Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Rookset + ponsmachine, 1900 2385
Rookset + ponsmachine, 1900

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Boek, Picasso 2386
Boek, Picasso

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Houten kandelaren 2387
2x Houten kandelaren

Resultaat:

60 EUR

2 Delen Jugendstil 2388
2 Delen Jugendstil
Startprijs 30 EUR
Plaquette, Maria 2389
Plaquette, Maria
Startprijs 25 EUR
18e Eeuwse kist met beslag 2390
18e Eeuwse kist met beslag
Startprijs 200 EUR
2 Opaline petroleumlampen 2391
2 Opaline petroleumlampen
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Antieke petroleumlamp, 1900 2392
Antieke petroleumlamp, 1900

Resultaat:

160 EUR

Lot antiek metaalwerk (5x) 2393
Lot antiek metaalwerk (5x)
Startprijs 90 EUR
Japanse lakwerk sieradenkist 2394
Japanse lakwerk sieradenkist
Startprijs 30 EUR
Verkocht
2x Oude Loewe Opta radio's 2395
2x Oude Loewe Opta radio's

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Wandkandelaar 2396
Wandkandelaar

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Diverse poststukken 2397
Diverse poststukken

Resultaat:

25 EUR

3 Boeddha figuren 2398
3 Boeddha figuren
Startprijs 30 EUR
LBV port 1988 2399
LBV port 1988
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Antieke Duitse lamp met Schwarzwalder beer 2400
Antieke Duitse lamp met Schwarzwalder beer

Resultaat:

80 EUR