EUR

Antieke, vroeg 19e eeuwse Duitse eikenhouten zadelkist met slot. Sleutel mist. Afmeting: 85 x 131 x 70 cm. In goede staat.

Oude kalfslederen armleunstoel
Resultaat: 100 EUR

Oude kalfslederen armleunstoel met koperen nagels. 20e Eeuw. Afmeting: 102 x 90 x 75 cm. In goede staat.

Antieke Oosterse octagonale tafel
Resultaat: 100 EUR

Antieke Oosterse octagonale houtgestoken tafel. Opklapbaar, afneembaar blad met motieven. 19e Eeuw. Afmeting: 58 x 52 x 52 cm. In goede staat.

Spiegel, H 172 x B 82 cm.
Resultaat: 100 EUR

Grote facet geslepen spiegel met goudkleurige lijst. Afmeting: H 172 x B 82 cm. In goede staat.

Wortelnoten salontafel
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuwse Hollandse wortelnoten Louis Philippe salontafel. Circa 1860. Afmeting: 63 x 77 x 110 cm. In goede staat.

Antieke Duitse kist
Resultaat: 100 EUR

Antieke Duitse eikenhouten kist op slede-poten. Met origineel slot. Circa 1800. Afmeting: 63 x 109 x 65 cm. In goede staat.