Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Franse lamp 2361
Franse lamp
Startprijs 90 EUR
Twee antieke plaquettes 2362
Twee antieke plaquettes
Startprijs 40 EUR
Dwarsfluit 2363
Dwarsfluit
Startprijs 80 EUR
Oude plated dwarsfluit 2364
Oude plated dwarsfluit
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Antieke Jugendstil bleompot 2365
Antieke Jugendstil bleompot

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antieke gaslamp, 1900 2366
Antieke gaslamp, 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Gietijzeren paraplu houder 2367
Gietijzeren paraplu houder

Resultaat:

90 EUR

2x Petroleumlampen, 1900 2368
2x Petroleumlampen, 1900
Startprijs 150 EUR
2x Petroleumlampen, 1880 2369
2x Petroleumlampen, 1880
Startprijs 200 EUR
2 Bronzen pronkvazen 2370
2 Bronzen pronkvazen
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Bronzen hanglamp 2371
Bronzen hanglamp

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
2 Kandelaren met putti, 1870 2372
2 Kandelaren met putti, 1870

Resultaat:

700 EUR

Stel antieke petroleumlampen 2373
Stel antieke petroleumlampen
Startprijs 275 EUR
2x 18e Eeuws tabaksdozen 2374
2x 18e Eeuws tabaksdozen
Startprijs 250 EUR
Antiek Majolica 2375
Antiek Majolica
Startprijs 130 EUR
Antieke petroleumlamp, 1880 2376
Antieke petroleumlamp, 1880
Startprijs 130 EUR
Theekist, 18e eeuw 2377
Theekist, 18e eeuw
Startprijs 80 EUR
3x Vijzels 2378
3x Vijzels
Startprijs 280 EUR
Rolleicord camera 2379
Rolleicord camera
Startprijs 140 EUR
Porseleinen toiletgarnituur 2380
Porseleinen toiletgarnituur
Startprijs 100 EUR
Sigarentrommel 2381
Sigarentrommel
Startprijs 25 EUR
Verkocht
3x Houten kurken 2382
3x Houten kurken

Resultaat:

30 EUR

Antieke plaquette, 1900 2383
Antieke plaquette, 1900
Startprijs 30 EUR
Verkocht
WMF comfoor + theekan, 1905 2384
WMF comfoor + theekan, 1905

Resultaat:

60 EUR