Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Schildpad theedoos 2337
Schildpad theedoos

Resultaat:

130 EUR

18e Eeuws boek met perkament Amsterdam 2338
18e Eeuws boek met perkament Amsterdam
Startprijs 100 EUR
Antieke jardiniere, 1900 2339
Antieke jardiniere, 1900
Startprijs 60 EUR
Twee Art Deco kaarskandelaren 2340
Twee Art Deco kaarskandelaren
Startprijs 80 EUR
2 Tafellampen 2341
2 Tafellampen
Startprijs 30 EUR
Bronzen wandlamp, 1920 2342
Bronzen wandlamp, 1920
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Mahonie theestoof 2343
Mahonie theestoof

Resultaat:

90 EUR

Engelse bestek/documentenkist 2344
Engelse bestek/documentenkist
Startprijs 120 EUR
Engelse Fitzroy kwikbarometer 2345
Engelse Fitzroy kwikbarometer
Startprijs 140 EUR
Verkocht
Antieke wandbarometer, 1880 2346
Antieke wandbarometer, 1880

Resultaat:

80 EUR

Hollandse bakbarometer 2347
Hollandse bakbarometer
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Lot met antieke weegschaal-gewichten 2348
Lot met antieke weegschaal-gewichten

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Serie van elf antieke krukgewichten 2349
Serie van elf antieke krukgewichten

Resultaat:

140 EUR

50-er Jaren etiketten drukmachine 2350
50-er Jaren etiketten drukmachine
Startprijs 50 EUR
Bronzen kandelaar 2351
Bronzen kandelaar
Startprijs 40 EUR
Glazen lamp 2352
Glazen lamp
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Biedermeier theestoof, 1850 2353
Biedermeier theestoof, 1850

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Gewei van Afrikaanse bok 2354
Gewei van Afrikaanse bok

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Italiaans vergulde barometer-klok 2355
Italiaans vergulde barometer-klok

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Art Deco-stijl tazza 2356
Art Deco-stijl tazza

Resultaat:

225 EUR

Art Deco thermometer, 1925 2357
Art Deco thermometer, 1925
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Drie antieke trompetten 2358
Drie antieke trompetten

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Vier delen antiek devotia 2359
Vier delen antiek devotia

Resultaat:

80 EUR

Antieke bronzen kist + wijwaterbak 2360
Antieke bronzen kist + wijwaterbak
Startprijs 80 EUR